Точу ляси• сегодня в 12:17
Інфантильність або маніпуляція: чоловік звинуватив, що не купила йому ліки)
Дівчата, зараз починаю відкривати очі на те, в якому ж деструктивному шлюбі я жила всі роки. Як дура закривала очі на те, що чоловік бачить лише себе коханого. І зараз, коли я різко почала не пропускати явне свинство в мою сторону, посипались конфлікти. Але і виходу іншого тут не було б.
Ситуація. По хворіла вся родина, дитина грип 39,8 три дні підряд. Я замордована вже просто. Чоловік захворів раніше, тому в нього вже не гостра фаза, але кашель. Пішов до лікаря - бронхіт, виписали лікування. Скидає мені які ліки йому треба. Так як я вже в аптеку для дитини збиралася, купуй йому все, починає пити. Я кручусь з дитиною далі, лікуюсь сама, загострюється ще одна болячка, від якої я вже просто ніяка. Він всі дні лежить, бо хворіє ж. Я кручусь. Проходить днів 5, він іде знов до лікаря, приїжджає і влаштовує мені скандал: мені виписали антибіотик на 5 днів, а там ти взяла тільки 3, просрвли через це лікування, невже не видно, тобі на мене начхати. Це все з ором і психами.
Я прозріваю, кажу/ ти доросла людина, у тебе є лист призначень, по якому ти пʼєш, не хватило - докупив. Чи ти не бачиш, що я теж хворію і розриваюся на всі сторони? Чи ти хоч раз подбав про мене чи про те, а є в дитини ліки? То хоч про себе подбай.
Замовчав і хлопнув дверима. Що це було? Маніпуляція яка не вдалась чи що? Бо врешті ходить ображений, а мені так боляче, що його навіть не цікавить, а як дитина, а як я, цікавить лише він сам і ще й спроба навалити з хворої голови на здорову і перевернути що винна я.
Чи він насправді прекрасно розуміє, що він робить і тут був чисто розрахунок, що я це проковтну і кинувши все побіжу по аптеках і кинусь вибачатись? От як так?
Неробименінерви• сегодня в 12:21
Дивіться, розрулити до завжди легше аніж розрулити після. От коли він вам свій список давав, треба було сказати: робиш замовлення в таблеточки і я заберу. Це максимум.
Справа не в тому, що важко чи неважко зайти в аптеку. Зайти - це найлегше. Справа що важко бути відповідальним за все. От в той момент коли на вас перекинули вілповідальність, треба було повернути її чоловіку.
Не виправдовуюсь• сегодня в 12:21
Он у вас долбойоб? К врачу может а в аптеку нет? Ну и вы далеко от него не ушли .
Нічого вдягти• сегодня в 12:21
Все заболели, всем трудно
Смысл выносить бытовые мелкие ссоры на советчицу
Никто не виноват, так вышло. Выздоровеете все и все наладится
Не виправдовуюсь• сегодня в 12:22
Ответ дляНічого вдягти
Все заболели, всем трудно
Вы жопой читаете? Мамкин пирожок к врачу может доползти а в аптеку нет и кидается на автора. Где тут мелкая ссора ?????
Нічого вдягти• сегодня в 12:22
Ответ дляБутербродница
А что за антибиотик на 3 дня? Пачка всегда курс
Ну человек заболел, недосмотрел - бывает
Робот Вертер• сегодня в 12:22
когда люди болеют - они становятся более раздражительными, мой муж когда болеет - вообще невыносим. да и я тоже, если честно
а в чем по вашему манипуляция то?
Точу ляси
• сегодня в 12:22
Ответ дляНеробименінерви
Я розумію, що розрулити це до - я вже упустила. І от зараз найбільше питання - як дорослому дяді повернути відповідальність за його життя і перестати все валити на себе і дати йому зрозуміти, що так не буде? Якщо одразу несуться образи
Нічого вдягти• сегодня в 12:23
Ответ дляНе виправдовуюсь
Для вас это глобальная ссора, в которой нет прощения никому
И поблажек при болезни никому давать нельзя
Это только ваше мнение
Не виправдовуюсь• сегодня в 12:23
Ответ дляТочу ляси
Послать на три буквы и сказать что вы ТОЖЕ заболели и ТОЖЕ требуете заботы.
Бутербродница• сегодня в 12:24
Ответ дляНічого вдягти
Что недосмотрел? Пачка антибиотика это курс, там 7-14 штук
Нічого вдягти• сегодня в 12:24
Ответ дляБутербродница
Есть антибиотики и на три дня
Точу ляси
• сегодня в 12:25
Ответ дляРобот Вертер
а в чем по вашему манипуляция то?
