Yuliianeveselaya• 10 марта в 21:43

Депрессія

Доброго вечора,маю затяжну чорну полосу, хвороби,одна за іншою,на фоні лікування набрала 20 кг,також із за проблем зі здоровʼям набралася боргів через нестабільну роботу,батьків не маю,не заміжня,дітей немає,тільки бабуся,яка допомагає чим може.Я боролася увесь час,але останнім часом,відчуваю лінь,нічого не хочеться робити,немає жаги до життя,стала невдоволеною та почуваюся невдахою.Друзям не розповідаю про те,що мені кепсько,бо вони таких проблем не мають,не хочеться бути мямлею.Можливо треба якось змінити своє мислення,щоб боротися з таким станом,бо мені нічого не хочеться,але я розумію що ніхто мене не витягне крім мене,як допомогти собі,можливо хтось стикався з таким положенням,буду вдячна за поради.
Коко Шанель• 10 марта в 21:46
Я стикалася. Перебуваю в такому стані вже більше 10 років. Ліки і терапія не допомагають.
очки_ннадо• 10 марта в 21:45
Вам к психиатру за рецептом АД
Станет намного легче
Єдина Країна• 10 марта в 21:47
Только принятие того факта, что ’жизнь - боль’ сможет вам помочь. Просто представьте, что вы играете в CRPG и ваша задача выжить любой ценой, от этого и отталкивайтесь
Свисток ля-минор• 10 марта в 21:52
Які у вас хвороби? Скільки вам років ?
автор Yuliianeveselaya • 10 марта в 21:55
Ответ дляСвисток ля-минор
Які у вас хвороби? Скільки вам років ?
Безсоння,панічні атаки,гіперплазія эндометрію,хронічний цистит,остеохондроз.мені 32 роки
автор Yuliianeveselaya • 10 марта в 21:59
Ответ дляКоко Шанель
А у Вас депресія визвана якимось фактором,чи сама по собі?
Свисток ля-минор• 10 марта в 22:02
Ответ дляYuliianeveselaya
Які це нах хвороби ??? Це все має кожен зараз в свої 32 а то більше . Начніть пити антидепресанти від безсоння та па . Гіперплазія теж лікується, остеохондроз зараз в кожного є. Вам 32 ви ще молода . Вам взагалі нема чого серйозного. Приймайте ад , висипайтеся, більше гуляйте на свіжому , та і все
Коко Шанель• 10 марта в 22:03
Ответ дляYuliianeveselaya
Факторами - особисті відносини, втрата близькіх, коханого, фінансове становище, зрада, суди і таке інше. Усе до купи я не зтянула психічно.
Свисток ля-минор• 10 марта в 22:05
Ответ дляКоко Шанель
Ви не одна така , знаєте скільки труднощів зараз в людей ? Немає де жити немає сімʼї , треба якось жити далі. Спілкуйтеся хоть з подругою хай вас підтримує , і потихеньку все налагодиться, шукайте роботу яка подобається
автор Yuliianeveselaya • 10 марта в 22:05
Ответ дляСвисток ля-минор
Дякую за Вашу думку,але панічки в мене були такі сильні,що я не могла з дому вийти так калатало,тому вимушено працювала з дому на удальонці
Коко Шанель• 10 марта в 22:05
Ответ дляСвисток ля-минор
Так а я що, жаліюся чи порівнюю себе з кимось?
Ні.
Лише відповідаю на питання Автора.
Свисток ля-минор• 10 марта в 22:07
Ответ дляYuliianeveselaya
Чому не приймаєте депресанти ? Якщо вже такі па у вас . Заспокойтеся, пийте валеріану . Заведіть собі кішечка чи котика
автор Yuliianeveselaya • 10 марта в 22:09
Ответ дляКоко Шанель
Розумію Вас,а якщо наприклад прибрати ці фактори та проблеми може має стати легше,тобто нема проблем немає подразника,чому аж на 10 років затягнулося?
Свисток ля-минор• 10 марта в 22:11
Знаєте я за останні 3 роки скільки всього пережила , а все тому що у мене на фоні стресу проблеми з кишечником і це теж пиздець який , лишні кілограми , живіт роздутий як у вагітної , підтримки немає, через це я не могла нормально працювати , і взагалі нормально себе почувати . Я ходила по лікарям 3 роки , бо вони тупі дебіли . І що тілько мені не робили я вибачаюсь у всих дирках . А все це лікується антидепресантами . Так що ось вам теж як буває
автор Yuliianeveselaya • 10 марта в 22:12
Ответ дляСвисток ля-минор
Я лікувала панічки 3 роки,антидепресанти також були присутні,це все зайняло достатньо тривалий час зараз вони у ремісії
Коко Шанель• 10 марта в 22:12
Ответ дляYuliianeveselaya
Така доля, мабуть. Якось не везе по життю. Якщо я мала б можливість просто загадати бажання і забратаи усі ці фактори - стала б щасливою людиною. Але це так не працює, на жаль.
