Янгол в камуфляжі• вчера в 07:44
Это россия научила Иран воевать с Америкой при помощи нападения на другую стран?
россия типа воюет с "нато" и Америкой (про Америку до Трампа они говорили) в Украине, а Иран почему-то больше всего бомбит Эмираты, будто это Эмираты на них напали. В чем логика, не понимаю.
Коко Шанель• вчера в 07:46
Іран бомбить не просто так, а ті країни, звідки летить по них. Там американські бази. Корінь зла не там шукаєте
Янгол в камуфляжі
• вчера в 07:48
Ответ дляКоко Шанель
Но они не только по базам бьют, если бы только по базам. С небоскребов тоже по ним летит?
И где же корень зла, по-вашему?
Коко Шанель• вчера в 07:51
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
И где же корень зла, по-вашему?
Удар йде у відповідь по країні агресора. По країнам, які не продались США за 3 центи не йдуть удари. Куди прилітає??.. це війна і прилетіли може куди завгодно. Ще мало получили. Слабенька відповідь
Я тертий жук• вчера в 07:57
А чому велика свята америка відправляє свої святі демократичні бомби тільки в ті країни, де є нафта, не думали?
Бегущаяпо• вчера в 08:02
Відкрила автор очі о сьмій годині недільного ранку і задалась питанням , а чому це Штати бомблять Іран? А може й не спала всю ніч?
Невгамовна Бу• вчера в 08:03
Ответ дляЯ тертий жук
Удалено администрацией...
Іран передав росії технології виготовлення шахедів, самі шахеди, і донедавна надавав комплектуючі для шахедів.
Тож Іран має пряме відношення до смертей тисяч українців та руйнування наших міст та сіл.
Тож логічно, що українці раді, що Іран отримує зараз те саме, що приніс в Україну.
А ви підтримуєте рашку і її посіпак?
Я тертий жук• вчера в 08:06
Ответ дляНевгамовна Бу
А ви підтримуєте рашку і її посіпак?
Ні. Але так і треба казати: особисто мені на даний момент історії це вигідно, але по факту, об´єктивно - це просто втручання до іншої країни, і, незважаючи на це, що на даному етапі особисто мені це вигідно, я ніколи не скажу, що це правильно.
Коли люди вже навчаться бути чесними із собою.
Мати тріля• вчера в 08:08
Ответ дляЯ тертий жук
Может об Иран сломают зубы наконец то
Мати тріля• вчера в 08:09
Ответ дляНевгамовна Бу
А ви підтримуєте рашку і її посіпак?
а нам кто передал
Невгамовна Бу• вчера в 08:09
Ответ дляЯ тертий жук
Тоді чому такі подвійні стандарти?
Адже це русня напала на Україну, ’воюючи з Нато’. А смерті ви чомусь бажаєте українцям, а не русні.
Ієзуїтничаєте.
Невгамовна Бу• вчера в 08:11
Ответ дляМати тріля
а нам кто передал
А ми самі розроблчємо, вивчаючи в тому числі ті самі шахеди.
Ви теж виправдовуєте русню?
Ппц, тут вже робота для СБУ - сепарів в темі фіксувати, які виправдовують рос.агресію.
Ви теж виправдовуєте русню?
Невгамовна Бу• вчера в 08:13
Ответ дляМати тріля
Удалено администрацией...
Крові свинячої на кожну ірансьеу мечеть і на могилу аятолли, який підтримував пуйла.
Я тертий жук• вчера в 08:14
Ответ дляНевгамовна Бу
Тоді чому такі подвійні стандарти?
Ієзуїтничаєте.
Я бажаю зрозуміти усім, що неможна лізти в будь-яку країну. А не тільки ’друзям- усе, а ворогам - закон’. Продажний подвійний менталітет - це путь у прірву з перманентним питанням: ’ А нас за щоооооо?’
Мати тріля• вчера в 08:15
Ответ дляНевгамовна Бу
Ви теж виправдовуєте русню?
какая связь? типа друг моего врага мой враг? не всегда так бывает
Невгамовна Бу• вчера в 08:17
Ответ дляМати тріля
В даному випадку саме так.
І повторю: іранські шахеди з осені 22-го роеу вбивають українців, тож все справедливо.
Невгамовна Бу• вчера в 08:17
Ответ дляЯ тертий жук
русні це скажіть. І їм смерті побажайте, а не жертвам агресії.
Мати тріля• вчера в 08:19
Ответ дляНевгамовна Бу
я лично желаю всем мира и добра и и пусть быстрее закончится бойня и все вернутся по домам
Я тертий жук• вчера в 08:20
Ответ дляНевгамовна Бу
Я це кажу УСІМ. Якщо не дійшло. А не за принципом ’дружки-ворожки’.
ЯспАкойнаЯ• вчера в 08:22
Ответ дляКоко Шанель
Да? А официальные власти Ирана почему то извиняются за это и говорят что это происходит из за того что главных убили и в войсках производит неразбериха. Из Турции тоже по ним летит? Из Азербайджана? Из Кипра? Из 12 стран одновременно?
Откуда вы эти берете? Сами придумываете?
Бутербродница• вчера в 08:25
Ответ дляЯ тертий жук
Удалено администрацией...
Я не виправдовую.Я вважаю,що демократія в США не така вже й демократична,а диктатура в Ірані не така вже і диктаторська.І тому Штати не мали права бомбити Іран.
Можна,хай зі мною не відбувається те,що відбувається в Україні?
Мати тріля• вчера в 08:26
Ответ дляНевгамовна Бу
а вы заметили, что трамп повторяет слово в слово за путиным, чего ему не желаете сконаты
Г@Л@В@ломка• вчера в 08:43
Ответ дляЯ тертий жук
Удалено администрацией...
Коли ’інша’ країна виробляє зброю і в обхід санкцій постачає її до країни агрессора, а також надає технологію виробництва, ця країна стає посібником агрессора. Немає ніяких подвійних стандартів.
Г@Л@В@ломка• вчера в 08:46
Ответ дляМати тріля
а нам кто передал
А на кого Украина напала? Нам передают для защиты. Вы разницу не понимаете?
Коко Шанель• вчера в 08:47
Ответ дляНевгамовна Бу
Ви таким пизд..м ще на наші голови накличете біду. Повна деградація