Не против• вчера в 08:30

5 отличных советских фильмов к 8-му марта

1. Самая обаятельная и привлекательная
Фильм классика! Фильм легенда! Фильм самый любимый в своей тематике многими женщинами!
2. Театр, Рижская киностудия
Во многих подборках на этом сайте фигурирует этот роскошный фильм! Таких уже не снимают!
3. Москва слезам не верит
Ещё одна незыблемая классика! Этот советский фильм выиграл даже Оскар! Отлично подойдёт для праздничного настроения!
4. Девчата
Прекрасный, добрый, советский фильм. Музыка, игра актёров, всё на высшем уровне!
5. Большая перемена
Телефильм о котором многие уже забыли, а меж тем он хорошо поднимаем настроение и окунает в эпоху советской молодёжи 60-70х годов. Во времена наших мам и пап, бабушек и дедушек!
А какой ты советский фильм вы лично включили в данную подборку? С наступающим праздником!
Сусановна• вчера в 09:34
Ответ дляМоль Моллівна
Як же рашисти переживають за українськими загиблими та покаліченими, ти диви. Прям голуби миру
- Чого ми бідніємо?
- Бо війна.
- А чого ви багатієте тоді?
- Закрий рота,рашистка!
Пацаааааааан• вчера в 09:34
Ответ дляПомидорина
Я люблю москва сльозам не вірить. Багато разів дивилась і нещодавно теж.
З початком війни не дивлюсь їхні сучасні шоу і кіно
Вам подобаються фільми , де об жінок витирають ноги?
Чи просто запойний алкаш Гоша то ваш кумир?
Пліткарка• вчера в 09:35
Ответ дляСусановна
А как относитесь к системе государственного устройства в нынешней Украине?
В Україні зараз війна, а не процвітаючий соціалізм. За вашими критеріями життя, ви зараз в Україні маєте жити не те що щасливо, а в постійному екстазі.
Сусановна• вчера в 09:36
Ответ дляМоль Моллівна
Не переживайте так. І за полонених, і за закатованих, і за загиблих, і за скалічених. За все доведеться відповідати. Якщо не перед Світом, так перед судом Божим. Для вас там окремий котел зі смолою передбачений
І багато відповіли за гулаг і голодомор?
Сусановна• вчера в 09:38
Ответ дляПліткарка
Точно, война это оправдание беспределу властей и силовых структур.
Зараз на дієті• вчера в 09:40
Не может быть !
Трохи злякана• вчера в 09:42
Бабусі пенсіонерки комуністичної сссерівської закалки розважають себе совєтскіми фільмами, бусінки ж ви наші, з прийдешнім святом весни вас, з міжнародним днем жінок
Моль Моллівна• вчера в 09:43
Ответ дляСусановна
Невиправдання, а закономірність. Нові виклики, нові часи=== нові дії силових структур. А як ви хотіли??
Помидорина• вчера в 09:44
Ответ дляПацаааааааан
А ви тільки романтичні комедії з хепіендом любите? Та хто ж проти))
Сусановна• вчера в 09:47
Ответ дляМоль Моллівна
Я хотела,чтобы Украина построила справедливое и демократичное государство.И только после этого плевалась на тот же СССР.А то в чужом глазу и соломинку видите,в то время как из своего дрючок торчит.
Разговор на этом окончен.Можете плеваться,ставить клоунов,рыгачек хоть миллион.Ваши комментарии неубедительны.
Моль Моллівна• вчера в 09:50
Ответ дляСусановна
Так і ми хочемо, але, як бачте, радянська відрижка тягне нас назад в сортирну яму. Навіть ладна вбити, аби не дісталася нікому.
Ви занадто високої про себе думки, на вас жалко навіть слини
Бочка порохУ• вчера в 09:50
Ответ дляМалинка
Як можна дивитись оце, якщо вийшов новий серіал від Гая Річі)
Сравнили хер с пальцем
Принцепесочка• вчера в 09:57
Ответ дляДама_из_рекламы
Подивіться думку психологів про особистість Гоші)
Відразу відверне дивитися.
А ще краще прочитати книжку по якій зняли фільм, ’Дваждьі солгавшая’, називається, там гоша веде себе,як класичний алкоголік
Голубка миру• вчера в 09:58
Ответ дляСусановна
Не выкручивайтесь,первым пунктом вашего комментария были репарации(денежки)))
А як ви хотіли? Безкоштовно?
Бабка_в_кедах• вчера в 09:58
Обычно, ближе к 9 мая у ватной аудитории в интернете начинается победобесие.
Теперь я точно знаю, что среди совкодрочерской аудитории Советчицы в марте будет разгонятся восмоемартобесие
С первых чисел аудитория подогревалась подкормками типа Что вы дарите в детском саду, Что подарить 17 летней дочери, Как поздравлять консьержку, На какие концерты идете
А сегодня и завтра будут основные залпы
Голубка миру• вчера в 09:59
Ответ дляАйболитная
Гроши для современной украинки це все!
Звичайно. А ви безоплатно їсте, п´єте, чи чим відробляєте?
Голубка миру• вчера в 09:59
Ответ дляСусановна
А вам какая разница? Чего суете свое хлебало в чужое государство?
Голубка миру• вчера в 10:01
Ответ дляСусановна
Вам яке діло до України? Хотєть ви можетет тільки у себе. Хотітє.
Щастя-здоровля• вчера в 10:09
Ответ дляПомидорина
Вам 25? Повірте і вам буде 45
тим кому 45, не дивляться фільми сересере, а тім кому 60+ так, но це не зрілий вік.
Ци у вас зрілий вік це 45?
Помидорина• вчера в 10:11
Ответ дляЩастя-здоровля
Ци у вас зрілий вік це 45?
А до чого тут зрілий вік?)
Вам всі 45 річні відзвітувались хто що дивиться?))
Люблю кетчуп• вчера в 10:11
хорошо потроллили кастрюль, смотрите как возгорелись
а фильмы я не против пересмотреть тоже
Щастя-здоровля• вчера в 10:12
Ответ дляПомидорина
А до чого тут зрілий вік?)
то перечитайте переписку, якщо ВИ, влізли в інший діалог.
Замороженная селедка• вчера в 10:15
Ответ дляСусановна
Виправдовують це свавілля ті кого особисто не торкнулось або їх рідних. Потім тільки оговтуються.
Пам´ятаю частину спеціальностей жінок хотіли поставити на облік. Так такий гвалт вереск стояв , що писали петиції, у соц.мережах закликали відмінити.
Помидорина• вчера в 10:16
Ответ дляЩастя-здоровля
Читайте, що хочете. Я якось без вас
Щастя-здоровля• вчера в 10:17
Ответ дляПомидорина
Читайте, що хочете. Я якось без вас
якось ви не обійшлись без мене, раз всунули свій ніс.
Помидорина• вчера в 10:18
Ответ дляЩастя-здоровля
Це форум, жіночко. І тут не ваші монологи. Не дякуйте
Допоможіть знайти• вчера в 10:22
Ответ дляПліткарка
А вам не шкода дівчинку? Я от як уявлю, що молодесеньку одеситку відправили на північ варити борщі, тягати воду, дрова. Не можу це не переосмислити. Може тому що мені 40?
Девочка была сирота , зато там бомбежек точно не было
Айболитная• вчера в 10:26
Ответ дляБабка_в_кедах
А сегодня и завтра будут основные залпы
8мартабесие
Пацаааааааан• вчера в 10:35
Ответ дляПомидорина
Ні, я люблю якісне кіно
ПушАпница• вчера в 10:38
Вокзал для двоих.
Вий 🤣