Чудо в декрете• вчера в 14:00
Рвота одноразово, ацетон, горіхи
Дитині 3,5р
В неділю вранці (може і вночі) темп до 38,2
Вдень неділі 38,4, дали нурофен (бо треба було з іншого міста - додому рухатися, недовго). І на ніч в неділю теж збила. Все. Сьогодні не чіпаю, там 37,7 ранок, 37,3 через кілька год. Соплі кашлі - ні, апетит і активність збережені.
В годин 10 на сніданок дала кашу вівсяну і 4 грецькі горішка і родзинки
І почалася млявість. Але я потім іі зацікавила прогулянкою, вона наче прийшла в себе, ми тррхи пройшлися, купили що вана там захотіла, і повернулися. І як мили руки, вирвала, поплакала, і пішла гратися
Зараз активна, обідає гарно - дала дієтичне нежирне
Із терапіі - зробила тест на ацетон, розвела електроліт і чередую його і солодкий напій, по три ложки. Тест осьо
Питання таке. Могли горіхи таке наробити?
Рвота склріш всього разова буде. Вона активна, поїла. П‘є. Темп є, мала. 37,3-37.5 десь. Не гаряча коротше
Педіатру написала, попросила прийти. А поки от тут.
Чи це ротавірус? Діареї нема. Але вирвала
Телефон Рубика• вчера в 14:03
Нет, орехи не причем. Я электролиты даю профилактически при температуре, ребенок склонен к повышению ацетона
Без комплексів• вчера в 14:04
Высокий ацетон. Выпаивайте. Может быть на фоне вирусняка и температуры. Подключите Бетаргин. Моя после него сразу оживала и ацетон быстро падал.
Клептоманка• вчера в 14:34
Сварите компот с сухофруктами
Орехи пока больше не давайте
Это явно сейчас лишнее
Бетаргин действительно помогает
Дробно поите
Если ещё плюс добавится (я имею ввиду анализ на ацетон станет ещё хуже) - вызывайте скорую.
Такой маленький ребёнок может и в кому впасть при очень высоком ацетоне.
Орехи пока больше не давайте
Это явно сейчас лишнее
Бетаргин действительно помогает
Дробно поите
Чудо в декрете
• вчера в 14:36
Ответ дляБез комплексів
Справа в тому що уже ось
Чудо в декрете
• вчера в 14:40
Ответ дляКлептоманка
Сварите компот с сухофруктами
Орехи пока больше не давайте
Это явно сейчас лишнее
Бетаргин действительно помогает
Дробно поите
Орехи пока больше не давайте
Это явно сейчас лишнее
Бетаргин действительно помогает
Дробно поите
Переробила згодом
Але що ж це
Залізна тьотя• вчера в 14:41
При температуре и недостаточном питьевом режиме ацетон и так поднимается. Выпаивайте и налюдайте.
Чудо в декрете
• вчера в 14:42
Ответ дляТелефон Рубика
А у мене вперше навпаки
Я інколи робила при темп
Якийсь приступ відбувся. І одразу впав чи шо
Я інколи робила при темп
Чудо в декрете
• вчера в 14:46
Ответ дляБез комплексів
А вона походила млява до вулиці
Вулиця вже була +- нормальна, не прям скакала, але настрій норм
Додому зайшли тут же вирвала
Через десь хв 40 розжилася тестами, зловила середній рівень отой рожевий
І через год дві вже бежеве
Додому зайшли тут же вирвала
І через год дві вже бежеве
Чудо в декрете
• вчера в 14:48
Ответ дляКраля-Галя
это вирус, орехи ни при чем)
Ентеровірус?
Чи любий
Чудо в декрете
• вчера в 15:01
Ответ дляЗалізна тьотя
Даже при малій темп?
В неділю нічо по ригачці не було і близько, тнмп 38,2 це ж і не особо висока, плюс це недовго тривало бо збила, двічі
Сьогодні там 37,7 максимально. Зараз наче нема взагалі.
Зараз мені нема шо лікарю і показати крім попереднього рівня ацетону. Звати на вечір чи ні просто
В обід вона не ізволила мені відповісти, я і уложила дитину поки
Чудо в декрете
• вчера в 15:02
Ответ дляAllein74999
Бетаргин или табл глюкозы рассасывать вместо конфет
Я дала трохи інше, но бетаргін маю теж
Воно пройшло
А може це на фоні віруса (любого) ці горіхи навантажили?
Воно пройшло
Клептоманка• вчера в 15:34
Ответ дляЧудо в декрете
Я дала трохи інше, но бетаргін маю теж
Воно пройшло
Сейчас конкретно ацетона в моче нет
Но действительно вирус плюс орехи (жирное на поджелудочную) дали такое состояние
Несколько дней давайте диетическую еду не жирную !
Без комплексів• вчера в 15:49
Ответ дляЧудо в декрете
Я дала трохи інше, но бетаргін маю теж
Воно пройшло
Сейчас нет ацетона, но поить нужно ещё до завтра точно. И ночью желательно. Если бросите сейчас-ацетон может вернуться и придется начинать все заново
Allein74999• вчера в 16:48
Ответ дляЧудо в декрете
Я дала трохи інше, но бетаргін маю теж
Воно пройшло
На фоні віруса, скоріш