Залетна Я тут• 14 марта в 17:18
Аналізи на 7000 грн
Тут таке питання. Давно не ходила по лікарнях, але вже треба. Сходила до гінеколога, по узд та аналізах виявилось, що у мене вже періменопауза, призначила згт. На наступний прийом через кілька місяців сказала здати купу аналізів, типа в моєму віці та на фоні прийому згт треба тримати все на контролі. Абсолютно згодна, але я не очікувала, що аналізи це так дорого. На сайті Сінево додала все до кошику, вийшло близько 7 тис.грн. Блін, дівчата, старіти - це дорого.
А питання таке: чи може лікарі наживаються на аналізах? чи я відстала від життя і це нормальні ціни?
Цикавенная• 14 марта в 18:02
Ответ дляЗупка_цем
Яка база
для ендокринолога, для терапевта, для гастроентеролога,мале ж не для гінеколога
Почему нет? А если у автора врач гинеколог-эндокринолог?
У меня просто гинеколог. И мне много выписали анализов, которые продублировались с выписанными у эндокринолога.
Пухнасті штани• 14 марта в 18:03
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
та вы что, не знаете советчиц? У них обязательно все сыпется, начиная лет с 30ти.
в 30 уже в гроб тут нужно - 25 все- страшно стареть
Зупка_цем• 14 марта в 18:03
Ответ дляМолчалка
Туди ж феритин, гемоглобін, ттг і тд
Гінекологу це навіщо? Щоб що?
Да_Я_ТакаЯ_• 14 марта в 18:03
Ответ дляМолчалка
Почитайте про відкат по здоровʼю після клімаксу.
Та читая вас уже срочно нужно заворачиваться в простыню и ползти в сторону кладбища. Вы, безусловно, вольны делать что хотите, но нам дайте еще пожить немного)
Пухнасті штани• 14 марта в 18:03
Ответ дляЗупка_цем
Гінекологу це навіщо? Щоб що?
если выпишет на бесплатно - пусть смотрит
Зупка_цем• 14 марта в 18:04
Ответ дляМолчалка
Ви дуже далека від медицини і взаємозвʼязку гінекології з важливими показниками крові.
Перечислено в ще це база, за якою потрібно слідкувати.
Використайте краще гугл, щоб не позоритися.
Я бачу Ви дуже близька
то ходіть здавайте
Да_Я_ТакаЯ_• 14 марта в 18:04
Ответ дляМолчалка
Це база, а не розводняк
Это вы автору анализы назначили?)))
Молчалка• 14 марта в 18:04
Ответ дляЗупка_цем
І що їй цей показник? Пити чи не пити? Так він у всіх занизький, для профілактики можна пити. Мені безкоштовно ендокринолог виписує раз на рік
Не у всіх він низький це раз
По друге профілактика то 20мкг, в в період менопаузи це буде десь 100мкг, в залежності від ситуації. І це не пьют раз на рік. Навіть тут ви далека, але дуже хочеться поумнічать
Да_Я_ТакаЯ_• 14 марта в 18:05
Ответ дляМолчалка
Як це не потрібні?
вітамін Д один з важливих показників в період клімаксу
По последним данным анализ на витамин Д не считается особенно информативным. Более того, хайп с витамином Д считается переоцененным. Повторяю, по последним научным данным.
Зупка_цем• 14 марта в 18:06
Ответ дляПухнасті штани
Так не виписала вже. Мені дає на безкоштовні до наступного прийому, автору ж не дала, ще й мабуть направлення з своїм прізвищем дала
Молчалка• 14 марта в 18:08
Ответ дляЗупка_цем
Гінекологу це навіщо? Щоб що?
Ааааа ви серйозно?
Ікритин впливає на гормональний фон і гормони щитовидки. Також при низькому фкритині ж проблеми з сухістю стінок піхви, проблемами з місячними, збоями циклу.
Молчалка• 14 марта в 18:09
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
:)
Та ви що
Ну так не приймайте, не контролюйте
Та ви що
Ну так не приймайте, не контролюйте
Да_Я_ТакаЯ_• 14 марта в 18:11
Ответ дляМолчалка
Ааааа ви серйозно?
