АдляВасЯникто• Изменено 1 час назад

В Запоріжжі поліція застрелила чоловіка.

Стріляв поліцейський у чоловіка під час перевірки документів. Після чого просто поїхали з місця, першу допомогу не надали. У чоловіка була жінка та троє неповнолітніх дітей.
Вот так проходит мобилизация, поиск уклонистов. Наверняка просили показать документы , а он убежал. Итог мы видим, человек не в окопе но будет в земле.
Далі буде...
Teonaa• 1 час назад
Скоро тецекунів почнуть відстрілювати як собак скажених

Дайте посилання якесь чи шо. Бо написано як наче стрільнули, вбили, розвернулися і пішли
Фрау Донна Роза• 1 час назад
у нас узаконенный рекет крышуемый найпотужнишым
Allemagne• 1 час назад
И этот карлик зелёный ещё о демократии всем вещает. Беспредел 90-х вернулся.
nabludatel• 1 час назад
В темі абсолютна брехня. Поліція приїхала на виклик щодо нападу на чоловіка. І застрелили нападника.
автор АдляВасЯникто • 55 минут назад
Поліцейський застосував зброю після того, як підозрюваний почав погрожувати предметом, схожим на пістолет.

Чоловіка згодом знайшли мертвим – він виявився військовим у СЗЧ. Його спільника затримали, триває перевірка.
Оленёнок• 54 минуты назад
Зачем вы извратили новость? У вас заказ? При чем тут мобилизация и поиск уклонистов?
nabludatel• 54 минуты назад
Ответ дляАдляВасЯникто

Ви ’забули’ написати, що поліцейські приїхали на виклик щодо збройного нападу.
Оленёнок• 51 минуту назад
Ответ дляnabludatel
Она это писать не будет. Ей же надо про уклонистов и мобилизацию. Вон тема в топе тоже вся нафантазирована, хотя люди по тому же маршруту ехали и пишут, что никого не вытягивали, не пишите бред
nabludatel• 48 минут назад
Модератори сайту, ви дозволяєте рос пропаганді використовувати сайт для розповсюдження брехні.