Викликаю на дебати• 11 марта в 00:03
Хто мав досвід заміни кришталика...
...розкажіть, будь ласка, нюанси втручання. Цікавить все буквально, і ціна, і реабілітація, і анестезія, і ризики, і рекомендації клініки та лікарів Дякую.
Не рахую, а вважаю• 11 марта в 00:37
Ой, вы прям так расписали, вроде это какая то тяжелая операция. Никаких ньюансов нет, все проходит хорошо и безболезнено. Результат отличный. Лучший хирург по замене хрусталиков Ковтун Михаил Иванович
Леннон_Жив!• 11 марта в 00:42
Безкоштовно по програмі здоров´я киян. Страшно, але не боляче. Ставила кришталики на -3, бо до цього була близорукість. З плюсів - знов можу працювати і вільно пересуватись містом. З мінусів - зір з ідеального доволі швидко впав до -3, мені все ще потрібні окуляри і я погано бачу те, що в 20 см від очей. Тобто потрібні також окуляри для близької відстані. Але за комп´ютером працюю без дискомфорту.
ГоловнаЯ• 11 марта в 01:02
ускладнення можуть бути будь-якого типу - від відторження до хронічного запалення. Основне - вік і стан пацієнта, є діабет чи ні.
Швидко - 15 хвилин максимум.
Там-тарарам• 11 марта в 01:19
Бабусі міняли в мікрохірургіі ока в Києві в Медмістечку. Якось не дуже прижилося… то слизиться, то погано бачить, то червоне…не знаю…😥
Почемучка• 11 марта в 02:35
Ответ дляЛеннон_Жив!
А зачем тогда меняли хрусталики?
Бабуся мороз• 11 марта в 02:52
Я оперувала в Медмістечку в Києві, мама - в Ексімер. Задоволена і я, і вона, все пройшло добре. Я міняла 8 років тому, ставила кришталик для далі, близько цим оком бачу нечітко, а вдаль - 100%. Але інше око в мене навпаки, то поки перекриває, а пізніше, коли розвинеться дальнозоркість, то буду окуляри для близької відстані - для читання, наприклад. Просто на мультифокальний не було грошей, він втричі дорожче був, ніж для далі, то я поставила хороший американський для далі.
Анонім Перший• 11 марта в 03:04
Ответ дляЛеннон_Жив!
Якщо кришталик мультифокальний, то ніякі додаткові окуляри не потрібні. Просто ви поставили монофокальні. То що ж ви хотіли. Ваш випадок не означає, що штучні кришталики не ідеальні.
Викликаю на дебати
• 11 марта в 19:51
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ну, для мене це серйозне втручання через те, що мама має тільки два ока, а я - тільки одну маму. Це, по-перше. По-друге, пропонують безкоштовно (катаракта та кришталик) за якоюсь програмою, і я не знаю, це добре, чи погано. По-третє, сусіду зробили, і він на те око взагалі перестав бачити. Безкоштовно пропонують м.Суми.
І от мені зараз важливо абсолютно все за цією темою.
Леннон_Жив!• 12 марта в 00:25
Ответ дляПочемучка
А зачем тогда меняли хрусталики?
Бо була майже повністю сліпа. Катаракта. Осліпла за 3 місяці. Орієнтувалась лише по кольорам і відтінкам. Руку від кухонного стола і чайника (білий і тілесний) відрізнити вже не могла на час операції.
Леннон_Жив!• 12 марта в 00:29
Ответ дляАнонім Перший
Я говорила лише про свій випадок. Вище писала, що оперувалась по програмі. Кришталики вибирала лише з - і +, виходячи з бажання займатись звичною роботою і не шукати щось в інших галузях.
Викликаю на дебати
• 12 марта в 18:39
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ви на одне око робили?
