Поміркована думка• 06 марта в 16:50
Нужен протезист в Соломенском районе. Киев.
Не дорого, но хорошо. Нужно сменить протез очень пожилому человеку.
ЧупакабраЗеБест• 06 марта в 16:55
я знаю что есть гос больница, там и челюстно лицевые врачи и все виды стоматологии - ПОдвысоцкого 4 Г. м Дружбы народов.
Вічний двигун• 06 марта в 17:11
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Це далеко автору буде.
Не знаю, чи їй зручно, але колись була дуже непогана стоматологія у поліклініці на Пимоненко. Це десь у районі Лук´янівки.
Я там лише раз була, працювала біля зоопарку і на роботі зуб розболівся, туди мене завезли, але сама не знайду. Ціни там були помірні.