ssvetca• 08 марта в 21:15

За молочним зубом виріс зуб

У дитини молочний зуб вже хитався і за ним виріс інший. Хто з таким зіштовхувався?
Фляшка на трьох• 08 марта в 21:16
Было и такое)
Сито для думок• 08 марта в 21:16
Ну виріс і виріс.
Стане на місце через днів 10
Сито для думок• 08 марта в 21:17
В дитини вже виросли 6 постійні.
Я б звернулася до ортодонта, дуже вузька щелепа
So_so• 08 марта в 21:17
Совсем нет у Вас промежутков между молочными зубами, узкая челюсть, а постоянные зубы шире молочных, сейчас как раз хорошо это видно.
Зуб будет стремиться встать на своё место, но его там мало, сходите к ортодонту.
Свій варік• 08 марта в 21:18
Часто буває. У моїх двох синів так було. Випав молочний, а постійний став на місце
Безсовісна кума• 08 марта в 21:18
Терміново виривати молочний. У дитини моєї всі зуби так ростуть. Коли війна почалася то два зуби нижні так росли. Ми тоді поїхали в село в їбеня і лікар там відмовився виривати. Поки в Києві два місяці ситуація приходила в норму то виросли ті постійні з молочними в два ряда. Вирвали. Але досі ті постійні як запавші. Тепер рівняємо
Готова до другої• 08 марта в 21:20
Удалить молочный в срочном порядке
автор ssvetca • 08 марта в 21:20
Випав
Королева Сарказма• 08 марта в 21:21
Ответ дляГотова до другої
Удалить молочный в срочном порядке
его там нет)
автор ssvetca • 08 марта в 21:21
Випав і таке побачили.
Королева Сарказма• 08 марта в 21:22
вам нужно к ортодонту. этот зуб язык поставит, но для других мало места.
автор ssvetca • 08 марта в 21:22
Завтра лечу до стоматолога
Прилипало• 08 марта в 21:22
обычно зуб становится на место, но если вам неспокойно, сходите с ребенком к ортодонту
Готова до другої• 08 марта в 21:22
Ответ дляКоролева Сарказма
его там нет)
Рядом есть
Королева Сарказма• 08 марта в 21:23
Ответ дляГотова до другої
Рядом есть
то другая единичка.
автор ssvetca • 08 марта в 21:25
Всім дякую хто відгукнувся. Панікую трохи. Таке вперше бачу.
Чемна панночка• 08 марта в 21:25
У вашего ребенка зубы слишком близко стоят, обычно к возрасту выпадения, между ними есть промежутки уже.
Марс атакует• 08 марта в 21:28
Наш стоматолог говорить, що це зараз поширене явище у дітей. Рекомендувала їсти побільше яблук та пробувати сильніше розхитувати молочний зуб. Але у моєї дитини трохи інша щелепа, тому, мабуть, будь-яке рішення вимагає індивідуального підходу.
Королева Сарказма• 08 марта в 21:29
Ответ дляssvetca
Завтра лечу до стоматолога
стоматолог нічим не допоможе.
Треба ось так• 08 марта в 21:30
Так само у сина було. Але той другий, постійний зуб, встав на місце випавшого
І все норм
З бісиками• 08 марта в 21:32
Ответ дляКоролева Сарказма
его там нет)
Другий молочний, ви шо не бачите, що він заважає?
Королева Сарказма• 08 марта в 21:34
Ответ дляЗ бісиками
ну і що? вирвуть зараз молочний, цей постійний стане на місце двох молочних. куди буде лізти інший постійний зуб?
Губка Боб• 08 марта в 21:35
Все сталкивались
Губка Боб• 08 марта в 21:37
Ответ дляssvetca
Первый ребенок? Пусть языком его вперед толкает постоянно
А ось і я• 08 марта в 21:44
У дочки было тоже такое,равняли пластинами ,полтора года в них ходила ,стали зубы на место
Пластины расширяют челюсть ,иначе не представляю чтоб это было
Чемодан-Вокзал-Майами• 08 марта в 21:50
Ответ дляЗ бісиками
Чим це допоможе, коли буде прорізуватися 32 ?
Кашпо• 08 марта в 21:51
В нас це теж було , я як побачила наче в старому фільмі Чужий, чуть в обморок не впала

Пішли до стоматолога, каже все норм , молочні видалили, ті за тиждень стали на місце
Туся муся• 08 марта в 22:07
Ответ дляssvetca
У мене в дитинтстві було, що два точно такі ж зуби почали рости, коли молочні ще не випали. І я це сама помітила, це неможливо не помітити, при чищенні це ж видно. Молочні видалили.
Також раджу звернутись до стоматолога, можливо, порадять ставити пластину.
Сито для думок• 08 марта в 22:11
Ответ дляЗ бісиками
Не можна рвати другий!
Він тримає місце для іншого зуба, якщо не знаєтесь на зубах, краще промовчати.
Постійний розштовхає молочні і стане на своє місце сам
Пульт от линолеума• 08 марта в 22:14
Зуби стануть на місце після того як молочні випадуть.Нічого страшного немає.