Анонимба• вчера в 17:08

Синдром відкладеного життя, я хочу в Україну

але чоловік зараз не може повернутися, дітей теж не нормально вести у війну.
Як це вирішити? Можливо варто звернутися до психолога? Що кому допомогло?
В мене це проявляється у всьому, я не купую речі бо от от додому, не планую відпустку на пів року вперед бо от от додому, це лише приклади. Моє « от от додому « проявляється абсолютно у всьому.
Ку ка ку ка ку• вчера в 17:08
У меня наоборот этот синдром потому что я в Украине
автор Анонимба • вчера в 17:09
Ответ дляКу ка ку ка ку
Наоборот це як саме?
Голова колгоспу• вчера в 17:09
Поїдьте в Україну на декілька місяців і захочете вернутись в Європу
So_so• вчера в 17:09
Вы работаете там? Общаетесь с людьми? Если просто сидеть и ждать, то сложно.
автор Анонимба • вчера в 17:09
Ответ дляГолова колгоспу
Я на декілька місяців не можу
автор Анонимба • вчера в 17:11
Ответ дляSo_so
Звісно я працюю, але тут теж проблема, я могла б карʼєрі попхнути більше, але ж мені от от додому, для чого напрягатися
Ку ка ку ка ку• вчера в 17:11
Ответ дляАнонимба
Наоборот це як саме?
Наоборот потому что он у вас не в Украине, а у меня дома в Украине. У меня жизнь поставлена на паузу уже 4 года, да еще и живешь этой ограниченной жизнью как-то крутясь между отключениями, бомбежками, безработицей, коррупцией и растущими ценами. Знаете ли оно оптимизма не прибавляет.
размахер• вчера в 17:11
Автор это на долго, смотритесь, война не прекратиться и будет ещё долго, как минимум пока Трампа не переизберут . Ситуация в мире ухудшается, скоро до нас никому не будет дела
Киця-бриця• вчера в 17:11
Ответ дляАнонимба
Я на декілька місяців не можу
Поїдьте на тиждень, швидко перехочете
Лорка-хлорка• вчера в 17:12
Не знаю поможет ли это вам, но всю свою жизнь как только я полностью смиряюсь с происходящими и независимыми от меня причинами, просто живу и тут же всё меняется в нужную сторону. Это и с переездом было, очень хотела уехать, но не получалось, жила как вы, ничего не покупала. Уже не было сил ждать, стала покупать вещи, завела питомца, купила цветов комнатных и тут неожиданно нас перевели в Киев, куда и хотела.
Держитесь, всё наладится
Курочка• вчера в 17:11
Ответ дляГолова колгоспу
Я б сказала що навпаки .
автор Анонимба • вчера в 17:12
Ответ дляразмахер
Я розумом багато чого розумію, я ніяк не можу це пожднати емоційно
автор Анонимба • вчера в 17:12
Ответ дляКиця-бриця
Поїдьте на тиждень, швидко перехочете
Ще більше хочу
Метелик• вчера в 17:13
Ответ дляГолова колгоспу
Може людина зі спокійного регіону.
Киця-бриця• вчера в 17:13
Ответ дляАнонимба
Ще більше хочу
Чого саме?
автор Анонимба • вчера в 17:13
Ответ дляЛорка-хлорка
Держитесь, всё наладится
Оооо дякую, в мене от так і є все життя, точно як ви описали, але тут я не можу змиритися
автор Анонимба • вчера в 17:14
Ответ дляКиця-бриця
Чого саме?
Додому в Україну
Голова колгоспу• вчера в 17:14
Ответ дляАнонимба
Я на декілька місяців не можу
Ну тижнів тоді...
Я гадаю те, що ви хочете вернутись це лише фантазії, а якщо стикнетесь з реальністю, то одразу передумаєте🤷‍♀️
Руда ліса• вчера в 17:15
Дивно таке читати.
Вам не вистачає ’русской рулетки’ в яку ми тут граємо кожен день?
Непозбувна Бентега• вчера в 17:15
Ответ дляАнонимба
Бо це ви самі собі вирішили що от от додому, наголошу - абсолютно безпідставно, бо немає жодних підстав вважати що війна от от закінчиться. Якщо ви це зрозуміжте то може перестанете чекати
Мэри Попкинс• вчера в 17:15
Даже не думайте вам стоит приехать на пару недель и все увидеть своими глазами , бежать будете только пятки сверкать
Киця-бриця• вчера в 17:15
Ответ дляАнонимба
Додому в Україну
Ні, конкретно чого саме? Бо ви мені нагадуєте мою старшу дитину , яка періодично каже , що хоче в Україну. Але якщо розібратися, то вона хоче просто до якось рандомних спогадів, які вже ніколи не повторяться
автор Анонимба • вчера в 17:15
Ответ дляРуда ліса
Дивно таке читати.
В чому дивина? В тому що люди хочуть жити в себе вдома?
Руда ліса• вчера в 17:16
Ответ дляАнонимба
Тут не життя зараз - виживання.
Ви хочете в минуле, але його тут нема
So_so• вчера в 17:16
Ответ дляАнонимба
Ще більше хочу
А Вы поедьте с детьми, а не в отпуск, попробуйте что такое ночные тревоги, как дрожит дом от взрывов, у нас погибла дочь у знакомой, а она сама калека осталась и это далеко от романтики, я сплю и будь как будет, умру и знать об этом не буду, как дети идут в школу после таких ночей, как в школе с урока бегут с бомбоубежище и так ни раз и ни два за неделю, как нет света по 18 часов в сутки, как зимой у некоторых в квартире было по 7 градусов тепла, плесень и так далее.
Киця-бриця• вчера в 17:17
Ответ дляАнонимба
Дім це місце , де жива ваша сімʼя , а не конкретна країна , ви можете переїжджати багато разів
Всім шампаньського• вчера в 17:17
Удалено администрацией...
автор Анонимба • вчера в 17:17
Ответ дляSo_so
Так от, я не хочу дітей тому везти, із нормального життя в тривоги
автор Анонимба • вчера в 17:18
Ответ дляКиця-бриця
Для мене дім це мій дім в Україні який ми побудували і не встигли там пожитт
автор Анонимба • вчера в 17:18
Ответ дляВсім шампаньського
Удалено администрацией...
Вийдіть звідси