Ужгород• вчера в 20:33

Син не дає гроші дружині

Син має проблеми у шлюбі з невісткою. Вона жаліється, що син не дає їй свою зп та зі своїх грошей платить тільки оренду житла. З її слів все інше платить вона сама, їжу собі та коту, одяг, косметику. Але ж син не пропиває ці гроші, а заощаджує. Хіба тут є на що сердитися?
автор Ужгород • вчера в 20:49
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Вас свекруха теж диктувала, що вам треба?
Я з нею не спілкуючись, чоловік теж
Ласую колобками• вчера в 20:49
Ответ дляУжгород
Це син передавав її слова
А сы не передал ее слова, что она и за квартиру платить хочет сама? Если уже суете нос в чужую семью, то слушайте обе строны.
автор Ужгород • вчера в 20:49
Ответ дляТочная копия плова
И кто управляет финансами?
Я
КинДза• вчера в 20:50
Ответ дляУжгород
Для жінки теж мало
Ні
Для жінки то більш менш зарплата. Вона сама на неї проживе.
А для чоловіка то бомж-пакет, якщо він сам себе утримувати почне.
Точная копия плова• вчера в 20:50
Ответ дляУжгород
Я
А ну понятно, тогда
Жаль , надо было бы что бы муж ваш, тогда бы вы поняли.
Невісточка ж• вчера в 20:50
Ответ дляУжгород
А що це пару тисяч? Чому все має бути на чоловіку? Жінка працює, хай теж платить
Ну от нехай за комуналку половину заплатить. І суші купить.
Все інше нехай чоловік купляє.
Я шалунья• вчера в 20:51
Ответ дляУжгород
А що тут такого гарного? Син платить квартиру, це спільні вкладення
Це не вкладення. Це по-перше. А по-друге, вашему сину нічого поперек горла не стає, за чужий рахунок їсти?
ВсеПроВсехЗнаю• вчера в 20:51
Ответ дляУжгород
Я з нею не спілкуючись, чоловік теж
З вами теж не будуть спілкуватись.
Невісточка ж• вчера в 20:51
Ответ дляУжгород
Я купляю менше косметики. Навіщо тисяч 5-6 на місяць витрачати лише на косметику
ой, не брешіть.
та косметика так швидко не розходується, щоб кожен місяць купляти на таку суму.
автор Ужгород • вчера в 20:51
Ответ дляКинДза
Ні
Це мало для обох. Син хоча б на перспективній роботі, а невістка менеджер з продажу
автор Ужгород • вчера в 20:51
Ответ дляТочная копия плова
А ну понятно, тогда
Що зрозуміла?
автор Ужгород • вчера в 20:52
Ответ дляНевісточка ж
ой, не брешіть.
Не розходиться. Але вона ж креми по 2-3 тисячі купляє
Точная копия плова• вчера в 20:53
Ответ дляУжгород
Що зрозуміла?
То что вы тратите на свое усмотрение семейный бюджет. Это как ваш сын отдавал бы свою зарплату невестке полностью, а она бы уже управляла всеми деньгами сама.
автор Ужгород • вчера в 20:53
Ответ дляЯ шалунья
А їй? Що вона живе та не платить за квартиру?
автор Ужгород • вчера в 20:55
Ответ дляТочная копия плова
Мій син хотів, щоб невістка віддавала у спільний бюджет вмю зп, а що б залишилось, то можна було б відкласти. Але вона не хоче давати свою зарплату в сімейну скарбницю
Я шалунья• вчера в 20:55
Ответ дляУжгород
Ну так вона ж ніби замужем. Вже чоловік має забезпечити мінімальні хоча б потреби, а не об´їдати жінку. Він у Вас альфонс
ЯниЯ• вчера в 20:55
Хотілося би суми почути щоб зрозуміти всю складність ситуації
Точная копия плова• вчера в 20:55
Ответ дляУжгород
Так вы тоже мужу не отдаёте управление финансами, почему?
автор Ужгород • вчера в 20:55
Ответ дляЯ шалунья
Але вона сама захотіла купляти продукти
автор Ужгород • вчера в 20:56
Ответ дляЯниЯ
Оренда квартири 10500
Комуналка 50/50
Продукти теж десь 10 000
Я шалунья• вчера в 20:56
Ответ дляУжгород
Але вона сама захотіла купляти продукти
Ну так хай купляє. За гроші вашого сина.
Невісточка ж• вчера в 20:56
Ответ дляУжгород
Але вона сама захотіла купляти продукти
звісно, якщо віен нічого не купляє, їй довелося.
нехай йдуть у вихідний, роблять велику закупку на тиждень і нехай все оплачує
З горіха зерня• вчера в 20:56
Ответ дляУжгород
Приблизно 30-35 тис в кожного
Так вашей невестке бежать нужно не оглядываясь содержит дормаеда и приживалу
автор Ужгород • вчера в 20:56
Ответ дляЯ шалунья
Вона за свої хотіла. Бо син вважає, що всім жінкам потрібні гроші лише
автор Ужгород • вчера в 20:57
Ответ дляНевісточка ж
Вона замовляє продукти та хімію побутову
автор Ужгород • вчера в 20:57
Ответ дляЗ горіха зерня
Син відкладає гроші на власну квартиру
Невісточка ж• вчера в 20:57
Ответ дляУжгород
нехай оплачує краткою чоловіка
ЯниЯ• вчера в 20:57
Ответ дляУжгород
Оренда квартири 10500
Комуналка 50/50
Продукти теж десь 10 000
А доходи які?
Мама Карло• вчера в 20:58
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Як вам вдається ростити таких недо ... мужиків
Это от отсутствия ощущения себя женщиной, любимой и желанной. Происходит перенос: сын это мой муж. Подсознательно. Как раз видим поколение инцелов, инфантилов, бытовых инвалидов
автор Ужгород • вчера в 20:58
Ответ дляЯниЯ
А доходи які?
Приблизно 30-35 тис в кожного