Червона ікорка• вчера в 18:41
Як задекорувати короб від кондиціонерних труб?
Планую встановити кондиціонер, але ремонт вже зроблений і нічого під кондиціонер не було прокладено завчасно. Тепер єдиний вихід, що труби від кондиціонера зашьють білим коробом. Це буде жесть - бо він буде проходити через всю головну стіну у вітальні. Може вже є якісь дизайнерські ідеї як його можна задекорувати більш менш естетично?
Буду вдячна за ідеї.
Анонимушка• вчера в 19:01
Зробить з гипсокартона конструкцію. Ще зверніть увагу на те, що труби будуть під нахилом
Анонимушка• вчера в 19:02
⬆️ По типу як дворівнева стеля. Можна в куту врізати профіль й зробити підсвітку. Тільки не жлобсько, а більш сучасно
Червона ікорка
• вчера в 20:12
Ответ дляАнонимушка
Дякую. Щось не дуже зрозуміла. Чи є у вас фото чогось подібного?
Червона ікорка
• вчера в 20:15
Спілкуюсь з АІ на цю тему. Він запропонував наклеїти планки і між ними лед- підсвітку. Типу як на фото . Фото не моєї квартири. Це приклад який пристав кондиціонерщик.
А_мій_самий_самий• вчера в 20:26
Ответ дляЧервона ікорка
А далі, внизу як буде? Під кутом 90 і до вікна не буде, нахил треба. Можна по діагоналі пустити, закрити отакою широкою планкою, а зверху і знизу тонші планки. Обіграти якось, типу композиція
Червона ікорка
• вчера в 21:25
Ответ дляА_мій_самий_самий
Реальну картинку поки не знаю. Бо це обираю квартиру під купівлю. Ремонт гарний, але без кондера(( Західна сторона. Тому розумію, що ставити одразу треба буде і намагаюсь продумати як воно буде і як сховати.
А_мій_самий_самий• вчера в 22:53
Ответ дляЧервона ікорка
Я б спочатку вивчила технічні нормативи, як можна чи не можна виводити ті трубки. Бо вам можуть зробити красіво, але воно не буде працювати як треба. А потім від того плясати. Можна з гіпсокартону конструкцію, типу з нішами і підсвіткою, але вкраде площу. Можна зробити як правильно - заховати в штробу, за штукатурити і переклеїти шпалери, або декор туди, або 3д панелі, чи дзеркальну плитку... Може колись продавати, то має бути не колхоз з порушенням технології. В пінтересті дивились варіанти декору?