Крию матом страшно• 12 марта в 21:49

Чи є сенс лише в одній процедурі мікроголкового rf?

Маю можливість зробити лише одну процедуру по часу. Чи є сенс? Бо кажуть, що треба курсом. Раптом тут є косметологи і можуть відповісти

І взагалі хто робив мікроголковий rf, ви побачили результат? Якщо так, то який? Чи гроші на вітер?
ДинамоКит• 12 марта в 21:56
Я тільки буду робити. Але планую три. Тож послухаю

Най хоч раз• 12 марта в 21:59
Робила курсом тричі. Я не косметолог. Шкіра стала щільніша, результат побачила. Рік нічого більше в косметолога не робила, не було потреби. З приводу кількості, є думка, що в залежності від апарату призначається. Не в курсі.
Моя, думка, 1 раз це гроші на вітер. Хоча б двічі
автор Крию матом страшно • 12 марта в 22:07
Ответ дляНай хоч раз
От і я сумніваюсь, чи є сенс в одному (

Дякую)
Най хоч раз• 12 марта в 22:13
Ответ дляКрию матом страшно
От і я сумніваюсь, чи є сенс в одному (

Дякую)
Косметологи тут мовчать. Спитайте ШІ
Админко• 12 марта в 22:28
Мне косметолог советовала сделать один раз, не курсом, Но это было сразу после курса полинуклеатидов, кожа была в очень хорошем состоянии.
автор Крию матом страшно • 13 марта в 10:53
Ответ дляАдминко
А у меня еще и без подготовки ((

Какие полинуклеотиды вы кололи? Как результат?
автор Крию матом страшно • 13 марта в 10:54
Ответ дляДинамоКит
Ви робили підготовку шкіри? Типу біоревіталізації/полінуклеотидів?
Админко• 13 марта в 12:30
Ответ дляКрию матом страшно
А у меня еще и без подготовки ((

Пленаж стронг. Очень хорошее уплотнение и выравнивание цвета лица , даже небольшую пигментацию удалось убрать. Косметолог говорила, что на пересушенную коду делать не стоит микроигольчатый. И у кого есть такая проблема, нужна подготовка
ДинамоКит• 13 марта в 15:16
Ответ дляКрию матом страшно
Пілінг