Тирамісу на терасі• вчера в 14:13
Знайомство через інтернет … в шоці
Познайомилась на Тіндері з чоловіком.
Мені 38, йому 36. Попросив тг щоб поговорити. Телефонує і говорить, що 38 у нього грань по віку жінки, початок 25. Я кажу, чого ти мені тоді звониш?! Перевів тему, подумала що здалось, а виявляється шо ні. Коли розмовляли, я була в авто, він запитав, чи давно вожу, яка модель авто. Потім ким працюю, з ким живу і вишенька на торті… Чи зможу я завтра до нього приїхати на район на побачення. Бо він боїться тцк.
Приїхати мала на своєму авто, щоб на мене подивились і купили чаю. Коли сказала, що підходить нейтральна територія, він взбісився. Такий, в 25 річні їздять))
Я поклала трубку, поки зашла в квартиру. Кучу сповіщень, що я старе лайно, тварюка, вихлопна яма і тд
З виду , з фото адекватний. Розумію, що по переписці, він би себе адекватно вів.
Як таких вичислити, щоб потім не отримувати цю ноту негативу?
Варена цибуля• вчера в 15:47
Если история не придуманная, то он явно имеет психиатрический диагноз. Передёрнуло.
Наизнанку• вчера в 16:04
Вам потрібно було покласти трубку ще тоді,коли він сказав,що до 25 р.Яка зустріч на нейтральній територііі,про що ви?
Працівниця року• вчера в 17:17
Ответ дляЛеди Г
Так ему никто и не даёт, поэтому агрессия
И додуматься тактику поменять тоже мозгов нет
Працівниця року• вчера в 17:20
Ответ дляТирамісу на терасі
Та розумію, там вавка
Таких дебилов полно везде. Один мне тоже в телеграмме писал. Изначально был уговор встретиться на нейтральной территории. Потом он начал набиваться приехать ко мне. Расстояние приблизительно 60 км. Я не хотела. Он начал давить,что и я к нему не приеду,бо у меня машины нет. А у него есть и он может ко мне приехать. Я просто написала,что не хочу. Моментально пришел ответ с оскорблениями. Я прочитала,удалила чат у него и у себя и заблокировала. Тоже подумала тогда,что убогое чмо, которого все отшивают