Оновлена версія• 06 марта в 19:36
Як ви привчаєте себе лягати раніше, якщо вечір єдиний час “для себе”?
Святатабожа• 06 марта в 19:41
Ніяк 🤷♀️ щодня лягаю ближче до опівночі, саме через те, що хочеться годину-дві для себе, в тиші і спокої, посидіти на форумі, подивитись серіал тощо
Ліньки гуглить• 06 марта в 19:43
Ніяк(
Намагаюся лягати хоча б до першої, не кажучи вже про правило лягати до 23:00
Айпишница• 06 марта в 19:44
Ніяк. Я погано сплю, якщо лягаю раніше ніж хочу. А коли спала менше ніж 7 годин, наступну ніч сама засинаю раніше. Але взагалі намагаюсь уникати графіків з роботою вранці.
Сонячний зайчик• 06 марта в 19:48
Ответ дляБасноплетка
в 23 часа начинает выделяться мелатонин, хочу спать, сплю
А если часовой пояс поменять на 3 часа, он начнёт по-другому выделяться? А если на 12 часов? Как так?
Куколка-мяуколка• 06 марта в 19:51
мені зручніше ’час для себе’ ранком, коли ще всі сплять,
тому й раніше ввечері лягаю, десь у 10, о 7 ранку сама прокидаюсь
Без Баяна• 06 марта в 20:26
Ответ дляАристократка-тунеядка
Телефон і ноут виношу зі спальні
Краще взагалі до спальні не заносити девайси. На приліжковому столику книжка, бажано не дуже цікава)