Реверанс• вчера в 10:04

Госпітальєри заказ президента.

Інкасаторів "Ощадбанку" затримали в Угорщині в четвер 5 березня 2026 року. Ольга Худецька написала допис про ситуацію зі звітністю "Госпітальєрів" та Яни Зінкевич наступного дня у п´ятницю 6 березня 2026 року. Класичний приклад поводження зі скандалами, ну і заодно - чому б не спаплюжити чиєсь чесне ім´я близьке до головного ворога, хай навіть і ціною життя українців.
Придворні волонтери Ігор Лаченков та Сергій Чмут підняли питання щодо відсутності детальної звітності за збори на нову базу Госпітальерів та амуніцію.
Зінкевич заявила про готовність до публічного аудиту, запросила критиків відвідати склади та бази батальйону, а також пообіцяла надати всі фінансові документи.
Оленёнок• вчера в 10:11
Про Госпитальеров слышала только хорошее. Если по указке президента и его команды нападают на подобную организацию для давления на своего оппонента - это низко и трусливо…. Хотя, о чем это я… низость и трусость - это главный девиз зе команды
Оленёнок• вчера в 10:17
Хочу отметить, что Госпитальеры работают с 2014 года. А этот Чмут и ему подобные шавки когда вылезли в публичное пространство? Кстати, подняла вопрос журналистка Ольга Худецкая. Ну как журналистка… кто заплатит, тому и журналистка
автор Реверанс • вчера в 10:16
Ответ дляОленёнок
Так і є.
Замість ремонту нової бази і порятунком бійців,треба витрачати такий дорогоцінний час на скандал,роздмуханий з нічого за спиною Госпітальерів.
12 років Госпітальери нікого не цікавили,поки Зеленський не роздратував Орбана.Тепер Угорщина клеїть отакі борди .
автор Реверанс • вчера в 10:19
Ответ дляОленёнок
Дейнега заснував Повернись живим в 2014 р.
Чмут прийшов здається в 2020 р.
Оленёнок• вчера в 10:20
Ответ дляРеверанс
Так і є.
Наш нынешний вроде на второй срок собирается. У нас даже в семье спор из-за этого: одна половина говорит, что он победит, а я считаю, что не может наш народ быть настолько тупым, выбрав его второй раз 😂
автор Реверанс • вчера в 10:22
Ответ дляОленёнок
Другий в Зеленського зараз.Тому й звуть Просроченним.
Здається, як всі диктатори буде пожиттево правити.Бо на нари не хочеться за всі свої злодійства.
Салт• вчера в 10:27
Ответ дляРеверанс
Так і є.
Ну стосовно бордів в Угорщині, вони такі подібні як мінімум з початку війни. Там в бабайки записані Урсула дер Ляєн, Сорос і Зеля
il-mari• вчера в 11:09
Ответ дляОленёнок
может....
АстроДок• вчера в 12:17
Ответ дляОленёнок
ну на Чмута грязь вылить просто так - это гораздо более порядочно с Вашей стороны, ага ))) не зная вообще ничего о его делах.
АстроДок• вчера в 12:19
Ответ дляОленёнок
Удалено администрацией...
Aksinia 111• вчера в 15:03
У меня дежавю) Автор, чем вчера ВАША тема про госпитальеров не зашла, шо Вы вторую такую же наклепали через 12 часов?
Оленёнок• вчера в 15:06
Ответ дляАстроДок
Удалено администрацией...
За чмута обиделись? Вы с ним в доле? 😂
автор Реверанс • вчера в 21:16
Ответ дляАстроДок
Знаючи Чмута і його справи можна лити вільно.
Це не Дейнега.Це зовсім інакший широко розрекламований персонаж.
автор Реверанс • вчера в 21:17
Ответ дляАстроДок
Удалено администрацией...
В Вашій взагалі нікого нема і живете ж якось.
автор Реверанс • вчера в 22:16
Госпітальєри існують як явище, бо медичне забезпечення сил оборони не могло забезпечити належний рівень.
Їх запрошують на ротацію, вони приїджають.
А що значить запрошення Госпів? Що начмєд своїми силами закрити питання не може.
Завтра на вимогу журналістки відкриють витрати фондів, а післязавтра начмєди перестануть їх запрошувати на ротації. Усі будуть щасливі? Усі окрім тих кого не вивезуть на евакуацію вчасно.
Звітність Зінкевич, я бачу, нікого з шакалячого експресу, насправді не цікавила. Бо після ’Де звітність?’, навіть не дочекавшись відповідей,не прийшовши на брифінг потяг переїхав на зупинку ’Чому Госпітальери досі добровольці, а не в штаті?’ Владі просто хочеться знищити Госпів,як непідконтрольну організацію.В цій брудній історії є всі ознаки класичної скоординованої кампанії з дискредитації батальону, коли відповіді нікого не цікавлять.
автор Реверанс • вчера в 22:17
Думки бійців.
Міщенко С.

