Интимная• 14 марта в 14:57
Чоловік мене не любить?
Я вже раніше писала, що поїхала на тиждень до батьків, бо маю відпустку. За ці 7 днів чоловікині разу не написав, не набра мене. Я щось писала, він не відповідав. Сьогодні взяла і подзвонила йому сама, на що він дуже холодно говорив, казав, що в нього немає часу мені дзвонити. Навіть не запитав як я. Чоловік мене не любить?
Встидаюся запитать• 14 марта в 15:08
Ответ дляНе вмію заміряти
Я мозгоклюйка так задалбываю, но муж всегда пишет или звонит если уезжаю к родителям
Он ещё не дошел до критической точки
Не вмію заміряти• 14 марта в 15:09
Ответ дляВстидаюся запитать
Он ещё не дошел до критической точки
И не дойдет, любовь 😻
Интимная
• 14 марта в 15:11
Ответ дляНе вмію заміряти
Жесть. Это Вы мягко написали ре любит, не любит, Вы для него пустое место, никто и ничто в этой жизни
Так. А мої рідні кажуть, що тут нічого такого немає. Весь час кажуть: Як там чоловік, може ти образила, може він втомлений
Забула що?• 14 марта в 15:12
Ответ дляИнтимная
Вони від Вас здихалися?
Интимная
• 14 марта в 15:12
Ответ дляЗабула що?
Вони від Вас здихалися?
Я не живу з ними з 17 років
Русланка з гілки• 14 марта в 15:12
С вами все понятно, а мужу зачем ваш брак? У вас общий бизнес? Он живет у вас? У него проблемы с потенцией? Больной? Низкая самооценка?
Интимная
• 14 марта в 15:13
Ответ дляРусланка з гілки
Не знаю
Эскиз бесконечности• 14 марта в 15:14
Так, він вас не любить. І ви це прекрасно знаєте. Для чого це навʼязування і перевірки? Поважайте себе. «Кінь здох, злізь».
Але це все вам і вчора написали, ви ж не чуєте, знов ті самі питання.
Що у вас з ним хорошого? Які плюси?Перерахуйте.
У вас спільне житло? Власне чи оренда?
Интимная
• 14 марта в 15:13
Ответ дляSo_so
100000%
Я живу окремо з 17 років, і за свій рахунок. Ще і в іншому місті
Русланка з гілки• 14 марта в 15:14
Ответ дляИнтимная
Не знаю
Ну как это не знаю. Человек никогда не выбирает быть в аду, и даже там он ищет место не такое адское. Сколько вам лет? Почему вы вообще вместе? Вы с мужем в принципе не общаетесь?
Забула що?• 14 марта в 15:14
Ответ дляИнтимная
Ну то вони і не знатимуть про розлучення
Интимная
• 14 марта в 15:14
Ответ дляЭскиз бесконечности
У вас спільне житло? Власне чи оренда?
На мене весь час тиснуть мої родичі. Наводять приклади своїх знайомих, що зараз всі чоловіки такі, що такий світ. І це вдвічі складно, краще б взагалі нічого не казали
Интимная
• 14 марта в 15:15
Ответ дляРусланка з гілки
Мені 27 буде, разом в червні буде 5 років
Ми з ним достатньо різні
Эскиз бесконечности• 14 марта в 15:15
Ответ дляИнтимная
До чого тут родичі?? Це ваше життя, ваші почуття і ваші рішення
Интимная
• 14 марта в 15:16
Ответ дляЭскиз бесконечности
Так, але складно, коли тебе всі засуджують
Оце так цабе• 14 марта в 15:16
Ответ дляИнтимная
Ну, жить отдельно от них вы начали. Теперь и мозги отдельные себе купите и думайте ними.
Эскиз бесконечности• 14 марта в 15:16
Ответ дляИнтимная
Ми з ним достатньо різні
Так, дійсно. Ви різні. Ви це помітили? Дуже добре. Будуйте своє життя без нього
Русланка з гілки• 14 марта в 15:17
Ответ дляИнтимная
Вы не зрелый человек, хоть и живете давно не с родителями. Желание жениться и разводиться должны принимать взрослые ментально люди. А вам- к маме нужно возвращаться с таким отношением к своей жизни.
Оце так цабе• 14 марта в 15:17
Ответ дляИнтимная
Зеленского вон пол мира обсырает, ещё четверть откровенно ненавидят, а ему похуй. Учитесь.
Интимная
• 14 марта в 15:17
Ответ дляSo_so
Да хоть 50 лет, я Вас сколько тут читаю, их абсолютно понимаю, Вы же и правда можете вернуться.
Навіщо? Як мінімум не можу, бо в мене робота
Эскиз бесконечности• 14 марта в 15:18
Ответ дляИнтимная
Хто? Ви живете від них далеко, окремо. Чому засуджують, за що? Ви ще нічого не зробили. Для родичів будете жити? Повірте, не оцінять. І вас це щасливою точно не зробить
Интимная
• 14 марта в 15:18
Ответ дляРусланка з гілки
Я працюю з 17 років. Завжди була без підтримки, але всі до тебе претензії висловлюють, це морально складно
Русланка з гілки• 14 марта в 15:18
Ответ дляИнтимная
Ми з ним достатньо різні
Вашего брака не должно было быть. Теперь разруливайте. Не ломайте жизнь ни себе, ни мужчине. Когда вы поймете- что ваша жизнь одна, может перестанете вести себя так инфантильно.
Интимная
• 14 марта в 15:19
Ответ дляРусланка з гілки
Я багато разів думала про самогубство, що я нікому не потрібна і самотня
Эскиз бесконечности• 14 марта в 15:20
Ответ дляИнтимная
Не слухайте. Просто не спілкуйтеся. Для себе живіть
Эскиз бесконечности• 14 марта в 15:20
Ответ дляИнтимная
Ну і дурочка