Путающаяся• Изменено 12 марта в 23:46
Кто делал дыхательный уреазный тест
Для выявления хеликобактер пилори. Вы после процедуры нормально себя чувствовали?
А сама жидкость, которую дают пить, сильно противная?
Подруга делала очень давно, говорит, что по дороге домой стало ей плохо - была сильная слабость в теле, начало подташнивать, еле доехала домой, чуть в обморок не упала, а дома потом еще час лежала.
Но у нее обнаружили хеликобактер. Не знаю, связано ли с этим.
Хочу сделать тест, теперь боюсь после такого рассказа.
Я пані прохана...• 12 марта в 23:56
А раніше у вас він був? мене послали вчора на антиген, але я вже лікувалася давно. Звісно- негативно
Путающаяся
• вчера в 01:02
Ответ дляЯ пані прохана...
Так, був давно. Пила препарати від хелікобактеру. Пройшло років 10 вже. Тоді я робила гастроскопію, і вона визначила.
Не хочу робити гастро, але хочу перевірити, чи немає. Бо час від час є здуття.
Скрізь кажуть, що дихальний тест найбільш інформативний.
Я пані прохана...• вчера в 09:43
Ответ дляПутающаяся
Оо. і мені так казали і регулярно перевіряю, більш не було після лікування
Путающаяся
• вчера в 15:04
Ответ дляЯ пані прохана...
А як перевіряєте? Аналіз крові?
Я пані прохана...• вчера в 16:20
Ответ дляПутающаяся
А як перевіряєте? Аналіз крові?
аналіз крові, антіген (кал)