Ондатрова шуба• Изменено вчера в 14:25
Штраф за ВЛК та бронювання.
Підкажіть може хтось знімався з розшуку за непроходження ВЛК з подальшим бронюванням. Чи зникав розшук після сплати?. Бо хтось пише погодитись на штраф, а оплатити після бронювання, бо відразу наступний прилетить. Чи зніметься розшук у разі визнання через резерв?
Може в когось була схожа ситуація, си працює з бронюванням. Буду вдячна за любі поради
Копирайторша• вчера в 14:27
Нет конечно) Вы смешная. Без прохождения влк никто не даст забронировать даже.
Ондатрова шуба
• вчера в 14:28
Ответ дляКопирайторша
Влк не обов’язково для бронювання. Потрібен чистий резерв
Оце потужно• вчера в 14:32
Ответ дляКопирайторша
Вы многого не знаете. У нас не то что ВЛК, у нас даже в военкомате некоторые не были с 90х годов. И все забронированы. Имеет значение что за предприятие, и кто за ним стоит.
Нужна только регистрация в Резерв .
Тундиринда• вчера в 14:39
У кого как. Были успешные случаи, были случаи, когда 3-4 раза пришлось заплатить штраф, прежде чем удалось успеть забронировать, а были и такие, где розыск так и не исчез вообще даже после оплаты штрафа.
Гарні диньки• вчера в 14:39
Розкажу історію знайомого, він сам пішов і служить у національній гвардії, ВЛК проходив у НГ. Нещодавно з´явився штраф від ТЦК за те що він як обмежено придатний не пройшов ВЛК у них.
Тундиринда• вчера в 14:40
Ответ дляSvitlo_
Не правда. ВЛК не має жодного відношення до бронювання. Прекрасно бронюються люди без ВЛК
Если у них нет розыска в связи с непрохождением ВЛК, а такой розыск сейчас довольно массово появляется.
Ондатрова шуба
• вчера в 14:40
Ответ дляБаба_Воля
А штраф за що? За неявку по повістці?
За непроходження влк.
Баба_Воля• вчера в 14:40
Ответ дляГарні диньки
Бо вони всім ті штрафи тулять по замовчуванню
Ондатрова шуба
• вчера в 14:42
Просто читаю що багато хто сплатив штраф, а розшук знову прилетів через день і не встигли забронюватися. Робота як би є і забронюють, але сказали треба чистий резерв
Баба_Воля• вчера в 14:42
Ответ дляОндатрова шуба
За непроходження влк.
Нема такого штрафу. Адвокат вам теж саме скаже
АдляВасЯникто• вчера в 14:44
А что в стране война объявлена? Нет. Есть только мобилизация и та незаконная. Поэтому советую всем забить болт. Но лох не мамонт.
Ондатрова шуба
• вчера в 14:43
Ответ дляSvitlo_
Червоним резерв може стати і у заброньованого
От і що тоді в такому випадку робити?
Подтяжка• вчера в 14:44
Муж был в розыске,нашёл работу с бронированием
Сначала установил Резерв,там было 2 штрафа.1.необновление данных,2 за непрохождение влк
Дальше он поставил галочки что согласен оплатить и розыск исчез
Потом ему сделали бронирование на фирме
После этого оплатил штрафы(по 8500)
Потом распечатал направление на влк и прошёл в нашей больнице
Надеюсь,Вам будет полезно эта информация .
Это было в прошлом месяце
Потом ему сделали бронирование на фирме
После этого оплатил штрафы(по 8500)
Это было в прошлом месяце
Ондатрова шуба
• вчера в 14:44
Ответ дляБаба_Воля
Ну як нема? Через адвоката не зочу цим займатися бо це довго часу займе. Є робота вже.
Баба_Воля• вчера в 14:45
Ответ дляОндатрова шуба
У нас немає закону про обов´язкове встановлення резерву. Видаліть його
Ондатрова шуба
• вчера в 14:46
Ответ дляПодтяжка
Потом ему сделали бронирование на фирме
После этого оплатил штрафы(по 8500)
Это было в прошлом месяце
Потом ему сделали бронирование на фирме
После этого оплатил штрафы(по 8500)
Это было в прошлом месяце
Дякую. Раніше ж не можна було оплатити в резерві за неоновленні дані в резерві. Скільки часу на оплату дається 20 днів?
Подтяжка• вчера в 14:47
Ответ дляОндатрова шуба
Да,и лучше оплатить его после бронирования
Отдел кадров должен был вам описать весь алгоритм как я написала выше
Ондатрова шуба
• вчера в 14:47
Ответ дляПодтяжка
Потом ему сделали бронирование на фирме
После этого оплатил штрафы(по 8500)
Это было в прошлом месяце
Потом ему сделали бронирование на фирме
После этого оплатил штрафы(по 8500)
Это было в прошлом месяце
І ще для чого пройшов ВЛК? для броньованих немає такої вимоги
Подтяжка• вчера в 14:48
Ответ дляОндатрова шуба
Шоб на верочку. А вдруг потом в розыск подадут из-за этого,знаю случаи
Ондатрова шуба
• вчера в 14:48
Ответ дляПодтяжка
Через скільки днів у вас резерв пересав бути червоним як визнали вину
Подтяжка• вчера в 14:49
Ответ дляОндатрова шуба
Около 3 дней