Бандитка Сью• вчера в 19:04

Подскажите рецепт вкусной паски, может есть видео с Ютуба

Не будь КакСвета• вчера в 19:07
Хорошая получилась от Самвела по рецепту Дарии Цвек.
Гарнюнька• вчера в 19:07
Точный рецепт не подскажу, но одна из самых вкусных пасок для меня это творожная. Посмотрите рецепты таких)
неДодекаэдр• вчера в 19:12
В ФБ Люба Біріна вона в ютубі теж ж
Ну і Дарії Цвек в мене з книжки
Забрызжу ядом• вчера в 19:10
В паске главное правильно сделать опару. Это зависит не только от рецепта, но и от условий у вас дома.
После нескольких дубовых пасок я забила на это дело и покупаю в кулиничах в картонных коробках
Не зацілована• вчера в 19:19
Ответ дляЗабрызжу ядом
В паске главное не по рецепту Клопотенка
Омлетик• вчера в 19:39
Ответ дляЗабрызжу ядом
После вашего поста понятно, что в тесте вы не шарите А если еще и магазинные хвалите, то тем более)
Омлетик• вчера в 19:39
Ответ дляНе зацілована
Аха-ха 10000%
Репетиторша• вчера в 19:48
Сама смачна паска: йдете в магазин і купуєте італійську панеттоне або Коломбо від гарного виробника. Вдома вона у вас такою не вийде ніколи в житті.
Репетиторша• вчера в 19:52
Ответ дляОмлетик
Із українських магазинних до війни була смачна із Сільпо, їх власна кулінарія. Легка, не суха, смачна.
Італійські панеттоне і Коломбо є ще смачніші. Ми їх брали і до війни.
Домашніх куштувала десятки видів у різних господинь, хто з кухнею на ’ти’. Жодна з них не дотягнула до рівня Коломбо. Жодна домашня панеттоне не виходить настільки ніжною і повітряною і вогкою водночас, як Панеттоне з магазину.
Омлетик• вчера в 19:53
Ответ дляРепетиторша
Если руки из попки, то да, не выйдет)
Менее Более• вчера в 20:02
Ответ дляРепетиторша
Вы просто печь не умеете. Про магазинные смешно. Так описываете из коробок как амброзию) Если что, я покупала, не только у нас, но в Италии и штатах. Везде +- одно и то же и перебор с ароматизаторами и стабилизаторами. Ну, собственно, не удивительно.
А дома все возможно, надо просто уметь и знать, но если вы не умеете, не означает, что не умеют другие. А дома на манитобе мало кто из украинцев пек паски, поэтому как панеттоне они не будут, да и не должны.
Репетиторша• вчера в 20:03
Ответ дляМенее Более
Ви просто не куштували дійсно смачну паску, раз пишете про ароматизатори та стабілізатори.
Я паски не печу, але я куштувала їх у таких як ви, хто думає, що вони їх вміють пекти.
Идууу--уууу блин• вчера в 20:04
Ответ длянеДодекаэдр
В ФБ Люба Біріна вона в ютубі теж ж
Ну і Дарії Цвек в мене з книжки
Так, Люби Біріни паска смачна. Пекла в минулому році ту, де смалець. Усім сподобалася.
Але моя найулюбленіша - Подільська паска Вікторії Попін. Але її треба пекти строго по рецепту, нічого не добавляючи. Тісто там рідкувате, прям через пальці проходить і накладати треба на 1/3.
Менее Более• вчера в 20:04
Ответ дляРепетиторша
Та ви шо) Канечно, только вы куштували)
неДодекаэдр• вчера в 20:07
Ответ дляИдууу--уууу блин
По Вікторії рецептах теж готую багато
Але паску не пекла, треба спробувати
Репетиторша• вчера в 20:07
Ответ дляМенее Более
Та ви шо) Канечно, только вы куштували)
У кожного свій смак.
Скоро з´являться на Порадниці шедеври домашньої випічки під назвою паска. А я вже прикупила Панеттоне від виробника, що її випікає понад 100 років
Менее Более• вчера в 20:08
Ответ дляРепетиторша
Не печете, но умничаете) Вы даже не понимаете, почему они отличаются и почему разные и почему ДОЛЖНЫ быть разными. Панеттоне, если на то пошло вообще на рождество пекут, то ничего же, да)?
неДодекаэдр• вчера в 20:08
Ответ дляРепетиторша
І не потрібно щоб вийшла, тому що це не паска
Це взагалі різдвяна випічка в Італії
неДодекаэдр• вчера в 20:11
Ответ дляМенее Более
Печуть вже на манітобе вона ж Метро завжди була, і на Зернарі селект виходить не погано панетоне.
Для тих, хто любить
Репетиторша• вчера в 20:11
Ответ дляМенее Более
Людина запитала рецепт смачної паски)
Найбільш правильне рішення, якщо хочеться дійсно смачної, її купить)
Панеттоне то не лише різдвяна, в й пасхальна їжа, як і баранці. Принаймі, у країні мого проживання. Панеттоне максимально нагадує за формою і за задумом традиційну нам паску. Дивно, що ви випікаєте вдома пародію на панеттоне, але вас не зупиняє те, що ’то на Різдво’)
Цікаво, а кутя у вас то теж лише на Різдво?
Менее Более• вчера в 20:12
Ответ длянеДодекаэдр
Для тих, хто любить
Ну так комментатор там мне пытается рассказывать, что за всю жизнь она бедная так вкуснее паски из коробки и не ела) Сейчас да, уже пекут.
Менее Более• вчера в 20:12
Ответ дляРепетиторша
Людина запитала рецепт смачної паски)
С каких это пор панеттоне это пасхальная еда)?
Репетиторша• вчера в 20:13
Ответ дляМенее Более
З тих пір, як її завозять у магазини до Паски. Чим відрізняється панеттоне від вашої паски?
неДодекаэдр• вчера в 20:14
Ответ дляМенее Более
Ну це справа смаку. Я їла різні з Італії і дорогі і лешеві.
Але для на Великдень тільки паска, ніякий панетоне хоч за 200у.о і поруч не стояв
неДодекаэдр• вчера в 20:14
Ответ дляРепетиторша
Панетоне це не паска
Менее Более• вчера в 20:15
Ответ дляРепетиторша
Ой, я не могу) ну вы такая смешная девушка, честное слово, развеселили. Идите уже что ли попейте чаю с панеттоне) отличия слишком долго описывать, да и смысл))?
Ліньки гуглить• вчера в 20:15
Ответ дляНе зацілована
Ну, не знаю, мне его рецепты очень нравятся, правда, пачку не пекла
неДодекаэдр• вчера в 20:18
Ответ дляРепетиторша
В Італії панетоне (panettone) — це традиційна різдвяна випічка, яку починають масово продавати в усіх крамницях з середини листопада. Найактивніший період продажу триває до Різдва (25 грудня) та новорічних свят, хоча великі супермаркети можуть виставляти його раніше, і деякі варіанти доступні цілий рік
Ліньки гуглить• вчера в 20:18
Ответ дляРепетиторша
Согласна, тоже в Сильпо покупали их паски и панеттоны
Тихомандражная• вчера в 21:24
Ответ длянеДодекаэдр
Для тих, хто любить
Я і паски печу на Зернарі Селект - там білка, як і в дорогущій манітобі.
А взагалі почали гиркаться за ці панетоне, а автор питала про паски і явно не спец у випічці, на панетоне явно не замахувалась