Впораюсь зі всим• 09 марта в 13:46
Хочу уйти от мужа абьюзера
Немного боюсь,и родственники не поддерживают говорят’терпи ради детей’
Но я устала всё ему не так,не так выгляжу не так смотрю не так готовлю и тд ... У меня на этой неделе появился шанс,так как он уехал по работе на несколько дней,но я не знаю куда,что с собой брать и денег нет,я в ступоре,возможно сейчас есть эвуэкоционные поезда которые безплатно вывозят заграницу беженцев? Прошу без обсуждений сейчас многие так живут и терпят...
Впораюсь зі всим
• 09 марта в 14:15
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А загран паспорта то у вас есть? Без денег с трудом представляю куда деваться с 2 детьми.
Паспорта есть
Вумна, аж страшно• 09 марта в 14:16
Загранпаспорта есть? Если да, опять копите деньги, илм одалживаете у родителей к примеру, храните все доки в месте, где точно можно быстро взять все и сразу. Забираете все, что не готовы кинуть с концами, заранее перевозите к ррдителям или отсылаете че вам надо, но с соьой взять никак
4есотка• 09 марта в 14:18
Ответ дляВпораюсь зі всим
фото
Вот видите, узнали что то новое и подредактировали заголовок.Не зря тему создали
Впораюсь зі всим
• 09 марта в 14:18
Ответ дляПушАпница
Нашол 🤦♀️ перл за перлом
Ну то знайдіть де він гроші тримає і заберіть собі
Слава богу что хоть вы знаете как правильно пишется слово ’нашёл’ купите себе медаль,мне сейчас не до этого
ПлакалаВАвто• 09 марта в 14:19
Сподіваюсь, ви в курсі, що батько може звернутися до ДПСУ з забороною на виїзд дітей з країни.
Борисфенка• 09 марта в 14:20
Ответ дляВпораюсь зі всим
Паспорта есть
Берете кредит в Приватбанку чи Монобанку, купуєте квитки на автобус і їдете в Німеччину.
Впораюсь зі всим
• 09 марта в 14:20
Ответ дляОднозначно
А где ваше все что было до рождения детей? Детям всего два года. До их рождения где вы жили, кем работали, и все такое? Может детей в сад а самой вернуться туда откуда пришла, а не ехать за границу?
Детей не хотят брать с сад сказали что только с 3 лет
Борисфенка• 09 марта в 14:20
Ответ дляПлакалаВАвто
Не може, війна
Творог для розжига• 09 марта в 14:20
Автор, я как раз в процессе. Если что, пишите. Прям сюда. У меня остался один большой шаг - снять квартиру. И мне очень страшно..
ПлакалаВАвто• 09 марта в 14:23
Ответ дляБорисфенка
Не може, війна
Можна вивезти дітей без письмової згоди батька, при письмовій забороні не можна.
Борисфенка• 09 марта в 14:24
Ответ дляПлакалаВАвто
Якщо вона виїде сьогодні-завтра, ніяку заборону він не встигне зробити навіть теоретично.
А на практиці - ніякий суд не дасть йому заборони, бо війна, якщо ви раптом забулися.
ПлакалаВАвто• 09 марта в 14:26
Ответ дляБорисфенка
ДПСУ не випустить, а вичислить він просто, по нетипових витратах або кредитах на картах банку. Доречі, можливо він вже заборонив виїзд, якщо мав підозри.
ДинамоКит• 09 марта в 14:26
Ответ дляБорисфенка
А вы всех к себе в Германию зовёте
Борисфенка• 09 марта в 14:26
Ответ дляПлакалаВАвто
Не видумуйте казок. Ви хоч раз кордон переїздили? Мелете дурниці.
ПлакалаВАвто• 09 марта в 14:27
Ответ дляБорисфенка
Звісно ні, це ж тільки ви виїзжали за кордон
Борисфенка• 09 марта в 14:27
Ответ дляДинамоКит
А вы всех к себе в Германию зовёте
Так, всіх. Я вважаю, що під ракетами дітям небезпечно і їх треба вивозити.
Впораюсь зі всим
• 09 марта в 14:29
Ответ дляКошкинДом
Сиди на своїй раші, троль кацапський
Я с Одессы поэтому общаюсь на русском языке, та на український мові я теж можу спілкуватись коли мені це необхідно но зручніше мені спілкуватись російською,тому якщо щось не подобається йдіть далі!
Впораюсь зі всим
• 09 марта в 14:30
Ответ дляПлакалаВАвто
Во время войны сняли это ограничение
ПлакалаВАвто• 09 марта в 14:30
Ответ дляБорисфенка
Ось вам відповідь від ШІ
Воєнний стан: Під час воєнного стану дитина може виїхати з одним із батьків без згоди іншого. Проте, якщо є офіційна заборона (ухвала суду або повідомлення прикордонників), це унеможливлює виїзд.
ДинамоКит• 09 марта в 14:31
Ответ дляВпораюсь зі всим
Если бы вы хотели уехать,то одолжили бы денег взяли кредит,уже сдали золото и собирали вещи,а не тут писали
Впораюсь зі всим
• 09 марта в 14:31
Ответ дляТворог для розжига
Пусть у вас все получится 🙏
Борисфенка• 09 марта в 14:32
Ответ дляПлакалаВАвто
Ось вам відповідь від ШІ
А ще сьогодні у Німеччині впав метеорит.
Вірогідність вашого сюжету про заборону приблизно така сама - 0,000001%
Борисфенка• 09 марта в 14:32
Ответ дляВпораюсь зі всим
Во время войны сняли это ограничение
Ви вже збираєте речі?
Впораюсь зі всим
• 09 марта в 14:34
Ответ дляПлакалаВАвто
Он боится ТЦК и поэтому в полицию и тд он обращаться не будет,поэтому он работает онлайн не выходя из дома...
ПлакалаВАвто• 09 марта в 14:34
Ответ дляВпораюсь зі всим
Це вже інша справа.
Впораюсь зі всим
• 09 марта в 14:35
Ответ дляПлакалаВАвто
Ось вам відповідь від ШІ
У меня с этим проблем не будет
Не їм після шостої• 09 марта в 14:36
Я уходила від мужа абьюзера. Але я готувалася. Чекала поки підросте дитина і можна буде ії влаштувати в садочок, щоб я могла заробляти. Терпіла до 3 років. А у вас двоє.
Так я це в Україні робила. А ви куди зібралися з двома дітьми без грошей та ще й закордон? Вже пятий рік війни, там давно не так радо зустрічають, особливо нахлібників. Отямтеся
Без образів• 09 марта в 14:36
Ответ дляПушАпница
обьюзера? Вам червоним не підкреслювало, коли ви писали?
По суті питання - ні, безкоштовних евакуаційних потягів за кордон зараз немає. Вам спочатку треба ретельно спланувати куди ви збираєтесь їхати, в яку країну, в яке місто і за який рахунок там жити з дітьми. А потім вже тікати від чоловіка
П. С. Це брехня, немає тих багатьох хто терпить чоловіка заради дітей. Це типова відмовка слабких духом, типу я не одна така і інші терплять
А вам не підкреслювало? Що за обьюзер? 😳