Зрадорозганячка• сегодня в 00:10
Ну ок, а тепер поговоримо про Юлю, ви бачили цей шикарний вигляд?
Хотілося би більше фото, але все ж зачіска говорить -хірург був від Бога
Гигиенишвили• сегодня в 16:29
Ответ дляЯжбоматусяблін
Не кажіть про усіх, це просто жиди з 2019 року своїм довбойобством дискредитували чоловічу стать. Українці кращі та розумніші за жидів, жиди то дійсно срань бестолкова.
Не розділяю ваші антисемітські твердження.
Але, якщо взяти усі десятиліття незалежності, то за рідким виключенням у містах повний порядок. І всі ці роки ними управляють чоловіки. Стільки освічених жінок з досвідом управління, але ж їм важко пробитися.