Точу ляси• 16 марта в 12:17

Інфантильність або маніпуляція: чоловік звинуватив, що не купила йому ліки)

Дівчата, зараз починаю відкривати очі на те, в якому ж деструктивному шлюбі я жила всі роки. Як дура закривала очі на те, що чоловік бачить лише себе коханого. І зараз, коли я різко почала не пропускати явне свинство в мою сторону, посипались конфлікти. Але і виходу іншого тут не було б.
Ситуація. По хворіла вся родина, дитина грип 39,8 три дні підряд. Я замордована вже просто. Чоловік захворів раніше, тому в нього вже не гостра фаза, але кашель. Пішов до лікаря - бронхіт, виписали лікування. Скидає мені які ліки йому треба. Так як я вже в аптеку для дитини збиралася, купуй йому все, починає пити. Я кручусь з дитиною далі, лікуюсь сама, загострюється ще одна болячка, від якої я вже просто ніяка. Він всі дні лежить, бо хворіє ж. Я кручусь. Проходить днів 5, він іде знов до лікаря, приїжджає і влаштовує мені скандал: мені виписали антибіотик на 5 днів, а там ти взяла тільки 3, просрвли через це лікування, невже не видно, тобі на мене начхати. Це все з ором і психами.
Я прозріваю, кажу/ ти доросла людина, у тебе є лист призначень, по якому ти пʼєш, не хватило - докупив. Чи ти не бачиш, що я теж хворію і розриваюся на всі сторони? Чи ти хоч раз подбав про мене чи про те, а є в дитини ліки? То хоч про себе подбай.

