Гравіцапа• 12 марта в 08:33
Так всегда было или щас эпидемия жадности ? Зачем молодые девчонки встречаются
Выходят замуж за взрослых мужиков ? Кидая своих сверстников!
Спішу - перекидаюсь• 12 марта в 09:40
Ответ дляАкукарача
Тобто шукати молодшого?
Мені підходить, для мене +- 15 нормально не важливо в чию сторону
Ну таке собі. Це ж буде хлопець який не може нікого собі знайти з одноліток. Ви його відмиєте, приведете до пристойного вигляду, може навіть на роботу влаштуєте, а він почне на іншіх жінок задивлятись
Акукарача• 12 марта в 09:43
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Помиляєтесь . Щоб мені сподобатися він вже має бути відмитим і влаштованим, інакше не буде мати що мені запропонувати
Женщинас• 12 марта в 10:49
У вас мужика молодуха увела? Иначе не вижу смысла строчить подобные темы каждый день