Пушкининиана• 10 марта в 23:41

Варікоз, лазерне видалення вен

Доброго вечора! Дівчата, хто робив лазерне видалення вен? Була у флеболога, робив УЗД, порахував вартість 50 тис +/-
Поділіться досвідом, хто робив, як все проходило і як з часом вени не вилізли?
Дуже дякую
Сметчица• 10 марта в 23:45
Свекру робили, стало краще набагато. Ціна приблизно така як ви пишете.
Я Вас не боюся• 10 марта в 23:45
Муж делал лет 5 назад , ничего не появилось нового , но у него сильно прям было на обоих ногах
автор Пушкининиана • 10 марта в 23:50
Ответ дляЯ Вас не боюся
Яка була вартість?
Клевотница• 11 марта в 10:45
А мне насчитали 35 тыс одна нога
автор Пушкининиана • 11 марта в 11:35
Ответ дляКлевотница
А мне насчитали 35 тыс одна нога
Мне одну 42
Клевотница• 11 марта в 12:00
Ответ дляПушкининиана
Мне одну 42
а в каком городе?