Там-тарарам• вчера в 13:52

Хто почав користуватися епілятором після н-років лазерної епіляціі?

Дівчата, вже мінімум 15 років як почала робити лазерну епіляцію, роблю раз в рік, але є волостя, і не поодиноке. Мені лінь його брити, не люблю сам процес мочити тіло, брити. Перед лазерною епіляцією постійно робила собі звичайну епляцію. Знаю, що за показами забороняють використовувати звичайний епілятор, роками його й не торкалася, щоб не посилити ріст. Але зараз думаю, спитаю ваших відгуків, можливо хтось поєднує - раз в рік лазерна підтримуюча, а протягом року - звичайний епілятор. Напишіть ваші відгуки, дуже важливо.
Ноунэйм• вчера в 14:13
Добиваю то, что не взяло лазером сейчас электро. Без анестезии больно писец, но волосы уходят навсегда. Буду пробовать с анестезией в следующий раз. Для лазера волосы должны быть в определенной фазе роста. Наверное можно, но перед лазером должно месяца три пройти, чтоб отросло, ну, в моем случае точно))))
Примарочка• вчера в 14:16
Ответ дляНоунэйм
Так есть же сверху апликатор обезбаливающий наклеивается там такая пленка анастезирующая
Ноунэйм• вчера в 14:20
Ответ дляПримарочка
Это анестезирующий крем, который надо наносить за час до процедуры под пленку. Т.е. нанести надо самому, перемотаться и прийти уже анестезированным. Никто не будет ждать пока окклюзия час подействует в кабинете у мастера. У меня не получается норм намотать бикини и я не выдерживаю час дискомфорта, не мое. Хотела бы найти студию с иньекционной анестезией.
Примарочка• вчера в 14:22
Ответ дляНоунэйм
Понятно у всех методы разные
автор Там-тарарам • вчера в 14:23
Ответ дляНоунэйм
А що вам боляче, звичайний епілятор чи електроепілятор? В мене зі звичайним проблем немає, вже звикла до відчуттів, і чим мені ще подобається, що воно рідше вилазить ніж після бритви, просто швидко сама прибрала на суху, і задоволена результатом. Доречі, може тепер проексперементую, 9 місяців - нпіляттр, потім 3 перерви і лазер
Примарочка• вчера в 14:26
Ответ дляТам-тарарам
Это именно электро током иглой в корень луковицу.
Часто пишешь и иногда люди не понимают что за электро. Это именно игла током. А не вырывать волоски деэпилятором от сети
Ноунэйм• вчера в 14:28
Ответ дляТам-тарарам
Электро больнее однозначно для меня, но я терплю тк понимаю, что это навсегда. Но медленно, как по мне, за два с половиной часа мастер обрабатывает мою лысую промежность (губы и попа глубо только волосы остались). Столько же одну ногу полностью. Подмышки три волосины осталось, их быстро. К эпилятору действительно привыкаешь, мне только не очень удобно было кожу натягивать.
Стигла полуниця• вчера в 22:20
Купила домашній фотоепілятор, добиваю там, де пробивається. Назад до звичайного я б не повернулася, якби мені й доплачували. У мене густе, жорстке, дуже боляче.