Мамин тріль• 06 марта в 16:45
Что за налог за недвижимость такой?Полквартиры - роскошь?
Я слышала раньше что такое есть но думала что это для тех у кого 2-3 квартиры
У меня к 50 годам есть полквартиры в собственности.
И вот приходит письмо с налоговой что с меня налог на недвижимость 1000 грн
То есть половина двушки - это уже излишки богатства?
ДинамоКит• 06 марта в 19:06
Ответ дляволосатое стекло
Ні, має буде виділення частки в натурі, чітко описано, яке саме приміщення в кожного з вас, а 1/2 це половина спільної власності
Ви таку хрінотень пишите.
ДинамоКит• 06 марта в 19:08
Ответ дляМамин тріль
а то шо нам кожному по 35 метрів і це не підлягає опадаткуванню -нам забити?)
Ви згадали, що у Вас є приватизаційні метри. Може ще щось згадаєте? Якийсь спадок...
ДинамоКит• 06 марта в 19:10
Ответ дляЖонДуан
Налог для всех одинаковый,не важно,в каком городе вы живёте
Ні, не однаковий. На місцях визначають вартість за м. Кв.
Мамин тріль
• 06 марта в 19:26
Ответ дляДинамоКит
ні
тільки приватизація у батьківський квартирі, але там 1/4 з 68 м
волосатое стекло• 06 марта в 19:47
Ответ дляДинамоКит
Ви таку хрінотень пишите.
Юристи вам у поміч)
волосатое стекло• 06 марта в 19:49
Ответ дляУкраиночка
В мене квартира без скількох сантиметрів 80 кв метрів. І податок був до 100 грн. Передмістя Києва. Це де такі податки великі як в автора?
В мене податок 1300грн, 72 квадрати квартира
Украиночка• 06 марта в 19:58
Ответ дляволосатое стекло
Теж в Києві?
волосатое стекло• 06 марта в 20:07
Ответ дляУкраиночка
Теж в Києві?
Так, Київ. На кладовка 3м нарахувати 300 з чимось гривен податку
Заліковий троль• 06 марта в 20:45
Ответ дляУкраиночка
Податок залежить від розташування зайвих метрів. Місцеву ставку встановлює міська рада.
Наприклад: Київ - 106.5 грн за квадратний метр, Львів - 71 грн.
За 10 зайвих метрів киянин заплатить на 355 грн більше ніж мешканець Львова.
Заліковий троль• 06 марта в 20:47
Ответ дляЖонДуан
Ні, не однаковий! В розрахунку є коефіціент, що встановлює місцева рада.
Заліковий троль• 06 марта в 20:48
Ответ дляМамин тріль
омг...в кабинете в первый раз
оказывается я еще должна за прошлый год 960 грн...
капец
Так, бо податки почали нараховувати з 2024 року.
Заліковий троль• 06 марта в 20:51
Ответ дляМамин тріль
ага
нашла тот кабинет
Загальна площа нерухомого майна (кв.м./Га) - 69.4
Частка в загальній площі нерухомого майна (десятковий дріб) - 1
Если частка не 1/2, а 1, то надо им как-то показать право власності?
нашла тот кабинет
Так, все вірно. Тепер маєте доказати податковій, що у вас 1/2 частка майна. Але якщо договір купівлі на вас, а не на двох, то ви неправильно розумієте частки.
Заліковий троль• 06 марта в 20:54
Ответ дляМамин тріль
а як про це дізнатися цікаво?...
на цьому сповіщенні тільки інфа шо можете оскаржити у адм.порядку
а шоб запитати - то хз
от є там ім’я-прізвище того хто підписав та вислав і телефон
може можна дзвонити?:)
а шоб запитати - то хз
може можна дзвонити?:)
Гаряча лнія податкової - там все добре пояснюють. Неодноразово сама консультувалася.
Заліковий троль• 06 марта в 20:59
Ответ дляМамин тріль
а где там в кабинете оно?
впервые захожу в ту налоговую
Сначала зайдите и понажимайте на разные вкладки. Там все понятно. ИИ от Гугла тоже поможет разобраться.
Спасу мир• 06 марта в 21:41
В налоговом кабинете можно увидеть по какой квартире и метражу вам насчитали налог
Вполне вероятно что вторая квартира по документам отразилась полностью на вас
5 минут и вы все знаете и решаете этот вопрос
Яйцеголовая• 06 марта в 21:55
Ответ дляМамин тріль
омг...в кабинете в первый раз
капец
А как и где этот кабинет создать чтоб посмотреть?
Мамин тріль
• вчера в 02:21
Ответ дляРусланка з гілки
Ось по темі:
Зателефонувати в податкову можна. Вони неприязні, але під натиском спілкуються)
цікаво
ми то чоловік та жінка, але купував квартиру не один з нас, а ми двоє і оба записані у право власності
чи вони взагалі не розглядають такі варіанти для подружжя?
ну це реально херня
двоє купили квартиру 70м, а платиться податок ніби це 1 людина
ну це реально херня
Мамин тріль
• вчера в 02:23
Ответ дляЗаліковий троль
договір купівлі на двох
Заліковий троль• вчера в 03:48
Ответ дляЯйцеголовая
Електронний кабінет платника податків