Замовчав і хлопнув дверима. Що це було? Маніпуляція яка не вдалась чи що? Бо врешті ходить ображений, а мені так боляче, що його навіть не цікавить, а як дитина, а як я, цікавить лише він сам і ще й спроба навалити з хворої голови на здорову і перевернути що винна я.
Чи він насправді прекрасно розуміє, що він робить і тут був чисто розрахунок, що я це проковтну і кинувши все побіжу по аптеках і кинусь вибачатись? От як так?
Мальчижка• 16 марта в 14:27
Ответ дляЩаслива Я
Тому вона і інфантильна. Тупа дитяча поведінка, ці ображення, істерики, теми. Нормальна доросла людина окреслює межі, більше того, якщо не подобається не живе і не тягне, а не оце все влаштовує
не дитяча, ви не розумієте, її навчили, що треба тягнути і тягне мовчки доки не зривається. Складно себе переробити відразу, коли роками виховували терпіти. Вам важко це зрозуміти, бо відразу видно, що з вами носилися і давали можливість проявляти характер і окреслювати межі. Не всім так в дитинстві пощастило, хтось вчиться такому вже в дорослому віці. ’А не подобається і не живе’ - це показник того, що вам далеке поняття одноосібної відповідальності за дітей. Найчастіше такими фразами кидаються ті, хто забезпечений іншими і має за спиною підтримку, яку не цінує, подарована квартира від батьків, чи бабуся, яка приїде в будь-який момент, щоб посидіти з онуками.
Для того щоб зрозуміти, потрібно побути в шкурі тієї людини, а не біле пальто вигулювати, хоча найчастіше такі білопальтові, ще ті маніпулятори і їм всі винні.
Щаслива Я• 16 марта в 16:22
Ответ дляМальчижка
Це все виправдання. Треба перестати бути жертвою.
Щаслива Я• 16 марта в 16:23
Ответ дляТочу ляси
Ні не вгадали. Працюємо обидва, заробляємо спільно.
При цьому чоловік - тільки робота.
Я - робота, побут, дитина, менеджмент всіх сімейних справ і як виявилось, ще всіх лікувань чоловіка. Тому воно все мені вже й остопизд…ло, вибачте.
Чоловік в цьому не винний, якщо ви про себе не думаєте, то і ніхто не подумає
Цвіпканя• 16 марта в 18:21
Ответ дляЩаслива Я
Отак якщо взяти з точки зору психології і оформити термінами, то ви праві. Але щоб позбутися такого ’дитячого’ шаблону поведінки часто потрібні роки психотерапії. Тобто якщо все ок було в дитинстві і сформувався нормальний тип прив´язаності, то в дорослому віці така людина легко окреслюватиме кордони і ніхто їй на шию не сяде. Якщо ж ні, то в дорослому віці і далі проявлятиметься її ж поведінка дитячого віку - вона несвідомо терпітиме і завойовуватиме любов. І просто так свою ’прошивку’ не змінити.
Трусиковед• 16 марта в 19:02
Ответ дляТочу ляси
Я розумію, що розрулити це до - я вже упустила. І от зараз найбільше питання - як дорослому дяді повернути відповідальність за його життя і перестати все валити на себе і дати йому зрозуміти, що так не буде? Якщо одразу несуться образи
Припинити реагувати на образом і почати піклуватись про себе - лікар виписав ліки? Добре,заодно ось тобі список - купи мені і дитині. І так на все.
Майданщица• 16 марта в 19:02
Ответ дляТочу ляси
П О С Т Е П Е Н Н О
Трусиковед• 16 марта в 19:07
Ответ дляТочу ляси
Ситуація в тому, що хворі всі, він хворий лежачи в ліжку (а між цим всім ще до речі заїхав в гості до друга посидів, значить терпимо почувався правда), я з температурою 39 і хворою дитиною 24/7 кручусь, йду ще йому в аптеку, весь цей час нуль питань, чи купити щось нам, чи щось потрібно. При цьому мені прилітає претензія, що я не слідкую за ним і його таблетками, це все з криком і психами.
Ооооо тут би вже й мене понесло
Уходя дверю не хлопать• 16 марта в 20:45
Ответ дляДетские_Будут?
А ваш чоловік в один день став невдячним капризним мудаком? Тобто, вчора він був турботливим та розуміючим чоловіком, ніжним батьком, повноправним учасником всіх побутових справ. А сьогодні проснувся бидлом невдячним та егоістичним?
Я даже уже не помню, сколько лет автор создает свои темы про режисёра-мудака-эгоиста-абьюзера. И каждый раз вопрос ’что делать?’ и ответы в стиле ’послать нах’. Даже не знаю, какая по счету эта тема... стопиццотая?
Щаслива Я• 16 марта в 21:29
Ответ дляЦвіпканя
Ви праві теж частково. Але це доросла людина, яка вже здатна зрозуміти свою проблему і почати працювати над нею, бо бути жертвою зручно.
Трусиковед• 17 марта в 07:18
Ответ дляТочу ляси
Підозрюю що ним і був, просто я дура, бо звикла тягнути і поки не злягла сама воно ніби все як завжди і було, ти коняка і ти тягнеш, а ось тут на контрасті з моєю хворобою, мене так вдарило воно все. Але ж це про уродську модель сімʼї, що дитина бачить. Що мамочка кінь і об неї можна ноги витирати
Отож. Не вчіть дитину відсутності самоповаги
Трусиковед• 17 марта в 07:23
Ответ дляПополняю_Карму
Все правильно. Автор сама виновата в таком поведении мужа. Она изначально дала ему право ни за что не переживать и не беспокоиться за нее и главное за ребенка. Теперь он едет на ней верхом.
Думаете, он ей младенцем достался? Нельзя зрелого, сформировавшегося человека приучить быть инфантилом. Он ей таким достался, а она не послала сразу,а приняла роль матери у свекрови. А хотела мужа. А получила ребенка. Это про то, что такой неликвид изначально не годится для семьи.
Мальчижка• 17 марта в 10:58
Ответ дляЩаслива Я
От автор поступово і вчиться, чи думаєте це за секунду відбувається
Мальчижка• 17 марта в 11:02
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ви навіть не уявляєте скільки подібних сімей окрім автора, чи думаєте, вона тут одна зависає
Щаслива Я• 17 марта в 11:44
Ответ дляМальчижка
Де вона вчиться? В неї навіть немає усвідомлення, що не так
Мальчижка• 17 марта в 11:47
Ответ дляЩаслива Я
ось ’Не готую і не мию, і так стало після певних оставив, коли зрозуміла, що на мене вже навалено більше, ніж можна собі дозволити тягнути і не загнутися.’
Це якщо Автор реальна, а не троль, може сценарій пише
Уходя дверю не хлопать• 17 марта в 11:50
Ответ дляМальчижка
Это точно она. И проблема всё та же.
Ширли-Мырли• 17 марта в 12:57
Автор.
У меня сейчас муж болеет и сын. На мне обслуживание их всех и маленький ребёнок. Это пипец. Как по мне можно нормально следить за лечением только одного. Если вы болеете, то естественно вы следите за своим лечением и больше ни за кем.
Я своим сразу сказала, что очень на вас надеюсь, лечитесь сами, принимайте таблетки, делайте процедуры и т п. Меня за вами следить не хватит, я устала. Ничего, следят.
Если 15 летний пацан может по часам принимать таблетки, капать нос и глаза, делать процедуры вовремя, следить за тем, чтобы таблетки не заканчивались, то взрослый мужик - тем более. Ваш муж инфантил.
Ширли-Мырли• 17 марта в 12:59
Ответ дляТочу ляси
Не робити нічого для нього. Нехай ображається
Ширли-Мырли• 17 марта в 13:00
Ответ дляТочу ляси
Ваще береги попутал.