Отчебучкина• 12 марта в 16:36
А це нормальний процес, що страх може бути різним при подоланні агорафобії?
Ну от я ходжу щодня. Ходила страшно, через пару днів менш страшніше, а потім знову стало більше страшно.
Алина-1240• 12 марта в 18:06
Да. Сила страха зависит от адреналина/кортизола и от перевеса симпатики
Отчебучкина
• 13 марта в 00:04
Ответ дляАлина-1240
І що мені вдасться це здолати?
Я вже зла на саму себе, то зрадію, що ніби непогано пройшов похід, то знову посилюється страх наступного походу... Як мені з цього вилізти...
Алина-1240• 13 марта в 00:19
Ответ дляОтчебучкина
І що мені вдасться це здолати?
Да