сою не люблю• 12 марта в 15:50
Підкажіть, будь ласка, кому нещодавно робили повірку газового лічильника
В приватному будинку. Чи мають бути проблеми, якщо був змінений котел з напольного старого на настінний новий і колонку окрему прибрали без проектної документації?
Старий будинок, міняли систему опалення. Лічильник не трогали. Він старий.
У сусідів робили повірку років 6 тому, то звіряли всі прилади, які вказані у проекті.
Усатая полосатая• 12 марта в 15:56
Могут конечно.У вас установленные газовые приборы не соответствуют проектной документации.Довольно серьёзное нарушение.