Обстановщица• 12 марта в 18:07

Ну як подружитися з грошима?!

Заробляю середню зарплату. В основному вистачає на життя-існування. Трохи оставалися кошти і я вирішила їх примножити. Відкрила депозит в гривнях, благо короткочасний на невелику суму. І ще купила декілька облігацій. Ітого, хотіла щоб щось накапало, а тут курс долара вилетів, бензин подорожчав, ціни вже виросли і мої "а-ля вкладення" ні про що.. ну що я роблю не так?
автор Обстановщица • 12 марта в 18:35
Ответ дляБез Баяна
Снимите и купите доллары и еврЫ
Хотіла в доларах вкладати, але там сума повинна бути більше 1000 Дол((
Без Баяна• 12 марта в 18:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Що ви робите не так?
Ну як мінімум: ніколи не тримайте гроші в гривні.
А ще краще не тримайте гроші в готівці.
Почему нельзя держать готівочку?
Рожева юбка• 12 марта в 18:38
Ответ дляОбстановщица
Автор, какие еще ’ВЛОЖЕНИЯ’, ’ДРУЖБА С ДЕНЬГАМИ’ и прочий малахольный бред.
Вам нужно просто откладывать доллары /евро в бумажках. Под подушку. Каждай месяц. Сколько получается. ВСЕ
Для вас 1000 долларов огромная сумма, а вы замахиваетесь на инвестиции
Карамелька• 12 марта в 18:43
Ответ дляОбстановщица
Дякую вам за щедрість! Нехай ваші достатки примножують ся з геометричною прогресією!
Благодарю Вас! ❤️

Не слушайте никого, если Вам пытаются сказать «мы не родились богатыми, нам ими и не стать». Такое люди говорят только от недостатка знаний, опыта и неверия в себя. Помните, Вас никоим образом не касается то, что люди говорят о себе.
Делайте своё дело спокойно, уверено, без озвучивания окружающим и у Вас обязательно всё получится. Любой уважающий себя человек должен быть финансово-независим. Это единственный путь к относительно спокойному существованию в нашей реальности. Финансовая независимость сделает Вас реально радостнее и счастливее.
дамаБезСобачки• 12 марта в 18:47
Ответ дляОбстановщица
Ну я типу й вирішила диверсифікація. Частина в депозит грн, і частину в державні облігації, і дещо обміняла. Кожний місяць щось купляла. А зараз бачу, що й прибутку, навіть копійок не виходить
Вы на верном пути, продолжайте в том же направлении и увидите результаты. Просто должна быть сумма накоплений больше, чтобы вы увидели результаты.
Прикуси Язика• 12 марта в 18:48
Ответ дляОбстановщица
Так, в гривні відкладала. Відсотки накапали, але інфляція з´їла їх. Ось й засумувала
Ну, якщо б не поклали на депозит, то взагалі в мінус пішли б
автор Обстановщица • 12 марта в 18:48
Ответ дляКак нефиг делать
ну пажжите. это ж как бы не бином Ньютона - есть инфляция (и цифры известны), есть % (и тоже известны, налоги еще не забудьте), можно ж заранее их сравнить чтоб потом не расстраиваться)
я тоже че-то откладываю в гривне. но я понимаю, что даже на депозите или в облигациях они постепенно обесцениваются. ну можно в валюте хранить, правда хз в какой с этим рыжим чуваком. прям чтоб инвестициями заниматься - это вообще отдельная история и она вообще не про сохранение денег
Я ж кажу, що тільки почала відкладати, так скажімо перші кроки. Депозит взяла короткостроковий з поповненням. Потім зрозуміла, що облігації вигідніше. Просто не дуже розумію як з грошима дружити, тому й питання
автор Обстановщица • 12 марта в 18:49
Ответ дляРожева юбка
каких еще проб
как минимум покупайте доллары
не надо вам экспериментов
Інколи й їх купую
Весела пiсенька• 12 марта в 18:49
Ответ дляLove_Love_Love_
Та я не можу вас елементарним азам економіки вчити
А ви спробуйте.
Добрая свекровь• 12 марта в 18:50
Ответ дляОбстановщица
Чому вона має бути більше 1000? Я купую в додатку банку кожного місяця скільки можу, це може бути 1000, а може бути 50 доларів.
автор Обстановщица • 12 марта в 18:51
Ответ дляРожева юбка
Я не кажу, що це дуже велика сума. Але я про те, що це мінімальна сума для вкладення. А розумом вкладати таку суму одразу я собі не дозволяю
автор Обстановщица • 12 марта в 18:52
Ответ дляКарамелька
Благодарю Вас! ❤️

