Хочу купити хороший пилесос, але вибір дуже широкий. Допоможіть порадою, який краще взяти для великого будинку?
Коко На Страже• 07 марта в 16:27
Миле или Бош + несколько смешных аккумуляторов если дом большой
Скляна миша• 07 марта в 16:41
Филипс . Ровенту бош Самсунг не рекомендую. Керхер хороши . Дайсон неоправданно дорог.
Занимаюсь клинингом, насмотрелась и на пользовалась этими пылесосами разных марок выше головы.
Ошеламиссимо• 07 марта в 16:56
Electrolux 500 Clean ES52CB18SH Shell White
В мене такий, влаштовує.
Заздрість то погано• 07 марта в 16:56
Пошаманю• 07 марта в 17:38
Дайсон. Єдине що підсвітка є лише в останній моделі, але мені і без неї все добре.
Пошаманю• 07 марта в 17:39
Ответ дляКоко На Страже
В моєму Дайсоні акумулятора вистачає на 40 хв, тобто на одному заряді легко всю квартиру пропилососити. В мене 70 квадратів
Пошаманю• 07 марта в 17:41
Ответ дляСкляна миша
🤔Філіпс в середньому 12-15 тис. Дайсон ми придбали за 14 тис по акції.
Пошаманю• 07 марта в 17:43
Ответ дляЗаздрість то погано
Бош - лайно! Я не довольна!
Дуже слабо втягує.
В нас був звичайний Бош, не ручний. Я теж не задоволена - дуже швидко втратив потужність, всі кріплення на кришках миттєво потріскалися, пластик гімняний
Коко На Страже• 07 марта в 18:43
Ответ дляПошаманю
У мене був V8 , просто викинула , оту кнопку пальцем тримати, слабі ті дайсони і не зручні.