аромат Жука• вчера в 18:53
Добавили 2000грн в этом месяце до ставки, а вам повысили в этом году, планируют?
Ласковая_львица• вчера в 18:56
Нам хіба податки і ціну на електроенергію з паливом. Власний бізнес
Видна міленіалка• вчера в 18:58
Кожен рік стабільно +20%.За російських власників була дуля з маком.
Тепер іноземці серед інвесторів.
Стріляний птах• вчера в 19:07
Мне так за год два раза поднимали по 2.000, фигня полная, лучше бы один раз но сразу на четыре
75В• вчера в 19:14
У нас в апреле повышение. В прошлом году 5% добавили. Лучше, чем ничего, но все равно очень мало(
аромат Жука
• вчера в 19:15
Ответ дляКриниця щастя
За оренду підняли на 2000
Сочувствую ☹️ сколько теперь выходит с комуналкой?!
Сон і дрімота• вчера в 20:01
Ответ дляСтріляний птах
з жиру біситесь? у нас 1,5 роки взагалі ні на копійку не піднімали і не планують, треба шукати нову роботу бо геть вже копійки виходить з такими цінами на все.
САМ_ТАКОЙ• вчера в 20:06
Ответ дляВидна міленіалка
Тепер іноземці серед інвесторів.
Т.е., у вас у всех раз в пять лет удваивается зарплата?
Видна міленіалка• вчера в 20:20
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А що не так?
Єдине що війна трохи корегує плани,і один рік була заморозка. Якийсь рік добавили менше, але в наступний більше.Цього року буде 900+
Криниця щастя• вчера в 20:27
Ответ дляаромат Жука