Слухи-руки не распускаю• сегодня в 08:06
Киця перші дні після стерилізації
В середу прооперували, сьогодні її вже тягне кудись лізти, застрибувати. Як обмежити? Закрити в одній кімнаті можна, але там теж меблі і підвіконня, яке вона любить. Підвіконня вузьке, а її заносить трохи дупу, може впасти
Слухи-руки не распускаю
• сегодня в 08:11
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ходить за ней по пятам, подсаживпть, спускать
Ну вчора так і ходила. А 10 днів такої розкоші дозволити собі не можу. А ще я іноді сплю)
Психологічка• сегодня в 08:11
Вона в попоні? Ще буває лапка там якась застряє, і вона падає. Тому бажано щоб був хтось поряд. Я своїй робила операцію, то носила на руках її і в туалет, і поїсти. А вона все теж хотіла сама на ліжко застрибнути, іноді її заносило, падала. 10 днів треба було дивитися, потім вже краще стало.
Слухи-руки не распускаю
• сегодня в 08:12
Ответ дляПсихологічка
В попоні. Ну 10 днів щоб хтось весь час був вдома це нереально. Вчора ніч її теж пасла. Сьогодні вже вирубилась. Прокинулась - вона біля мене на ліжку сидить
Психологічка• сегодня в 08:12
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Вона з вами не спить? Моя тільки коло мене спить, я навіть боялася їй придавити щось, але їй так було спокійніше.
Лупаю цю скелю• сегодня в 08:12
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Первые 5 дней хотя-бы, они ж как дети, тоже нужен уход )
Слухи-руки не распускаю
• сегодня в 08:13
Ответ дляПсихологічка
У неї лежанка, вона там спить години до 3-4 ночі, потім приходить у ліжко. Лежанка на підлозі
Слухи-руки не распускаю
• сегодня в 08:14
Ответ дляЛупаю цю скелю
Та ж нянчу. Думаю, як організувати, треба її лишити саму завтра години на 2.5
Кокосиха• сегодня в 08:15
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А что с ней будет? Раз ходит,значит может. Чего ав переполошились?
Психологічка• сегодня в 08:16
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Думаю, що погодуєте, сходить в туалет і спатиме ці 2-3 години.
Кокосиха• сегодня в 08:16
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Та нечего с ней не будет. Она что у вас какая-то старая или больная? Отставте кошку в покое.
Слухи-руки не распускаю
• сегодня в 08:16
Ответ дляКокосиха
Хай ходить. Стрибати не можна
Кокосиха• сегодня в 08:18
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Хай ходить. Стрибати не можна
Ну подставте стул к окну.
Вы сильно перегибаете. Это животное и ему нужно наоборот движение.
Роза в вазі• сегодня в 08:20
Моя кошка уже у вечеру первого дня после стерилизации лазила на второй этаж кровати и с него прыгала на стул.
Відірву та викину• сегодня в 08:22
автор, вы перегибаете со своими ограничениями. Животное не будет делать того, что не может физически. Наша к вечеру уже на стулья пробовала прыгать, но отказалась, через сутки запрыгала.
Слухи-руки не распускаю
• сегодня в 08:22
Ответ дляВідірву та викину
Так стрибає вона. Але падає.
Відірву та викину• сегодня в 08:23
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Так стрибає вона. Але падає.
пусть падает, значит, ей не критически больно, иначе бы береглась сама.
Слухи-руки не распускаю
• сегодня в 08:27
Ответ дляВідірву та викину
Я більше переживаю за те, щоб шви не зозійшлись, бо це не входить в мої плани, в тому числі фінансові. Тому і переживаю
Морковку дай• сегодня в 08:36
Моя стрибала вже в перший вечір. Якось намагались зупинити - марно. З 2 дня робила що хотіла. Шви не розійшлись, минуло вже 4 роки.
Ленне-Рейма• сегодня в 08:50
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Если у неё есть любимые места, на которые надо высоко прыгать, типа подоконника, то подставьте пока табурет или ещё что, чтобы уменьшить напряжение
Радуга-дуга• сегодня в 09:10
Моя через день занималась своими обычными делами. Но носила воротник вместо попоны, так как лезла в рану. Спокойно одна дома была
aljonyshka• сегодня в 09:10
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
10 и не надо) швы там лапароскопические должны быть, они быстро заживут) у наших кошек временные неудобства 2-4 дня максимум)
Деловитая• сегодня в 10:50
Ответ дляaljonyshka
Лапороскопические это по богатому,обычно наружный или внутренний шов делают .Сколько вам вышла операция лапороскопическая?И в каком городе?