Голова колгоспу• вчера в 18:40
Творчий конкурс у ВНЗ
Дитині треба буде цього року складати творчий конкурс. За правилами проведення цього іспиту, він проходить офлайн, під відеозапис з двох камер. Запис зберігається у публічному доступі на сайті ВНЗ протягом року. На сайті того університету, куди збирається вступати моя дитина, запис проведення 3-х різних конкурсних днів з минулого року є, але перший з них фальсифіковано: дата затерта, а замість першого конкурсного дня викладений запис другого (тобто всі можуть побачити, що день 1 і день 2 однакові по картинці).
Суть питання: чи є це тривожною ознакою (творчий конкурс має великий коефіцієнт і значення при вступі), чи варто про цей факт повідомити? Якщо так, то куди саме?
Как нефиг делать• вчера в 18:53
А взагалі творчі конкурси лише для пересічних. Хто має нагороди, лауреат чи переможець , той проходить без усіляких конкурсів. Або чисто формально.
Я Вас не боюся• вчера в 18:55
Я вам скажу як матір доньки яка здавала творчий конкурс.
За рік до вступу, ми підходили до куратора. Знайомились, вона вже тоді дивилась дитину, оцінювала її рівень. Давала рекомендації щодо творчого завдання.
І вуаля! 11 балів з 12 за творчий конкурс. Без взяток і хабарів
Лорка-хлорка• вчера в 18:59
якщо це художній конкурс, то пройдут учні, які виняймали репетиторів-художників з закладу
Я Вас не боюся• вчера в 19:01
Ответ дляЛорка-хлорка
В мене звісно не великий досвід. Але там де донька вчилась викладачі були зацікавлені саме в продуктивних талановитих дітях.
Можливо хтось і надавав послуги з репетирорства. Але факт в тому що діти всі з різних населених пунктів. І не могли бути звісно протеже викладачів
Оце фіфа• вчера в 19:24
Ответ дляЯ Вас не боюся
Творческий конкурс оценивается как и любой предмет на НМТ по 200ти бальной системе.