Укр_жіночка• вчера в 10:35
Посоветовали первый раз сходить в салон, я и сходила
Блонд, волосы пожелтели. Как красить теперь их?
Был совет первый раз сходить, а дальше самой себе красить. Как?
Бринзолетта• вчера в 12:00
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А мастер вам никаких рекомендаций не давал?
Зачем? Если их соблюдать, она же будет ходить гораздо реже. А кушать мастеру хочется вкусно и чаще
дама_из_декрета• вчера в 14:19
Автор, я сьогодні вже відписувалися в темі про тонування волосся. Нажаль, перукарі так і працюють, щоб ви туди часто ходили. Вбивають волосся порошком і далі тонування на пару тижнів. На майбутнє- підберіть фарбу собі і буде все ок. Навіть супер блонді на 12 оксиді не вбиває волосся так, як порошок. Зараз купіть якусь тонуючу фарбу, низький оксид і затонуйте. В інтернеті зараз гуляє маса рецептів тонування