Най хоч раз• 16 марта в 22:04
Поколювання в стопах ти кистях увечері
Останні пару тижнів помітила, що увечері після роботи проколють стопи, вже декілька днів почали поколювання в руках.
Почитала, що може бути таке при діабеті. Зараз здати аналізи немає можливості. Кров на цукор здавала рік тому, разом з загальним обстеженням був в нормі. Якихось інших симптомів, типу спраги, чи погано гояться рани, немає.
До лікаря через 2 тижні зможу потрапити, не раніше :((
Сегодня сержусь• 16 марта в 22:13
Хватит паниковать. Такие проявления - это уже осложнения диабета. И это точно не через год после нормального уровня сахара. Спину проверьте
Най хоч раз
• 16 марта в 22:32
Ответ дляСегодня сержусь
Та я теж про спину зразу подумала, але обидві ноги зразу, тепер ще й руки.