MilkShake-268d• вчера в 08:43

Слишком много зависти Зеленскому

Со стороны всех.

Даже Трамп ему завидует по-этому ненавидит.
Не говоря уже о Орбане, путине, лукашенко, и всех остальных.

А сколько ему завидуют внутри Украины...

Это вообще мама дорогая.

Начиная от на самом деле вот даже на этом форуме советчиц некоторых заканчивая всеми политиками на чолi з петро олексеевичем.

Зависть страшная.
Зависть и страх, страх перед более умным и сильным.

Зеленский молодчина.
Э-велин@• сегодня в 07:55
Ответ дляlus_so
Пальтрєт ще бісером вишийте і в сраку поцілуйте. Раз вам квартал мистецтво, то й зе найвеличніший дипломат. Яке їхало - таке здибало.
Вы и сотой части из того, что они делали, не сможете сделать. Всем рукожопым всегда все мешает, они только могут других обсирать своим содержимым - а вот они, а вот они, а я бы лучше, а я бы, я бы, ыч. 2х слов связать не сможет даже перед толпой, но она бы, вот со всеми маньяками разобралась. На таких балаболок вся надежда. И путлера в сраку целуйте
Mrs.Ochmonek• сегодня в 19:11
Ответ дляlus_so
Тільки от до 7 ранку 24 лютого війська рухались за наказом залужного, а зеля продовжував ігнорувати реальність.
Хто вам це сказав? Порошенківська пропаганда?
Його промова в Мюнхені доводить , що ніяку реальність він не ігнорував, а намагався достукатися до світу заздалегідь, щоб вжили заходів
Mrs.Ochmonek• сегодня в 19:09
Ответ дляlus_so
Мені все одно на Чечню. Це їх проблеми. Зеленський в ті часи стрибав на московських корпоративах, тож його те все влаштовувало. Питань нема. А от питання, чому при президенті зеленському розмінували чонгар - є. І відповіді на нього нема.
Ви досі не зрозуміли, що вам вклали ’ розмінували Чонгар’ так само як московитам про 8лєт..
lus_so• 2 часа назад
Ответ дляMrs.Ochmonek
І яким боком до реальності його сцянина про шашлики? Мене не цікавить мюнхенська конференція і що він там пиздякав світу. Мене цікавить, чому він сцяв в очі особисто мені в своєму зверненні. Чи це звернення йому теж порошенківська пропаганда підкинула?
lus_so• 2 часа назад
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ага, ага. Кругом пропаганда. А результат на табло жіночко. Лівобережний південь втрачено. Ось результати керівництва зелі.
Mrs.Ochmonek• 2 часа назад
Ответ дляlus_so
Не кругом, а у вас в голові, жіночко ( чи хлопче)
lus_so• 2 часа назад
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тобто Маріуполь і Мелітополь втрачені виключно в моїй голові, а не окуповані кацапами? Серйозно?
Mrs.Ochmonek• 2 часа назад
Ответ дляlus_so
Пропаганда у вас в голові, виражена наративом ’ розмінував Чонгар’, серйозно.
lus_so• 1 час назад
Ответ дляMrs.Ochmonek
І яким же чином був захоплений південь України? Пропагандою в моїй голові?
https://www.bbc.com/ukrainian/features-64692874