Аннуитет• вчера в 10:17
Порадьте зволожуючий бюджетний крем
До 800 грн. Для людини схильної до періорального дерматиту і акне.
Я не чарівниця вам• вчера в 10:22
Я нещодавно взяла такий
Medi Peel Бар´єрний крем Red Lacto Peptide Collagen Barrier Cream
За 10 днів користування почервоніння проходить. Прищики зникають. Але як любий засіб сприйняття може бути індивідуальним.
ВсеЧетко• вчера в 10:33
Ответ дляБентливуман
Др.Алтеа 147
С языка сняли, тоже хотела написать. Причем именно 147, а не популярный 345, от которого лично меня обладательницу жирной кожи с акне прыщами сыпет, да еще и увлажнения мало. Мой любимчик исключительно 147.
Сарафанное радио• вчера в 10:50
rilastil acnestil дермокосметика
SPF у них идеальные для проблемной кожи!
пробник тут даже купить можно и попробовать
Сунуся в чужі справи• вчера в 10:57
Алое з Сільпо. Лист ріжу, потім на пластини і втираю в шкіру обличчя і шию. Зверху закриваю гіалуроновим від домашнього доктора. Якщо краще щось ніж це комбо, то зволожуючий від ed, але він дорожчий за 800 грн.
Мені 39, шкіра комбі.
Сунуся в чужі справи• вчера в 10:58
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я нещодавно взяла такий
Забив мені пори. Для моєї комбі шкіри не підійшов
Бентливуман• вчера в 11:09
Ответ дляВсеЧетко
Я його відкрила для себе, коли почала ретинол використовувати, прям зайшов мені
Аннуитет
• вчера в 11:23
Ответ дляцветок32
Теж послухаю
Може від кристіна від акне ?
Який саме?
СкиниУскачи!• вчера в 11:29
Nesepora гляньте. Мені подруга подарувала їх спф. Я користуюсь дорожчою косметикою, і спф у мене втричі дорожчий, але я хочу сказати, що мені дуже сподобався. У мене дуже чутлива шкіра, яка буквально реагує на все, але оцей спф-це прямо попадання в серце. За досить адекватну ціну ну дуже хороший продукт. Поки більше ні з чим не знайома, але читала відгуки про них, хочу спробувати щось ще. У них зараз акція на мейкап-крем в районі 500 гривень.
Аннуитет
• вчера в 11:29
Ответ дляСкиниУскачи!
Дякую. Гляну