Кудесница_с_пургеном• 06 марта в 19:48

Дівчата в кого не вакциновані діти, як потрапили в держ. садок?

Дівчата поділіться досвідом в кого не вакциновані діти, як потрапили в садок, де брали/купували справки, або робили офіційно медичний відвід, поділіться контактами лікарів до яких можна звернутися з таким питанням.
Прохання заядлим вакцинаторам, які будуть тут швиряти в мене тапками, проходити повз, я дуже глибоко вивчила це питання і жоден мене не переконає що це корисно.
Дитина має певні захворювання як атопічний дерматит з народження, та алергічну бронхіальну астму.
Пригощаю кашею• 06 марта в 19:50
До будь-якого педіатра, він дає форму, заповнюєте і карту на комісію.
В довідці буде висновок, щось по типу ’ не дозволяється відвідування учбового закладу’
Платье Длинное бальное• 06 марта в 19:50
Зараз список лікарів скину, які довідками торгують.
Харчовий тріль• 06 марта в 19:53
А почему вам мед отвод не делают? У бывшего мужа бронх астма в детстве была никаких прививок не ставили. Была справка с о нельзя. Так это во времена СССР когда ширяли прививки даже в школе без подписи родителей.....
Губка Боб• 06 марта в 19:53
А можна спитати, де саме ви так глибоко вивчили це питання?
Харчовий тріль• 06 марта в 19:54
Ответ дляПригощаю кашею
На каком основании не дозволяется?
Пригощаю кашею• 06 марта в 19:55
Ответ дляХарчовий тріль
На каком основании не дозволяется?
Відповідно закону чи постанови про вакцінацію.
Щороку таку беру
Харчовий тріль• 06 марта в 19:56
Ответ дляПригощаю кашею
Щороку таку беру
То есть если прививка на 99% убьет ребенка и он ее не делает, то ему нельзя в сад идти?
Пригощаю кашею• 06 марта в 19:57
Ответ дляХарчовий тріль
Ви мене про це питаєте?
Мої обидва не вакціновані. І сад, і школу ходять і відходили
Харчовий тріль• 06 марта в 19:59
Ответ дляПригощаю кашею
Ви мене про це питаєте?
Ну вы же написали, что не разрешается посещать учебное заведение
автор Кудесница_с_пургеном • 06 марта в 20:01
Ответ дляГубка Боб
Медичні дослідження, на закородонних
сайтах, таких як сдс і пап мед, а ще я дуже добре знаю склад вакцин, і як вони впливають на дитячий, не сформований імунітет і організм
автор Кудесница_с_пургеном • 06 марта в 20:03
Ответ дляХарчовий тріль
Та от я і задалась таким питанням, простіше купити цю справку, чи іти проходити 7 кіл пекла в державній поліклініці, щоб зробити це офіційно.
Харчовий тріль• 06 марта в 20:04
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Медичні дослідження, на закородонних
А как влияет АКДС?подскажите.делали в 4 года.
автор Кудесница_с_пургеном • 06 марта в 20:15
Ответ дляХарчовий тріль
Страшна не сама вакцина, а компоненти адюванти, вони різні бувають, найчастіше використовують тіомерсал (алюміній) який є дуже важким нейротоксином, його використовують для подразнення імунної системи. Він не виводься із організму і в дітей можуть бути дуже тяжкі наслідки, починаючи від епілепсії, цукрового діабету, і цей список до нескінченності. Ще вакцини містять днк білку, тваринного походження, або людського абортивного матеріалу.
Оце фіфа• 06 марта в 20:21
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А как же фарм бизнес?
Эх, Гейтсы и глобалисты , которые за сокращение населения, не пожмут Вам лапку.
А вообще все верно, прививки- это зло.