Дуже-дуже дякую! Ви позитивна й щедра людина
Добрая свекровь• 12 марта в 18:52
Ответ дляОбстановщица
Депозит в гривні довгостроково я ю не розглядала, особливо зараз.
автор Обстановщица • 12 марта в 18:53
Ответ длядамаБезСобачки
Дякую за підтримку! Буду розбиратися. Я зараз все пробую, щоб навчитися. Але розумні на чужих помилках, я навчаюсь за своїми
автор Обстановщица • 12 марта в 18:54
Ответ дляПрикуси Язика
О це так, я навіть не дивилася з іншого боку! Дякую вам за напрямок!
автор Обстановщица • 12 марта в 18:56
Ответ дляДобрая свекровь
Ви її просто на карті тримаєте чи на депозиті? Я більше про облігації казала, бо хотіла придбати доларові. Порахувала, що їх вигідніше брати, але там мінімум 1000
Рожева юбка• 12 марта в 18:56
Ответ дляОбстановщица
Отложите сперва хотя бы 15-20 тыс долларов в подушку
Без завихрений и высоких материй
Как нефиг делать• 12 марта в 18:56
Ответ дляОбстановщица
что вы вкладываете в ’дружбу’ с деньгами?))
автор Обстановщица • 12 марта в 18:57
Ответ дляДобрая свекровь
В мене короткостроковий, з поповненням був. Скоро закінчується. Я вирішила спробувати. А потім вже почала рахувати
автор Обстановщица • 12 марта в 18:58
Ответ дляРожева юбка
Без завихрений и высоких материй
Оце для мене велика сума. Я максимум 10000 мала, на авто збирала( Я рахувала, що подушка це півроку моєї зарплати
автор Обстановщица • 12 марта в 18:59
Ответ дляКак нефиг делать
Дружба, це коли ти й заробити можеш, й витратити. А гроші постійно є
Прикуси Язика• 12 марта в 19:04
Ответ дляОбстановщица
Я вже багато років кладу вільні гроші на депозит в різні банки. Пам´ятаю часи, коли відсоткова ставка була 23% .
Звичайно всі кошти треба диверсифікувати: готівка, депозити в грн, купівля дол., облігації.
Не розумію, коли всі гроші тримають вдома під подушкою, спокуса витратити більше, можливе пограбування, пожежа і т.п.
автор Обстановщица • 12 марта в 19:06
Ответ дляПрикуси Язика
Дякую вам, що поділилися своїм досвідом! Що треба диверсифікувати я вже зрозуміла, пробую. Але ще важко щось прораховувати.
Без Баяна• 12 марта в 19:07
Ответ дляПрикуси Язика
И какой максимальный процент у Вас в банке?
Прикуси Язика• 12 марта в 19:11
Ответ дляБез Баяна
Зараз 17%. Але там ще будуть відрахування податку і військового збору.
А в облігаціях 15.3-16.5%, от тут одразу чистий прибуток
Добрая свекровь• 12 марта в 19:11
Ответ дляОбстановщица
На депозиті тільки 4000, не бачу сенсу взагалі в доларовому депозиті, з дуру відкрила, основна частина на рахунку і біль 3000 тільки вдома.
Без Баяна• 12 марта в 19:12
Ответ дляПрикуси Язика
17 нормально и облигации тоже норм
Спасибо
Как нефиг делать• 12 марта в 19:27
Ответ дляОбстановщица
ну вы заработали, часть потратили, часть отложили, значит, деньги у вас есть.
Love_Love_Love_• 12 марта в 20:25
Ответ дляВесела пiсенька
А ви спробуйте.
Для чого?