А автор пришла к гинекологу с перечисленными вами проблемам?)
Да_Я_ТакаЯ_• 14 марта в 18:12
Ответ дляМолчалка
:)
Та ви що
Ну так не приймайте, не контролюйте
Та ви що
Ну так не приймайте, не контролюйте
Спасибо что разрешили. Мне аж полегчало
Молчалка• 14 марта в 18:12
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Якщо автор не здавала ці аналізи останні 2 роки, то повинна їх здати.
І це повинна зробити не для лікаря, а для себе в першу чергу.
Да_Я_ТакаЯ_• 14 марта в 18:13
Ответ дляМолчалка
А, для себя. По тому что и как вы пишете складывается впечатление, что она это вам должна :)
Люблю пиво• 14 марта в 18:16
Ответ для_Alekssandra_
А почему нельзя такое спросить?
Медицина- тот же бизнес. На чем могут, на том и наживаются
Можете їм нашкодити наживатися і не обстежуватися
Молчалка• 14 марта в 18:18
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ні, собі повинна.
Тим паче автор взагалі не займалась цим питанням і скоріше за все навіть загальний аналіз крові робила давно.
Тарабарщина• 14 марта в 18:19
В синево через личный кабинет скидка 10% в диле есть купоны на 15 , а в остальных лабораториях может быть дешевле. Я диле доверяю и 15% которые приходят на новую почту или водафон меня устраивают. Получается дешевле синево.
Тарабарщина• 14 марта в 18:20
Ответ дляЗалетна Я тут
аналіз крові, сечі, печінкові та ниркові проби, кальцій, феритин, вітамін Д, ліпідограма, коагулограма, Д-дімер, глюкоза, гемоглобін, індекс НОМА, ТТГ, Т3, Т4, АТПО, ТГ,
Это можно сделать частично бесплатно в поликлинике по направлению.
Молчалка• 14 марта в 18:20
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ви підтримуєте безвідповідальне відношення до себе, я - ні.
А база кожного залежить від рівня обізнаності.
Чекаю завтра• 14 марта в 18:28
Ответ дляЛюблю пиво
Ага , лікар власник лабораторії
Процент со задачи никто не отменял
Чекаю завтра• 14 марта в 18:30
Ответ дляЗалетна Я тут
я всього лише хотіла дізнатися, чи такі ціни то нормально. Якщо так, то ок
Кременчуг- цена УЗИ 1700...мухосранск!!!
Я поняла,что мой возраст не сильно’требует’ УЗИ по гинекологии.
Обращеница• 14 марта в 19:03
Ответ дляЗалетна Я тут
Звідки мені знати, я не лікар. А чому вам не призначили?
Вас предупредили о рисках и побочках ЗГТ?
Обращеница• 14 марта в 19:07
Ответ дляДоставучая
Сходіть до іншого гінеколога. Гінекологу достатньо УЗД щоб поставити діагноз і спрогнозувати що вам потрібно з гормонів.
Узи недостаточно для назначения ЗГТ
Обращеница• 14 марта в 19:08
Ответ дляМолчалка
Здоровʼя сипатися почне, відсутність мʼязів призведе до саркопеніі, буде важко навіть встати зранку
У вашей мамы, бабушки как протекала менопауза?
Обращеница• 14 марта в 19:13
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ссылка?
Инфотуфелька• 14 марта в 19:15
Ответ дляЗалетна Я тут
В сінево можна не зазначати лікаря. Але мені не шкода, якщо їй відсоток впаде
Будь де можна не зазначати
Молчалка• 14 марта в 19:27
Ответ дляОбращеница
Ви вважаєте, що саме генетика відіграє ключову роль в менопаузі? І такі фактори як здоровʼя, рівень фунти ну і тд не впливають ні на що? :)
Пенек Возмездия• 14 марта в 19:31
Ответ дляЗалетна Я тут
Я врач, и мне ничего не платит Синево.