Сперва нас заражают, выпускают бацилы- а потом колят чем не попадя
автор Кудесница_с_пургеном • 06 марта в 20:23
Ответ дляПлатье Длинное бальное
То поділіться, а ні так проходьте повз, ваші 5 копійок тут не в тему
Пишу_граммотно!• 06 марта в 20:24
Почніть з педіатра свого . Він може домовитись
автор Кудесница_с_пургеном • 06 марта в 20:27
Ответ дляОце фіфа
А как же фарм бизнес?
А вообще все верно, прививки- это зло.
Нехай роблять цє своїм дітям і онукам, може здоровіші будуть))
Жахливо лише те, що такі великі корпорації все це тестують на дітях бідних африканських країн, сиротах, під виглядом що роблять добро.
Харчовий тріль• 06 марта в 20:33
Ответ дляКудесница_с_пургеном
И чужой ДНК может повлиять? У меня в сад ребенок шёл правшой всегда брал лодку вилку в правую руку. За год до школы резко стал левшой
ХикориДикори• 06 марта в 20:34
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Краще купити, звісно. Для нервів дешевше. Робиться тільки через знайомих в лікарні.
Муууумие• 06 марта в 20:39
Може в приватний візьмуть..
Зробіть хоч одну і хай педіатр напише Справку, що дитина отримуватиме поививеки по індивідуальному графіку!
автор Кудесница_с_пургеном • 06 марта в 20:46
Ответ дляХарчовий тріль
Стосовно цого не підкажу, але інородне днк може мати наслідки. Зараз лікарі не беруть на себе відповідальність в випадках коли щось трапляється з дитиною і дуже люблю фразу «Після не означає, внаслідок» племінник мого чоловіка до 2,5 років був не вакцинований, перед садком вирішили зробити АКДС, купляли платну вакцину Інфанрікс, дитина розмовляла, рахувала, все було в нормі, через місяць він замовк, перестав реагувати на імʼя, зʼявились стими. Зараз йому 7 років, бачу його раз на тиждень, він до сих пір не розмовляє, ходе в спеціальну школу для таких діток, звісно лікарі всі кажуть це генетика і тд і тп. але зараз це просто епідемія аутизму, і звісно вакцини тут «ні до чого» нікому нічого не докажешь.
автор Кудесница_с_пургеном • 06 марта в 20:47
Ответ дляХикориДикори
Вже перепитала в усих кого можна, не знайшла нажаль(
ХикориДикори• 06 марта в 20:51
Ответ дляКудесница_с_пургеном
У мене така племінниця. В 1.5 року зробили АКДС і нормальна дитина стала інвалідом.
автор Кудесница_с_пургеном • 06 марта в 20:59
Ответ дляХикориДикори
Нажаль коли починаєшь з кимось цю тему, хочешь пояснити, достукатись до людей, щоб не кололи цю отруту дітям, стикаєшься з критикою, непорозумінням і агресією. Люди вірять в те що їм навʼязали і ні в чому не розбиратись не хочуть, бо лікар так сказав, що так треба, то захист, і спокійно роблять, та ще й подекілька вакцин за один раз, це взагалі повний пздц. Шкода дітей, дуже шкода((
Работать надо• 06 марта в 21:06
Не боитесь,что подцепит там что-то? Там же такие же с купленными справками,будете потом туберкулёз лечить
автор Кудесница_с_пургеном • 06 марта в 21:18
Ответ дляРаботать надо
Не боимся, если надо лечить, знаю как и без этих прививок.
ХикориДикори• 06 марта в 21:21
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так, дітей дуже шкода. Але я навіть не беруся когось переконувати, особливо якщо бачу, що людина вірить в цю маячню.
Інформації зараз повно на цю тему, було б бажання розібратися у цьому питанні.
автор Кудесница_с_пургеном • 06 марта в 21:26
Ответ дляХикориДикори
Згодна з вами на всі 100%
Платье Длинное бальное• 06 марта в 22:33
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А ви хто така,щоб з вами ділитись?
автор Кудесница_с_пургеном • 07 марта в 10:56
Ответ дляПлатье Длинное бальное
А ви хто така,щоб з вами ділитись?
А ви хто така? Головка від…..? 😂