Бабуся мороз• 12 марта в 22:01
Ускладнення бувають після будь-яких втручань, вам 100% гарантію ніхто не дасть, звичайно. Але ви даремно аж так переживаєте, це для нас звучить страшно, а для них - це проста буденна операція. Подальший зір дуже залежить більше не від самої операції, а від ступеня зрілості катаракти, супутніх хвороб. У мене, наприклад, зір одразу після операції - 100%, все чітко, у мами - не 100%, їй і не обіцяли 100, бо ще є астигматизм і купа інших проблем. У мене ж була лише катаракта і дуже молода.
Сама операція швидка: лягаєте, капають анестезію в око, закривають обличчя пелюшкою з вирізом на оці, вставляють розпорку в нього, розрізають око, висасують кришталик, вставляють штучний - все, готово. Ви нічого не відчуваєте. Є підготовчий період, є післяопераційний - краплі і там , і там різні - це теж потягне гроші. Який би ви кришталик не обрали, він буде світитися іноді під певним кутом,як у кота
Не рахую, а вважаю• 12 марта в 23:25
Ответ дляВикликаю на дебати
Дівчата, а що по ціні?
Какой по цене выберите, от этого и цена зависит. Я поставила мультифокальный, без очков везде. Бесплатная программа, сыр в мышеловке. Там ставят самые дешманские хрусталики.
Викликаю на дебати
• 13 марта в 18:51
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так я про ціну і спитала тут - які взагалі реальні ціни цього втручання, бо в Інтернеті немає конкретики - від... і до...
До речі, в даному випадку сказали, що кришталик вир-ва Франції🤔
Бабуся мороз• 13 марта в 19:06
Ответ дляВикликаю на дебати
Коли я ставила 8 років тому, то безкоштовно були лише індійські, за американський я заплатила 16 тисяч за всю операцію, а мультифокальний коштував 40тисяч вже тоді. Ціни настільки міняються швидко, що адекватно вам відповісти про ціну зможе лише людина,яка робила цього тижня)) Пишуть від і до, бо залежить від вибраного вами кришталика
Не рахую, а вважаю• 13 марта в 20:36
Ответ дляВикликаю на дебати
так и есть от 30 тыс до 90 тыс. У меня была катаракта, зрение 1%, после операции, зрение 90%, без очков, но хрусталик выбрала в 23 году, за 53 тыс. У сына, очень сложный астигматизм, амблиопия (мозг отключал один глаз, могло дойти до полной слепоты). Зрение было 30% .Катаракты не было. Хрусталик заказывали индивидуально в Германии, т. к он очень сложный. Ждали 6 месяцев, стоил 86 тыс. Поменяли хрусталик, зрение 90% убрали астигматизм и все остальное. Ему 28 лет. Вот сделали операции именно потому, что у нас у каждого два глаза. жизнь заиграла другими красками, я довольна.
Не рахую, а вважаю• 13 марта в 20:39
Ответ дляВикликаю на дебати
Самые лучшие хрусталики Германия и США. Вы не изготовителя смотрите, а характеристики его. Монофокальный, никогда не даст полного зрения вдаль и вблизи, нужны очки и много других параметров. От этого и зависит цена
Бабуся мороз• 13 марта в 21:30
Ответ дляВикликаю на дебати
Тобто зрозуміло, що нічого не зрозуміло(
Просто підіть до оперуючого лікаря і він вам усе розповість, розкладе по поличках. Запропонує кілька варіантів, потрібних саме на ваш випадок. Запропонує різних виробників і різні параметри, а ви вибираєте, який вам потрібен: щоб близько бачити? Щоб далеко бачити? Це будуть монофокальні. Тоді до них ще треба будуть окуляри додатково. Шоб і близько, і далеко? Це мультифокальні, вони дуже дорогі
Леннон_Жив!• 14 марта в 01:36
Ответ дляВикликаю на дебати
Ви на одне око робили?
На обидва з інтервалом півроку. Можна було з меншим інтервалом, але не було кришталиків мого розміру, тому чекала поставку.