Ситуація в тому, що хворі всі, він хворий лежачи в ліжку (а між цим всім ще до речі заїхав в гості до друга посидів, значить терпимо почувався правда), я з температурою 39 і хворою дитиною 24/7 кручусь, йду ще йому в аптеку, весь цей час нуль питань, чи купити щось нам, чи щось потрібно. При цьому мені прилітає претензія, що я не слідкую за ним і його таблетками, це все з криком і психами.
Не виправдовуюсь• сегодня в 12:25
Ответ дляДетские_Будут?
Автор, це ваша тема була про чоловіка і ялинку?
А шо там? Хотел верхушку сам повесить
Точная копия плова• сегодня в 12:25
Ответ дляДетские_Будут?
А там что?😁
Елку выбросить не могли?
Не виправдовуюсь• сегодня в 12:25
Ответ дляТочу ляси
Поздравляю , вы просто терпило.
Точу ляси
• сегодня в 12:26
Ответ дляБутербродница
Там 3 штучки було в пачці, провізор дав і я принесла. А сьогодні істерика - треба було 5 пити, ну так ти ж маєш аркуш призначень, то й слідкуй, в чому неправа я.
АфродитаПетровна• сегодня в 12:26
Да, пиз.ый он, мамка должна кормить, лечить и т.п. в следующий раз с ним за ручку к врачу, чтоб потом не было претензий.
Надеюсь у вас не так как у меня, когда мои недомогания его бесятся и раздражают и надо самой в 8 утра бежать в аптеку, потому что он обиделся что я лежу с температурой и переслал разговаривать.
Детские_Будут?• сегодня в 12:26
Ответ дляНе виправдовуюсь
А шо там? Хотел верхушку сам повесить
Там теж був цілий роман, як чоловік не хоче допомагати ставити ялинку.
Як автор помилилася у виборі супутника життя, як вона прозріла, з яким довбнем провела найкращі роки, і все в такому ж дусі, як тут стартпост.
Злюсь до кипіння• сегодня в 12:28
Ответ дляТочу ляси
Він лежить і Ви лягайте поряд.
Точу ляси
• сегодня в 12:28
Ответ дляАфродитаПетровна
Мені дуже схожа ситуація, дуже. Хворіє він - киньте все, він пуп землі. Хворію я, дитина - та пофіг.
Була операція невелика, одразу відпустили додому, але боляче, важко, дзвоню йому купити антибіотик щоб дома був. Він не взяв трубку і не читав смс. Приїхала додому, він грає в комп ігри. Це все, що треба знати про його ставлення
миссАрфография• сегодня в 12:29
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Він лежить і Ви лягайте поряд.
І дитина нехай з ними третя лягає
Бутербродница• сегодня в 12:29
Ответ дляТочу ляси
А в рецепте что указано? Провизор же по рецепту продавала, а не с ваших слов
Точу ляси
• сегодня в 12:30
Ответ дляДетские_Будут?
Слава Богу то не моє, але може і тут хтось посміється, що з ліків ціла тема. Але не в них питання, а в тому що з такого бачиш ставлення в цілому до себе і від усвідомлення яке воно насправді, дуже гірко
Неробименінерви• сегодня в 12:30
Ответ дляТочу ляси
Навчитися відчувати свої межі. І щоразу, коли вас просить зробити те, що може сам - пояснюєте, чому це буде робити він, а не ви.
Оле Лукойе• сегодня в 12:30
Вы его до этого приучили кружить и заниматься ребенком в одиночку, пока он живет свою лучшую жизнь. Вот его и прорвало почему вы не продолжаете его кружить от и до.
На_оба_рот• сегодня в 12:30
До чого тут маніпуляція?
Чоловік поклався на вас, що ви купили все за рецептом. До речі, а чому ви купили менше?
У відповідь на ваше питання скажу, що ніяких маніпуляцій, все по факту чоловік сказав і все те правильно, що ви сказали. Усім складно, бо всі хочуть підтримки, коли хворіють, але ви все взяли на свої плечі, авторко, ви ж маєте розуміти, хто везе, того й поганяють.
АфродитаПетровна• сегодня в 12:32
Ответ дляНа_оба_рот
До чого тут маніпуляція?
Вы не в себе? Автор дала список, провизор выдал. Или вы думаете она такая: ха-ха, куплю ему 3 таблетки вместо 5?!