Глубоководная селедка• вчера в 22:38

Дитину 6 років згвалтували. Давно. Відповідальність зникає?

У віці 6 років я стала жертвою сексуального насилля, яке скоїв син сусідів. Приїхав у відпустку з армії.
Дитяча психіка усе це відкинула тоді, спрацював механізм самозахисту. Але потім спогади повернулися.
Питання : хто знає, терміни вже усі щодо свідчень пройшли? Адже це було дуже давно. Певною мірою хотілося б, щоб родичі цього педофіла знали. А, можливо, я не одна?? Мамі сказала лише тоді, коли вже заміж вийшла. До цього ніколи нікому не говорила.
Дякую усім за відповіді.
Прошу без токсичних коментарів.
Послушная• вчера в 22:38
Доказать это уже увы невозможно
Бокс-орун• вчера в 22:39
Смешная шутка
Юпитерная• вчера в 22:39
Відповідальність не зникає, але зникають докази. А без доказів звинувачувального вироку суду не буде.
автор Глубоководная селедка • вчера в 22:39
Ответ дляБокс-орун
Смешная шутка
Нажаль, це не жарт.
Юпитерная• вчера в 22:41
Ви можете, звісно, сказати це в обличчя всім, хто до цього причетний, але приготуйтеся, що в вашу сторону поллються потоки гівна.
Лиса Патрикевна• вчера в 22:41
А вам мама поверила?
У меня такое же случилось в этом возрасте, это был дальний родственник в селе живущий напротив. Сказала лет в 16, мне не поверили, сказали, что я придумала
Послушная• вчера в 22:41
Ответ дляГлубоководная селедка
Нажаль, це не жарт.
Сейчас уже только ваше слово против его. Если вам важно, чтобы его родственники знали, вы можете им рассказать, но привлечь его к ответственности- нет
автор Глубоководная селедка • вчера в 22:42
Ответ дляЮпитерная
Інколи думаю, що навіть лише заради того аби його прізвище та ім´я були в судових рішеннях, могла б піти на такий крок.
Группа крови• вчера в 22:42
Раз захотели рассказать, то ждите закономерных вопросов.
Мне кажется, ребенок в 6 лет еще все маме рассказывает.
Если только у вас не прям ужас-ужас недоверительные отношения с мамой.
И вопрос не только в психологической, но и в физической травме!!!
Не рахую, а вважаю• вчера в 22:42
А как тогда вы могли это скрыть ?
Кровь, истерика у вас не было ?
Малявка ще та• вчера в 22:43
Чому батьки ваші не помітили??
ГоловнаЯ• вчера в 22:44
Ответ дляГлубоководная селедка
Ви пропрацювали травму з психотерапевтом?
Спробуйте почати з цього, в там буде видно
П.С. підтримую вас, теж пережила подібне, тому добре вас розумію, і чому не розповідали також
Простецкая• вчера в 22:44
Ответ дляГлубоководная селедка
Його не буде в судових рішеннях, бо не те що суда не буде, навіть кримінального провадження не буде
Відірву та викину• вчера в 22:45
Омг. Пів життя пройшло, в ви тільки схаменулись?
Все до блиску• вчера в 22:45
У меня такое было в 13, групповое изнасилование. Помню все очень смутно, тоже психика вытеснила. Даже на терапии об этом не рассказывала. Знаю, что все эти люди закончили плохо. Их жизнь наказала. Мне этого достаточно.
автор Глубоководная селедка • вчера в 22:45
Ответ дляГруппа крови
Тоді навіть не розуміла, що було. Ще й, окрім дій сексуального характеру був психологічний тиск. Людина підготувалася. Усе він розумів, що робить.
Юпитерная• вчера в 22:45
Ответ дляГлубоководная селедка
Ця справа не дійде до суду, саме тому, що у неї нема шансів на звинувачувальний вирок. Прокурор не буде подавати безнадійну справу, її закриють чи не відкриють взагалі. Ніде вона не фвгуруватиме
Малявка ще та• вчера в 22:45
Ну, можна заявити, що чувак педофіл, може, він продовжує, і його поліція занесе в базу хоча б. Попередити сусідів з дітьми теж
автор Глубоководная селедка • вчера в 22:46
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А как тогда вы могли это скрыть ?
Кровь, истерика у вас не было ?
Ні, було пальцями. Інших подробиць не буду тут писати
Відірву та викину• вчера в 22:46
Ответ дляГлубоководная селедка
Про які судові рішення ви говорите?
Алина-1240• вчера в 22:46
Пля автор, нашли что вспомнить и спозориться. Скажут, что денег хотите и высмеют
Я тут Живу• вчера в 22:47
Искренне сочувствую. Доказать уже не возможно, но я очень понимаю Ваше желание отомстить. Мстите. Однако взвесьте все за и против, может ли эта сволочь Вам навредить физически, Вам, детям, родителям? Одно дело, если бы вы его посадили, а так он останется на свободе и будет вам пакости делать , возможно.
автор Глубоководная селедка • вчера в 22:47
Ответ дляМалявка ще та
Чому батьки ваші не помітили??
Тому що тоді мама була лише місяць як після розлучення з батьком і перевезла мене з великого міста в село до бабусі.
Юпитерная• вчера в 22:47
Ответ дляМалявка ще та
Ніхто нікого не заноситиме без вироку суду, тим бвльше в неіснуючу базу.
Хропочка з гривкою• вчера в 22:47
Ответ дляГлубоководная селедка
Та навіть пальцем - все одно була кров, біль, пісяти боляче. Як це можна не помітити у дитини?
Області пітьми• вчера в 22:47
Ответ дляВсе до блиску
Это была ваша компания или совсем незнакомые?
автор Глубоководная селедка • вчера в 22:48
Ответ дляГоловнаЯ
Тоді це не усвідомлюється так, як потім. Це дитина, її легко залякати, налаштувати.
Группа крови• вчера в 22:48
Ответ дляГлубоководная селедка
А у вас никаких физических травм не было? Боль, кровь, разрывы, страх…. ?
6 дет. Это нежный детский возраст.
Подросток сможет и смолчит, но не дошкольница.
Мама вас не мыла уже. Не заметила следы на одежде, травмы, синяки на теле?
Малявка ще та• вчера в 22:49
Ответ дляЮпитерная
А якщо по району розшукують якогось педофіла, насильника? Це буде сигнал для поліції, хіба ні?
Все до блиску• вчера в 22:49
Ответ дляОбласті пітьми
Компания которую я знала, один из них за мной типа ухаживал. Они меня запугали, а я даже не думала сопротивляться. Наверное это единственное за что считала себя виноватой.