Я тут с краю постою• вчера в 22:04
Чи можна дістатися до Венеції із аеропорту вночі?
Окрім таксі, мені пише, що тільки з 6 ранку… це правда??
Поліпривіт всім• вчера в 22:07
З якого саме аеропорту?
Наскільки памʼятаю, вони зменшили кількість автобусів з/до аеропорту, але абсолютно всі рейси підлаштовані під вильоти (і, думаю, прильоти).
Я тут с краю постою
• вчера в 22:20
Ответ дляПоліпривіт всім
З якого саме аеропорту?
Марко поло
Я тут с краю постою
• вчера в 22:22
Ответ дляKittaa
Перший автобус о 4 ранку
Гугл карти доречі відмінно показують весь транспорт
Нажаль ні, нещодавно перевірено вкотре
Я тут с краю постою
• вчера в 22:25
Ответ дляKittaa
Я тут живу і розклад транспорту максимально точний
Та мені і 4 ранку дуже пізно.. я о першій прилітаю, блін… не знала, а не знаєте, якось ще можна бюджетно?
Я тут с краю постою
• вчера в 22:49
Ответ дляKittaa
Ні, в такий час тільки таксі
А яке порекомендуєте? І скільки хоча б приблизно воно коштує до Местре, наприклад?
Я думаю, де краще зупинитися, местре, певно… чи то брати Венецію біля кінцевої автобусної..
Витворунка• вчера в 23:12
Ответ дляЯ тут с краю постою
Марко поло
В лютому летіла Візейром, прилетіли в 23.55, встигла на автобус в 0.10
Останній здається в 1.10
Витворунка• вчера в 23:15
Ответ дляЯ тут с краю постою
Мені власниця апартаментів в Венеції писала що останній автобус з Марко Поло йде в 1.10, спробуйте встигнути. Але це саме до Венеції, можливо до Местре є інші рейси.
П.с. орендували житло в Венеції, не жалкую, не були підв´язані до вапаретто.
Я тут с краю постою
• вчера в 23:30
Ответ дляВитворунка
Та в мене літак після цього часу, точно не встигну(
Я тут с краю постою
• вчера в 23:31
Ответ дляKittaa
В Венеції одна єдина служба таксі
Убер або інших нема
Romе2rio показує 6 служб…😳