Сумка з негодою• вчера в 09:48

Порадьте турецькі серіали, щоб прям дуже цікаві, захоплюючі

Нещодавно почала вперше дивитися турецькі серіали. Найперший це "Далеке місто", далі перейшла на другий, так як там головна героїня з "Далекого міста" знімалась - це "Чорно-біле кохання". Обидва сподобались. Перейшла на "Заборонене кохання" вже на 13 серії, і щось не те, ніякої інтриги, все так нудно, а відгуки про цей серіал просто дуже дуже гарні, але щось поки не заходе. Хочу прям дуже цікаві, щоб була постійна інтрига, щоб серія закінчилась і хотілося відразу дивитися наступну. Комедії не люблю.
КротоТо• вчера в 09:53
Я дивлюся Чукур. Дуже подобається. Сюжет динамічний, не встигаєш нудьгувати. Все швидко розвивається і серій звісно багато.
Свідок Перемоги• вчера в 10:03
Як ви дивидись далеко місто?! Ну він такий нудний, жах. Ще і зйомки в якихось печерах та пустелі. Я подужала 8 чи 9 серій.
Вподобайден• вчера в 10:05
Госпожа Фазилет и ее дочери - для меня лучший.

Свеженький сериал Нетфликс (1 сезон) - Любовь и богатство, просто супер, но он не похож на другие турецкие сериалы.

Приговор
Любовь 101
Невеста из Стамбула
Красные бутоны (правда под конец заскучала)
Вавилон

Постучись в мою дверь - очень затягивает, но там есть комедия, а юмор у турков такой себе. Я его пересматривала второй раз, сцены «с юмором» перематывала.

Из еще снимающихся мне нравится Это море переполнится, Мечта Эшрефа поначалу тоже нравился, но сейчас забросила.

Комедий много еще смотрела.
автор Сумка з негодою • вчера в 10:19
Ответ дляСвідок Перемоги
Я дивиласч його бо він мій перший серіал, можливо є щось цікавіше
Мавка• вчера в 10:43
Курт Сейт и Александра мне очень понравился. Запретная любовь тоже понравилась, но я много перематывала, там на эту прислугу очень много времени потратили. А вот Курт невозможно было оторваться и ничего не перематывала и еще он основан на реальных событиях
графиняВишенка• вчера в 11:08
Сериал ’Моя прекрасная жизнь’ - очень понравился.
Помаранчова душа• вчера в 11:09
Ветрений мене затягнув) він вже старий, правда, якщо ви саме про нові питаєте
автор Сумка з негодою • вчера в 11:47
Ответ дляПомаранчова душа
Ні, звичайно, можна і давнішні. Заборонене кохання, 2010 р. Сучасно знятий серіал, актори гарні, але мені нудно, нема інтриги, але це тільки 13 серій продивилася. А відгуки просто шалено гарні за цей серіал
Мамкиня доця• вчера в 11:57
Запретный плод, Девушка за стеклом
Kozashok2010• вчера в 12:26
А в чем фишка турецких сериалов,я никогда не смотрела
Margaret Rose• вчера в 13:55
Чорна троянда, незвичний трохи
Неначасі• вчера в 14:00
Белая ложь (2015)