Клин_Кляйн• 12 марта в 08:21
Подскажите,что с продажами и налогом б/у вещей
Можно продавать ,есть како то лимит в месяц?что б не было вопросов у налоговой?
Пік Антна• 12 марта в 09:13
Ответ дляКлин_Кляйн
Я за два месяца продала три свои куртки по 1500-2000 ,туники по 500,кроссовки ,мне налог платить нужно???продавала через олх доставку укрпочтой.
Шо за Туники по 500 у вас купили? :))
Клин_Кляйн
• 12 марта в 09:16
Ответ дляПік Антна
Шо за Туники по 500 у вас купили? :))
У меня турецкие в новом состоянии,хороших фирм.
Клин_Кляйн
• 12 марта в 09:17
Ответ дляПік Антна
Шо за Туники по 500 у вас купили? :))
Это что прям дорого и нереально?)я и дороже продавала.
ДаЗдраПерма• 12 марта в 09:18
Ответ дляКлин_Кляйн
В мене на олх геть глухо. Якшо раніше продавались аж бігом ламалої речі, то зара сукні майже нові некст, кросівки пума нікому не треба. Ціни смішні 200 грн. Навіть переглядів нема
Клин_Кляйн
• 12 марта в 09:19
Ответ дляДаЗдраПерма
Я б не сказала,что сразу покупают,нужно время,но берут ,если вещь хорошая.
Пік Антна• 12 марта в 09:36
Ответ дляКлин_Кляйн
Тем более турецкое
Даже не представляю кто такое покупает.
(Меня вообще удивляют люди, которые носят «туники» :))
Даже не представляю кто такое покупает.
Клин_Кляйн
• 12 марта в 09:59
Ответ дляПік Антна
Тем более турецкое
Даже не представляю кто такое покупает.
Ну это ваше право удивляться)
Клин_Кляйн
• 12 марта в 10:30
Ответ дляMs. Любмая жена
горячая линия налоговой 0800-501-007, напрямок 3 кажись физ. лица
спрашивайте на здоровье, они консультируют.
Набрала,сказали даже за одну продажу ,не важно какая сумма,подать декларацию оплатить 23 процента.
Гербарія сушу• 12 марта в 10:31
Я за податки. Бо тут бізнесменші які прикриваючись -это же мойо б/у-продають на сотні тисяч. І не дають продати дійсно своїх речей.
Клин_Кляйн
• 12 марта в 10:34
Ответ дляГербарія сушу
Я бы тоже заплатила,но не 23 же процента.если бы сразу сняли налог и без заморочек.
Клин_Кляйн
• 12 марта в 10:35
Ответ дляГербарія сушу
Ну на сотни тысяч сейчас не получится продавать без налога.
Гербарія сушу• 12 марта в 10:37
Ответ дляКлин_Кляйн
Поверьте, продают. Схем миллион.Просто не все сразу прикрывают.
Клин_Кляйн
• 12 марта в 10:46
Ответ дляГербарія сушу
Ну до поры до времени ,тем более большие суммы .тут боишься продать на три копейки свое(
маминаБубочка• 12 марта в 11:28
Ответ дляНеначасі
В моєму місті жінка сумками новими торгувала, податкова одну ’купила’. Чим закінчилось - не знаю.
На Шафе сейчас так «покупают» (((
Знаю точно, хотите верьте, хотите нет
Раньше был под прецелом Олх, сейчас Шафа, так как там больше коммерции, ввиду отсутствия бесплатных объявлений. Делают контрольные закупки, и с оплатой на карту, и наложкой, и безрамной оплатой.
Про другие сайты типа прома, розетки, не знаю, поэтому говорить не буду, хотя там по идее чтоб продавать нужен фоп.
Знаю точно, хотите верьте, хотите нет
маминаБубочка• 12 марта в 11:30
Ответ дляКлин_Кляйн
Они вроде видят доход по карте,все поступления через Нова пей ,а не покупают товар.
Берут резквизиты и пропадают или
Берут реквизиты и покупают
Это называется контрольная закупка
Берут реквизиты и покупают
Это называется контрольная закупка
Нічний дожор• 12 марта в 11:38
Ответ дляГербарія сушу
Якщо ти за податки, то йди й плати зі своїх речей 23% податок, в чому проблема?
Гербарія сушу• 12 марта в 14:04
Ответ дляНічний дожор
Тикати будеш своїй мамці, яка тебе не виховала.
А податки я плачу,не переймайся Тільки хочу щоб це було значно простіше.Зараз мені простіше викинути.
Нічний дожор• 12 марта в 23:13
Ответ дляГербарія сушу
Та нічо ти не платиш, не бреши. Мамкина бізнесменша.
Гербарія сушу• 12 марта в 23:18
Ответ дляНічний дожор
Можу скрін з кабінету ПФУ показати,для таки пиздоболів-жебрачок як ти.Що сциться від податкової
Нічний дожор• 12 марта в 23:46
Ответ дляГербарія сушу
Ти опрідились вже нарешті. То одне пише, то друге. Щоб брехать пам’ять треба гарну мать.
Нічний дожор• 12 марта в 23:47
Ответ дляГербарія сушу
Дурне, шо тут сказать 😂
Гербарія сушу• 12 марта в 23:56
Ответ дляНічний дожор
Ти трохи тупориленьке, але то таке, яке вже вродилось, шо ж поробиш.
Я працюю і сплачую податки,продаю нерухомість і сплачую податки.Здала в трейд ін авто-теж сплатила .А коли продаю власні речі,то теж хочу їх сплачувати,але щоб це було просто,як з банківськими депозитами,акціями та іншим подібним .Де банк виступає податковим агентом,і одразу знімає з мене потрібний податок .
Я за податки,але щоб я через це не заморочувалась,і будь який сайт одразу знімав той податок в разі продажу.
Зрозуміло,чи тупеньким не доходить?
Гербарія сушу• 12 марта в 23:55
Ответ дляНічний дожор
Дурне, шо тут сказать 😂
Дурнішої за тебе тут нема, так що не переймайся
Викачую яйцями• 20 марта в 16:04
Ответ дляГербарія сушу
Ви в курсі, що за продаж б/в немає податку?
Клин_Кляйн
• 20 марта в 16:42
Ответ дляВикачую яйцями
Есть налог,позвоните на горячую линию налоговой и вам нам скажут что не имеет значение бу или новое,предложат подать декларацию или открыть фоп.
Гербарія сушу• 20 марта в 18:39
Ответ дляВикачую яйцями
Вивчайте податковий кодекс України уважніше.
Викачую яйцями• 20 марта в 20:30
Ответ дляГербарія сушу
Яка стаття цього кодексу?
Викачую яйцями• 20 марта в 20:31
Ответ дляКлин_Кляйн
Відколи податки платять зі слів податковців?
Гербарія сушу• 20 марта в 20:45
Ответ дляВикачую яйцями
Яка стаття цього кодексу?
Що саме вас цікавить?
В законі все є,відповіді на всі ваші питання.Є також роз´яснення від податкової по будь яким питанням.
Якщо ви вирішили що б/у речі не обкладаються податком,то ви помиляєтесь.Виключення там є,але ніякі власні або б/у речі не входять в їх перелік.
Знайдіть там Статтю165. Доходи, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу.
Викачую яйцями• 20 марта в 20:47
Ответ дляГербарія сушу
Що саме вас цікавить?
Для чого плясати від виключеннь?
Мене цікавить стаття, в якій зазначено, що надходження від продажу б/в речей є базою оподаткування.