Конфиденциальность• 17 марта в 17:46
Борщ и чеснок
Вы кладете в борщ чеснок при приготовлении? Узнала,что одна моя знакомая не кладет и для нее чеснок в борще это табу! в другие блюда она добавляет, нравится, а в борщ нет и все! а вы добавляете чеснок?
Зробіть вибір:
вже голосів:
да
нет
не варю борщ
ЖивунаБагамах• 17 марта в 18:02
Ответ дляБарабан для дорослих
Борщ без капусти саме це. Іншої назви цей шедевр кулінарії не заслуговує.
Навіщо ображати людей їжею. Ну подумайте собі так, а казати все ж не варто
Закуйовджена життям• 17 марта в 18:03
Ответ дляЖивунаБагамах
А з зеленим борщем ще більше розходжень
Я варю без картоплі, бо хочу юшкчкою насолодитися, але кладу багато подрібнених яєць і плавлені сирки. Сестра кладе томат туди. Бабуся кладе буряк. А кума - і томат, і буряк. І кожна одну одну не розуміє, і кожній її борщ смачніший
Так і я про те, борщ буває різним за складниками. Як кому подобається
Барабан для дорослих• 17 марта в 18:03
Ответ дляВ шоколаде
Удалено администрацией...
Барабан для дорослих• 17 марта в 18:04
Ответ дляЖивунаБагамах
Я маю право на свою думку, як і озвучити її.
В шоколаде• 17 марта в 18:06
Ответ дляБарабан для дорослих
Удалено администрацией...
Неробименінерви• 17 марта в 18:17
Ответ дляЗакуйовджена життям
Я і капусту не кладу
І сало не їм
Он сині баби вже за голову хапаються
І сало не їм
Он сині баби вже за голову хапаються
Удалено администрацией...
Закуйовджена життям• 17 марта в 18:18
Ответ дляНеробименінерви
Удалено администрацией...
З самого Івано - франківська
Конфиденциальность
• 17 марта в 18:18
Ответ дляМао_Мяо
У мене часник в усьому. Обожнюю.🧄
🧄🧄🧄🧄
Чупокабра• 17 марта в 18:20
Розказую.
Для таких блюд, як борщ і картопля по-селянськи, я літом перекручую часникові стрілки і морожу їх порційно. В блюді вони нарядні і дають шикарний аромат, а от штину від них нема, як від зубчиків
Слоник-тоник• 17 марта в 18:27
У борщ не додаю часник.
Але до готового борщу можу взяти часник сирий, якщо їсти борщ з чорним хлібом.
До борщу з білим хлібом більше люблю упригризку цибулю.
Менее Более• 17 марта в 18:33
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Не пробовала так никогда. Завтра собираюсь варить, попробую . А сколько зубчиков чеснока нужно на 4 литра кастрюлю ?
ЖующаЯКонфету• 17 марта в 20:43
Я даю у борщ часник, колись пригостила батьків, то вони мій борщ не їли, бо там часник є