Завтра не пью• 11 марта в 09:59

Как вам конфиденциальность Монобанка?

Девушка проходила верификацию онлайн. На заднем фото флаг под вопросом какой страны.
Вместо обращения в соответствующие органы ее фото слили в инет.
Начались разборки какой страны флаг

И самое странное, что многим норм что банк нарушил закон
Борисфенка• 11 марта в 20:28
Ответ дляХома з пастою
При чем тут те уроды? Я у вас о другом спросила
Ви про те саме питали - як корелюють війна і права челавеков. По різному буває.
Сладко-соленая• 11 марта в 20:28
Ответ дляБорисфенка
Прапор ворога і пропаганда тварей.
От Германии вроде Прага не далеко. Там весь старый город матрешками в магазинах завален. Может вы хоть витрины побъете, и то толку больше будет против пропаганды.
В рот не ложи• 11 марта в 20:31
Ответ дляБорисфенка
На те, що прямо сьогодні загинули десятки українців, вам, звісно, наплювати?
Не ищите оправдание непрофессионализму.
оксюморон• 11 марта в 20:29
Ответ дляЗавтра не пью
И опять мимо

Защитники грубого нарушения закона такие смешные. Их так забавно читать
ви російський бот?
Борисфенка• 11 марта в 20:30
Ответ дляКонфиденциальность
Так і ви знаходитеся у Німеччині, по факту, що він неї, що від вас немає толку, було б правильно, якщо втікли, то більше мовчати і не розказувати, що мають робити ті, хто лишилися
Я вам щось розповідаю??? Де?
Вона москальська запроданка.
Хома з пастою• 11 марта в 20:30
Ответ дляБорисфенка
Т.е. вы приравняли банки к ТЦК? Твори, что хочешь, все равно управы нет. Так?
Конфиденциальность• 11 марта в 20:31
Ответ дляХома з пастою
Вас даже маты не берут )
Закордонні патріоти - вони самі патріотичні, при чому чим далі виїхали, тим більший патріотизм в геометричній прогресії, було б правильно, щоб іх усіх посадили на потяги та літаки і відправили назад
Хома з пастою• 11 марта в 20:31
Ответ дляСладко-соленая
Та она сама в русский магазин в Германии ходит
Борисфенка• 11 марта в 20:31
Ответ дляВ рот не ложи
Не ищите оправдание непрофессионализму.
Нема потреби щось шукати.
Москальська наволоч має бути знищена. В конкретному випадку - позбавлена обслуговування.
Вчора якась курва, що москалів нахвалювала, 10 років отримала за ворожу пропаганду. І це є правильно.
Борисфенка• 11 марта в 20:32
Ответ дляХома з пастою
Роби те, що доцільно під час війни. ТЦК - це печалька, але варіантів нема.
Конфиденциальность• 11 марта в 20:32
Ответ дляБорисфенка
Я вам щось розповідаю??? Де?
Вона москальська запроданка.
Так і ви запроданка, втікли і сидите на німецьких подачках, ще століття не пройшло, як наші люди гинули в їх концтаборах, а ви вже там з ними у ясна цілуєтеся
В рот не ложи• 11 марта в 20:33
Ответ дляСладко-соленая
Она только ртом работает, не ее сфера витрины
Борисфенка• 11 марта в 20:33
Ответ дляКонфиденциальность
Прямо сьогодні в москальських концтаборах катують голодом, холодом, електрострумом безліч полонених.
В рот не ложи• 11 марта в 20:34
Ответ дляБорисфенка
Нема потреби щось шукати.
Этим должно заниматься сбу, а не банк. Банк нарушил свой же договор конфиденциальности.
marydgayne• 11 марта в 20:34
Ответ дляСладко-соленая
Буква закона в приоритете. Иначе 90-е сказкой покажутся. Никто не мешал выяснить обстоятельства по закону.
90-е уже давно сказкой кажутся.
Хома з пастою• 11 марта в 20:34
Ответ дляБорисфенка
А кто решает что доцiльно?
Борисфенка• 11 марта в 20:34
Ответ дляВ рот не ложи
СБУ її з Німеччини депортує і посадить?
В рот не ложи• 11 марта в 20:36
Ответ дляБорисфенка
СБУ її з Німеччини депортує і посадить?
Для этого есть определённые процедуры мадам. А банк не имеет права вобще этим заниматься.
Хома з пастою• 11 марта в 20:36
Ответ дляБорисфенка
Вы опять ушли от ответа
Конфиденциальность• 11 марта в 20:37
Ответ дляБорисфенка
а те що було раніше вже не рахується? Витратіть кошти з користю і з´їздіть у музей в Освенцимі, якщо вже все забули
Борисфенка• 11 марта в 20:37
Ответ дляВ рот не ложи
Має право послати москалів подалі. Що він і зробив, молодець.
В рот не ложи• 11 марта в 20:38
Ответ дляБорисфенка
Как частное лицо -да, как банк - нет.
Борисфенка• 11 марта в 20:38
Ответ дляКонфиденциальность
Навзаєм в Оленівку з´їздіть, якщо виживете, розповісте, як там зараз.
Борисфенка• 11 марта в 20:39
Ответ дляХома з пастою
Вы опять ушли от ответа
Яких ответов ви хочете? Москалі тварі, що ще неясно?
Хома з пастою• 11 марта в 20:39
Ответ дляБорисфенка
Но не имеет права разглашать личные данные. За что теперь и ответит
Хома з пастою• 11 марта в 20:39
Ответ дляБорисфенка
Вас спрашивали как вам на пособиях
Квітка папороті• 11 марта в 20:40
Ответ дляЗавтра не пью
Увидел
И?
Ви туга чи прикидаєтесь?
Хома з пастою• 11 марта в 20:40
Ответ дляБорисфенка
И как туда съездить?
Борисфенка• 11 марта в 20:40
Ответ дляХома з пастою
Вас спрашивали как вам на пособиях
Непогано мені на пособіях. Жива. На відміну від тисяч загиблих українців від москальських тварей.
Конфиденциальность• 11 марта в 20:41
Ответ дляБорисфенка
Запроданка, де ковбасою поманили, туди і побігла, що взяти