Мама Чели• 10 марта в 22:14
Ответ дляКоко Шанель
В причина вашей депрессии есть?
автор Yuliianeveselaya • 10 марта в 22:14
Ответ дляСвисток ля-минор
Так це дуже виснажує,розумію Вас
Коко Шанель• 10 марта в 22:16
Ответ дляМама Чели
В причина вашей депрессии есть?
Звичайно. Комент №8.
Мама Чели• 10 марта в 22:16
Ответ дляСвисток ля-минор
И вы реально думаете, что от того, что она не одна такая человеку должно стать легче? Поверьте, это не действует. У меня тоже депрессия, тоже ужасное состояние, но кому расскажи, все считают, что я живу припеваючи. Может оно и так со стороны, но мне от этого не легче.
Коко Шанель• 10 марта в 22:21
Ответ дляМама Чели
Обнимаю
Спасибо.
Мама Чели• 10 марта в 22:21
Ответ дляКоко Шанель
Звичайно. Комент №8.
И вы до сих пор это все пережить не можете? Я надеялась, что со временем становится легче
Я вас понимаю, потому что тоже потеряла папу, умерла очень хорошая и близкая мне бабушка, дедушка. Но, к счастью, у меня остались близкие и родные люди, которые меня поддерживают. Без них не вытянула бы, наверное
Коко Шанель• 10 марта в 22:23
Ответ дляМама Чели
Я совсем одна. Это крайне тяжело переживать безо всякой поддержки.
Вы - молодчинка, как и те люди, которые протянули Вам плечо поддержки и руку помощи.
Мама Чели• 10 марта в 22:27
Ответ дляКоко Шанель
Обнимаю
Спасибо.
Я даже не знаю, что вам советовать, потому что это очень сложно и индивидуально. Мне помогает, частично, психотерапия, но это очень дорого, не понимаю, почему психолог не входит в бесплатную медицину.
Еще очень помогает общение и как-то развлекать себя, чтоб жизнь не была скучной и пресной. Я куда-то собираюсь идти и мне так не хочется, прям через силу, а вот прихожу домой с этих всех встреч довольная и воодушевленная. Я хожу на разные мастер-классы, но они тоже стоят денег
Из бесплатного мне помогают встречи и общение с друзьями, отвлекает как-то. Еще я знаю, что в Киеве есть книжный клуб, мне его советовали. Так что, если вы в Киеве, поищите
Коко Шанель• 10 марта в 22:28
Ответ дляМама Чели
Спасибо! Очень дельные советы. Если бы была тут техническая возможность, я бы на месте администраторов это Ваше сообщение закрепила, правда.
Мама Чели• 10 марта в 22:29
Ответ дляКоко Шанель
А вы в Киеве?
Коко Шанель• 10 марта в 22:33
Ответ дляМама Чели
А вы в Киеве?
Прям сейчас нет. Буду там скоро. (надеюсь).
Застряла хз где на другом конце света с болезнью и технически даже добраться домой не могу пока т.к. не-мобильная.
Мама Чели• 10 марта в 22:38
Ответ дляКоко Шанель
Очень сочувствую! Если хотите я вам могу подарить сертификат бодо на мастер-класс, например, мыловарение. Будете в Киеве - активируете и сходите. Я когда сижу дома, мне людей видеться не хочется, а вот выйду, удивительно, но именно общение с людьми помогает мне как-то отвлекаться
Если хотите - напишите почту
Коко Шанель• 10 марта в 22:47
Ответ дляМама Чели
Если хотите - напишите почту
Спасибо за Вашу доброту. Сертификат не стоит, но я благодарна за инициативу, очень тронуло.
Давайте я просто Ваш контакт сохраню, если можно. Просто для общения и встречи для души, если доведется когда-нибудь встретиться: ludmilashevchuk1955@gmail.com
Мама Чели• 10 марта в 22:50
Ответ дляКоко Шанель
Yana181256.@gmail.com это моя почта
И знайте, что вы молодец и очень сильная, потому что не каждый справится с таким состоянием самостоятельно еще и далеко от дома! Удачи вам!