ротцвеники• 09 марта в 17:24
Що приготувати з курячого філе, якщо хочеться чогось у вершковому соусі
але без трьох годин танців із сковорідкою. Дякуую
Весняний Марафон• 09 марта в 17:24
Куряче філе шматками у вершковому соусі.
Мені здається у вашому питанні вже є відповідь)
ДелиВерка• 09 марта в 17:25
На сковороді філе обсмажити і додати сметану/йогурт/вершки
Що там у вас є? І трохи борошна, щоб соус не розслоївся
На_оба_рот• 09 марта в 17:25
Ответ дляВесняний Марафон
И спагети
Продавчиня кіз• 09 марта в 17:31
Соус з грбиами і часником. На одній сковороді злегка обсмажили філе, на другій - гриби і трошки цибулі до рум´янцю, додали дрібно порізаний часник потримали півхвилини, додали філе і залили вершками. Мліє на малому вогні 5 хв, не кипить, бо згорнуться вершки. Маємо creamy garlick chicken. Можете в пінтересті глянути.