Чупокабра• 08 марта в 09:56

С праздником, девчули♥️

Пусть вас каждый день любят и задаривают подарками, а не только в праздники 🌹
Спасибо, что вы есть, столько хороших советов и рекомендаций вы мне здесь дали. Желаю нам всем только счастья и мира 🕊️
ЯкаКраля• 08 марта в 10:09
Ответ дляДу да ду да ду
В кого у ’ всіх ’ ?
У всіх адекватних жінок
Кидстаффовка• 08 марта в 10:12
Ответ дляУгадайс
Дякую, що нагадали дату, деменції поки нема.
Але питання в силі: що саме ви святкуєте, яке свято?
А трезвые в этой теме, этим утром есть хоть кто-то?
Угадайс• 08 марта в 10:10
Ответ дляЧупокабра
Международный женский день, если вам прям по протоколу нужно)
В ЕС тоже празднуют, а мы как раз туда идем
Так что партия не накажет, не переживайте, можете тоже отмечать и не бояться, что как у русни
Я в ЄС, тут нема такого свята
Сьогодні є маніфестація в столиці за права жінок. Це все. Подарунків, квітів не прийнято сьогодні дарувати. Цей день присвячують боротьбі за права жінок. Щоб їм платили рівні з чоловіками зарплату за одну роботу, щоб жінкам дали доступ до керівних посад і до керівництва країною, щоб було рівноправ´я у обов´язках по догляду за дітьми (так,чоловік по законодавству має мінімум 2 тижні взяти декрету, а жінки вимагають більше)... Я розумію, що це має полегшити життя жінок в майбутньому. Це не вихідний і не святковий день.
А ви що саме святкуєте?
Чудо в декрете• 08 марта в 10:10
Ответ дляДу да ду да ду
В кого у ’ всіх ’ ?
У всех женщин, девушек, девочек
Ухахайкина• 08 марта в 10:11
Ответ дляЯкаКраля
У всіх адекватних жінок
Тут таких 1 на 100😂 ви не на той форум зайшли з привітаннями))
Фуліганка• 08 марта в 10:11
Ответ дляУгадайс
У мене кожен день жіночий і нема потреби чекати 364 дні, щоб отримати 3 тюльпани
Але я дійсно не розумію що саме ви сьогодні святкуєте?
З вас щастя просто пре сорі
Ду да ду да ду• 08 марта в 10:11
Ответ дляЯкаКраля
У всіх адекватних жінок
Адекватні знають історію цього дня
Ду да ду да ду• 08 марта в 10:12
Ответ дляЧудо в декрете
У всех женщин, девушек, девочек
Ні
Аленький носочек• 08 марта в 10:13
Взаємно! Зі святом жіночості і краси!
Чудо в декрете• 08 марта в 10:13
Ответ дляДу да ду да ду
Ні
Что нет если да😂
Столічна штучка• 08 марта в 10:14
Не сваріться! Накидайте краще цікавих листівок гарних, креативних, щоб в групи відправити
Мая твая не панимать• 08 марта в 10:15
Ответ дляУгадайс
бажаю щоб вам подарували віника чи щітку, щоб повимітати оте все лайно що вам в голову наклали.
Угадайс• 08 марта в 10:15
Ответ дляДу да ду да ду
Адекватні знають історію цього дня
На Порадниці це рідкість) Тут взагалі щось знати не прийнято.
Сьогодні святкують ’свято матільди’. Вона йому п..чку, він їй тюльпанчика чи подаруночок раз на рік. Такий собі товарно грошовий обмін. І чомусь впевнені, що у всіх так і що це свято
ОхиИВздохи• 08 марта в 10:16
Ответ дляДу да ду да ду
В ЄС ніхто вже не святкує. Так ліві і старі комуняки
Ага. Меня с утра уже немцы поздравили)) но никто не празднует
ОхиИВздохи• 08 марта в 10:17
Ответ дляДу да ду да ду
В кого у ’ всіх ’ ?
У всех, кого мужчины считают женщинами и поздравляют.
Цветочница• 08 марта в 10:17
Ответ дляУгадайс
Я в ЄС, тут нема такого свята
А ви що саме святкуєте?
я не понимаю Пасху, не праздную ее никогда. Но я не бегаю и не навязываю никому свою мысль.
Ду да ду да ду• 08 марта в 10:17
Ответ дляОхиИВздохи
Крім вас
ОхиИВздохи• 08 марта в 10:19
Ответ дляДу да ду да ду
Крім вас
Я выше уже писала, что меня с утра поздравили
Рогнеда Карповна• 08 марта в 10:19
С днем girl power! 💪
Мая твая не панимать• 08 марта в 10:19
Ответ дляУгадайс
Я в ЄС, тут нема такого свята
А ви що саме святкуєте?
я в єс. так з цього б і починали. бо тільки звідтіля так патриотизм пре.
Ду да ду да ду• 08 марта в 10:19
Ответ дляОхиИВздохи
Вони подумали, що ви комуністка
БЦАшка• 08 марта в 10:20
Ответ дляУгадайс
А що саме ви сьогодні святкуєте, яке свято?
Та понапридумывали всякое.
Ду да ду да ду• 08 марта в 10:20
Ответ дляОхиИВздохи
То радійте, хоч раз в рік
БЦАшка• 08 марта в 10:20
Ответ дляЧудо в декрете
Вы смотрели на календарь? Сегодня 8 марта🤔
А завтра 9е
Угадайс• 08 марта в 10:20
Ответ дляМая твая не панимать
Ми по-різному розуміємо гідність і рівноправ´я жінки
Для мене це цінність, в для вас лайно. Вам важливіше отримати раз на рік тюльпана і сніданок, в потім 364 дні слухати ’молчи меншина, твой день 8 марта’ замість 365 днів на рік жити у повазі, з сезонними квітами з приводу і без, з рівними обов´язками по господарству. Вам навіть в голову не приходить, що чоловік, обіймаючи керівну посаду, може готувати їжу для всієї родини не лише у 8 березня, і о жах - ще й сам прибрати зі стола і вимити посуд (так, посудомийку завантажити теж треба час, і далеко не все можна в ній мити).
Вам би зрозуміти, що 365 днів таки вигідніше за 1 день. Але ні) Тому і виникає закономірне питання: що ж ви святкуєте? День урізнаних прав? День ’Матільди’?
Чудо в декрете• 08 марта в 10:21
Ответ дляБЦАшка
А завтра 9е
И? Ну сегодня праздник, завтра будний
Аленький носочек• 08 марта в 10:21
Ответ дляЧупокабра
Та все одно сцикотно, а раптом накаже партія. Трєвожно на душе в упоротих. Ще ж у клятому совку це свято святкували, як таке можна забути, ой, нє, трєвожно, і щось з цим святом не те....
БЦАшка• 08 марта в 10:21
Ответ дляЧудо в декрете
И? Ну сегодня праздник, завтра будний
Для кого праздник? Не все поняли о чем вы.
Угадайс• 08 марта в 10:21
Ответ дляОхиИВздохи
А чому вони рахують вас жінкою лише раз на рік? Решту 364 дні ви вже не жінка?
ОхиИВздохи• 08 марта в 10:22
Ответ дляМая твая не панимать
Не наговаривайте на ес. Адекватные немцы поздравляют женщин)