Хто такі Госпітальєри?
​На фронті трапляються чудеса.
Ну як чудеса?
Ось наприклад, був собі поранений на позиції, ось тут його притягли на точку евакуації, потім нічого немає по документах. Трапляється тиха фронтова магія, і ось поранений вже на стабі з найкращим рівнем наданої допомоги.
​Якщо у вас десь у зоні відповідальності таке відбувається, то поряд десь точно є вони.
Госпи. Лицарський орден медеваків.
​Для багатьох військових це дуже дивні особи з геть незрозумілою мотивацією. Ну трохи того... ну ви поняли. Так і не зміг собі пояснити їх існування, але ї....ми якось язик не повертається називати.
Визначити точку де живуть Госпи не складно. Треба придивитися де постійно тусуються бездомні кішки та собаки - ото там десь і будуть.
​Що робить на ротаціях таксист з Харкова, доктор філософських наук з Одеси, анестезіолог з Дніпра чи айтівець з Києва отут з тобою поряд в жопі світу?
Ну як в жопі?
Жопа — то дуже таке велике і об´ємне поняття. Ну от якщо взяти весь об´єм жопи, яку ви можете собі уявити, то десь же ж має бути її центр?
І десь поряд, не в самому центрі, але так дуже поряд, щоб підскочити можна було б оперативно. Зазвичай на розбитому, але надійному корчі ви зустрінете дуже мовчазних хлопців та дівчат, які взагалі не можуть пояснити нормальному військовому, що вони тут роблять.
— Ви хто?
— Нас попросили допомогти, і ми приїхали.
​Проживання, їжа, пальне? Статус, якщо прилетить?
Вони цивільні, без грошового забезпечення, за свої, завжди з бездоганним рівнем надання медичної допомоги і гарним багажем медичних ништяків.
Кожен з них знає, як і де його поховають, якщо він загине на ротації. Кожен з них прописує це в окремій анкеті. Тобто це абсолютно усвідомлений вибір кожного з них: бути там, де вони є, і робити те, що вони роблять.
автор Реверанс • вчера в 22:18
​Я не бачив, щоб хтось із Госпів хоч раз на чергуваннях був з шевроном... Завжди у повній екіпі. Завжди готові і адекватні.
Блін, ну про які чергування можна розмовляти, якщо вони цивільні?
Їх там немає і бути не може.
Але коли потрібна допомога, то магія на фронті можлива, якщо поряд є чарівники.
​Єдиний нюанс Госпів — це їх абсолютна інтернет-залежність. Між чергуваннями вони в онлайні ведуть лекції, здають іспити, працюють за спеціальністю, бо життя на моменти їхніх ротацій на фронт не зупиняється.
В онлайні вони і звіти подають. День у день. Для них це важливо.
​Щодо звітності. У Госпів є своя система звітів. Кожен екіпаж абсолютно точно може сказати, скільки і якого майна в них з собою є і скільки використано за ротацію. Звітність достатньо сувора. Спостерігав пару разів, як екіпажі згадували разом після масових еваків, хто що робив і кому. Щоб подати правильно у звітності.
​Оприлюднювати будь які цифри про їх діяльність під час війни не можна.