Голова колгоспу• Изменено 15 марта в 14:49
Демография Украины - катастрофа. Мигранты нужны, но как заманить?
Очередное интервью от Либановрй из Птухи. Напомню, она главный украинский демограф. Говорит, что у нас с демографией огромная катастрофа и что огромные пласты территории безлюдные и совсем мало заселённые, только крупные и ликвидные города чувствуют себя относительно хорошо. Но главное, она сказала что у нас катастрофически упала численность молодёжи 15-24 лет (понятно почему, думаю не стоит объяснять?), а это значит что через 10-15 лет пенсионная система в государстве попросту станет, если ничего не предпринимать. На одного пенсионера будет меньше одного работника. Поэтому, с её слов нужно стимулировать возвращение молодёжи и массово привлекать мигрантов из самых бедных стран мира. Но и она отметила, что при нынешних украинских зарплатах и пенсиях, очень трудно их будет в страну привлечь. При том что это жизненно необходимо.
Что думаете о её свежем интервью американцам?
лаМпочка• 15 марта в 15:46
Ответ дляБавовна
Мені до того. Бо я тут живу, це моя Батьківщина, і я нікуди звідси не поїду. І читати ваші висери, яка Україна ганебна, не хочу. Пишіть про це в місцевих чатиках, німецькою, польською...
Виїхали? Добре вам там? Вирішили залишитися? Ок!
Від*** від нас, українців, які лишилися! І не смійте тепер слова поганого сказати про Україну.
За вами театральний плаче
А лексика така , ніби пару ходок виконали
лаМпочка• 15 марта в 15:47
Ответ дляДама_с_коготками
Удалено администрацией...
Бавовна• 15 марта в 15:48
Ответ длялаМпочка
За вами театральний плаче
Удалено администрацией...
Губи до вух• 15 марта в 15:48
Ответ дляБавовна
Удалено администрацией...
лаМпочка• 15 марта в 15:48
Ответ дляБавовна
Удалено администрацией...
Одразу видно щасливу Україночку
Дама_с_коготками• 15 марта в 15:49
Ответ длялаМпочка
Удалено администрацией...
І це дозволяє вам принижувати тих, хто любить свою країну ?
лаМпочка• 15 марта в 15:49
Ответ дляГуби до вух
Удалено администрацией...
Бавовна• 15 марта в 15:50
Ответ длялаМпочка
Одразу видно щасливу Україночку
Одразу видно щасливу нову європейку
лаМпочка• 15 марта в 15:50
Ответ дляДама_с_коготками
Хто вас принижував ? Цитати ?
Чи якись комплекс неповноцінності ?
лаМпочка• 15 марта в 15:50
Ответ дляБавовна
Удалено администрацией...
З такими кадрами Україна в безпеці
лаМпочка• 15 марта в 15:51
Ответ дляБавовна
Одразу видно щасливу нову європейку
Таки так
Якось в голову не приходить спілкуватися так як зечка
Губи до вух• 15 марта в 15:52
Ответ длялаМпочка
З такими кадрами Україна в безпеці
Удалено администрацией...
Дама_с_коготками• 15 марта в 15:52
Ответ длялаМпочка
Хто вас принижував ? Цитати ?
Чи якись комплекс неповноцінності ?
Чому мене .
Ви принижуєте своєю зверхністю всих жителів України.
Ви або провокатор і бот , або .....
Бавовна• 15 марта в 15:52
Ответ длялаМпочка
Удалено администрацией...
Свого яЩика прикуси)
Запитання до мене було, чого ти лізеш, як за гуманітаркою в європі?)
Мая твая не панимать• 15 марта в 15:53
Ответ дляГуби до вух
Удалено администрацией...
лаМпочка• 15 марта в 15:53
Ответ дляГуби до вух
Удалено администрацией...
Одна єдина проблема є в Україні- ніхто з влади тут не збирається жити. Тому нікому з феодалів накуй Україна не впала
Даже в мого очільника отг є вілла в Іспанії. Ну а це якийсь мікро рівень корупційної ієрархії
Усі грабують шоб виїхати і жити деінде як головний корупціонер і розбазарювач України кучма
лаМпочка• 15 марта в 15:54
Ответ дляДама_с_коготками
Чому мене .
Ви або провокатор і бот , або .....
Кожен бачить що хоче
Мабуть ви підсвідомо розумієте в наскільки класній і демократичній країні живете , тому то і ображаєтеся
Губи до вух• 15 марта в 15:55
Ответ длялаМпочка
Удалено администрацией...
Там уже занято теми, кто ещё похлеще дипломаты.Она не прошла по конкурсу
Мая твая не панимать• 15 марта в 15:55
Ответ дляlilul990
Короче, Україні гаплик без молоді і без демографічного покращення.
Це ясно як божий день. Ніякі вливання, інвестиції, транші, кредити це не виправлять
Когда вам тут писали про потенциальную демографическую катастрофу пару лет назад, вы же, и такие как вы орали, что все матрешки. У нас потерь нет и экономика выдержит войну десятилетиями
лаМпочка• 15 марта в 15:55
Ответ дляБавовна
Свого яЩика прикуси)
Таки варто брати на перемовини
Гостра на язик , що правда язик і мозок і живуть своїм життям
Ответ дляМая твая не панимать
Я ніколи не вірила у війну на десятиліття, такого бути не може. Її і росія не видержить. Так само як і нам, і росії гаплик, чи ви думаєте це працює в одну сторону і у них убилі населення і молоді немає?
Налитое яблочко• 15 марта в 15:56
Ответ дляФиктивная
Что молодёжь сейчас умная и никакими обещалками их обратно в Украину не заманишь.
+1…поздно бить боржоми
Мая твая не панимать• 15 марта в 15:56
Ответ длялаМпочка
Хто вас принижував ? Цитати ?
Чи якись комплекс неповноцінності ?
Официальная статистика, что в Украине процентов 80 населения имеют птср, среди них и дети. Мы тут все очень изменились. Это следствие войны. Многие люди на антидепрессантах, молодежь особенно
Губи до вух• 15 марта в 15:57
Ответ дляМая твая не панимать
Удалено администрацией...
У меня рука не поднимается их писать
лаМпочка• 15 марта в 15:57
Ответ дляМая твая не панимать
Оце розумне та тверезе сприйняття
Не часто зустрічається
лаМпочка• 15 марта в 15:58
Ответ дляПопразендовна
Так,все падає стрімко
Цікаво , Ваш коментар буде сприйнятий як образа від потужниць ?
Ще і американцям давати інтервю. Там їм глибоко плювати шо тут буде, як і англікам.
Перше це треба стратегічне бачення, якого не було ні в кого бо всі хочуть вкрасти і звалити, вкрасти і звалити.
І силовий блок який буде стріляти в голову за любі прояви держ зради. Але це нікому не треба