БезВзяток• 15 марта в 21:03
А ви дивитесь блогершу, яка каже про заробіток в тік-тоц
Не розумію, якщо вона заробила за рік на 2 квартири і машину нащо їй це розповідати, навіть якщо ці консультації платні? Навіщо конкуренти?
Типу переклад через чат ші. Книги щось ще.
Хто бачив?
БезВзяток
• 15 марта в 21:06
Коментарів там безліч, всі хочуть дізнатися подробиці і вона консультує по якимсь силкам. Бачила суму 800 грн зп консультацію.
БезВзяток
• 15 марта в 21:12
Ответ дляПусин Кукин
Розповідає, щоб ви в неї курс купили
Вона тоді ще одну купить
Ну може на цьому щось і заробляє але не на квартиру. В неї всього 400 підписників. А розказує що у неї велика команда.
Душа компанії• 15 марта в 21:13
Раньше были курсы ’Розкажу як заробити українцяс на Amazon - з Вас 20 000 грн’, ’Навчу заробляти на крипті’ і т.д.
Бесплатно: хочете заробити - продавайте курси.
Пусин Кукин• 15 марта в 21:15
Ответ дляБезВзяток
Ну так вона вам і не таке розкаже. А коли ви купите і у вас нічого не вийде, то скаже, що ви погано старалися. От і все. Не прикопаєшся
БезВзяток
• 15 марта в 21:16
Ответ дляПусин Кукин
Цікаво, а де ж їх машини та квартири з минулого року...
БезВзяток
• 15 марта в 21:16
Ответ дляДуша компанії
І не забудьте розказати скільки квартир і машин ви купили...
Надаю перевагу зароблянню грошей, а не дивитися такий шлак.
На наївних те все і розраховано. Вона має ще кілька доходів, хтось її фінансово утримує, або показує свій успіх як бутафорію задля реклами своїх курсів чи ще чого. Ви ж особисто до неї не поїдете все переглядати на достовірність?
БезВзяток
• 16 марта в 12:37
Ответ дляSgreen
Та для мене дуже красиво розказує знаєте як у телевізорі в 2000х типу слово відгадати, а у людей гроші знімали поки гудки йдуть. Коли за переклади суми йдуть більше 100 тисяч грн і типу вона переклала телефоном потім прочитала це все і все нормально переведено тільки розділяє слова якщо переклад зробив помилку то написав три слова разом без пробілів, то якось воно смішно але людей багато коментують
Ответ дляБезВзяток
Так, схем багато. І нажаль, люди ведуться постійно.